logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 15:52




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2017, 18:25       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Апр 2014, 22:52
Мнения: 81
Останах приятно учуден, когато пружината се намери тук за шеметната цена от 4 лв. Бях почнал да разпитвам и за внос за от щатско. Желязото излекувано, пак си работи нормално. :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2017, 18:34       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Супер новина


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2017, 16:59       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 16 Фев 2015, 14:29
Мнения: 30
Местоположение: София
Хора, дали има между нас някой щастлив собственик на PPQ M2 с 5 инчова цев ?
Нямам предвид Q5 Match, ами стандартния модел (като на снимката)
Прикачени файлове:
PPQ-M2-5inch.png
PPQ-M2-5inch.png [ 392.56 KiB | Прегледано 9167 пъти ]


Аз поразпитах в т.нар. официални вносители - в единия ми първо любезно ми обясниха по телефона, че евентуално биха могли да докарат някой през март- април или по - късно догодина, защото имали практика да правят поръчки след като мине IWA изложението.В което разбира се няма нищо лошо. Но когато отидох в магазина, за да попитам дали не биха искали да им оставя капаро или дори цялата сума предварително, един господин зад щанда ми каза недвусмислено че те били търговци на едро и продавали на едро и никой нямало да се занимава да ми внася 1 бр пистолет за мен точно- найс а :).

След това изказване реших да пробвам в другия официален вносител. Те също го нямаха наличен, но не беше проблем за тях да внесат 1 бр пистолет. След като направиха и запитване до Валтер за цена срок на доставка информацията която са им предоставили е че ще струва колкото Q5 Match модела, което е с около 500 Евро повече от където и да е в Европа и срока на доставка пак щеше да е около 6 месеца. Това кажи- речи ме отказа от поръчването му.

В тази връзка, ако някой все пак е успял да придобие точно този пистолет с 5 инчовата цев моля да сподели от къде ,как и т.н.

Мерси предварително.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2017, 17:47       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
kammgard написа:
В тази връзка, ако някой все пак е успял да придобие точно този пистолет с 5 инчовата цев моля да сподели от къде ,как и т.н.


Що не си го внесеш отвън сам и да отсвириш нашите родни търгашчета?

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2017, 10:45       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 16 Фев 2015, 14:29
Мнения: 30
Местоположение: София
Longbow написа:
kammgard написа:
В тази връзка, ако някой все пак е успял да придобие точно този пистолет с 5 инчовата цев моля да сподели от къде ,как и т.н.


Що не си го внесеш отвън сам и да отсвириш нашите родни търгашчета?


Май няма да имам друг избор и вече проучвам тази процедура :)
Преди да се заема сериозно с това все пак си мисля да дам шанс и на останалите "неофициални" вносители да видим дали някой ще се навие да ми съдейства.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2017, 12:02       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Лично на мен ми е интересно каква е процедурата по индивидуален внос на оръжие от чужбина? Поръчка, транспорт, получаване...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Дек 2017, 20:51       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Апр 2014, 22:52
Мнения: 81
PPQ М3. Като че връщат P99Q в кожата на PPQ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Дек 2017, 13:48       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2017, 20:48
Мнения: 10
Това не е PPQ. Това е PPNSQ - Police pistol not so quick defence.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Дек 2017, 15:07       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Апр 2014, 22:52
Мнения: 81
Чел си Валтер форума. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Яну 2018, 15:51       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
От днес:

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Яну 2018, 09:12       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Вах... Жив да не бях... Ха честито значи! Само радост да ти носи!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Май 2020, 19:55       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Това е от днес с Валтера на Роската! За първи път стрелям с такъв пистолет. 10 м. на Металхим... Видяхме се най-накрая, и със Съдията също... Много доволно днес!
С риск да стане банално, ама:
- ергономия отлична
- спусък - отличен, плавен и равномерен ход, приятно отсечено спускане, с усещане за по-лек от този на Глок Ген.4 СЕТ, 2 кг.
- откат - субективно по-мек от Глок... може да е заради ергономичната ръкохватка и по-голям бивъртейл, от което идва по-добър за мен хват...
Също, доста по-лек от Г17, той си е в размера на Г19 все пак...
Леко неудобство от по-високата мерна линия и различния ъгъл на ръкохватката от тази с която съм свикнал...
Като цяло - много добро оръжие!
ПП. Росен даде и още един еликсир! Благодаря, да е жив и здрав!!!


Прикачени файлове:
IMG_20200521_150152.jpg
IMG_20200521_150152.jpg [ 1.16 MiB | Прегледано 5634 пъти ]

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Май 2020, 07:53       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Spurs написа:
Много доволно днес!


Беше една непринудена форумна сбирка :armed: :armed: :armed:

А стрелбата беше повече от добра за първи досег с пищова!!!

Ще трябва да планираме по-обширна сбирка с възможност за стрелба и последващи мероприятия за установяване на качествата както на оръжия и боеприпаси, така и на лекарства и лечебни еликсири :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer