logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 08:24




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Окт 2015, 20:37       Заглавие:  Търся EU сайтове за продажба на ново и втора ръка оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 18 Юли 2006, 08:19
Мнения: 1097
Местоположение: София
Не ми стигна заглавието и затова повтарям въпроса.

Трябват ми сайтове от които мога да си поръчам една карабина. Окзазва се че това не е нещо кой знае колко сложно. А проблема е че въпросната карабина е изчерпана в България и понеже имаме едни търговци дето ум да ти зайде нямат и никаква идея кога какво и защо....не ми се коментира.

Карабината е в най-бюджетния клас и не ми се дават повече пари за въпросното оръжие. Та харесал съм си един Марлин Х7 в калибър .308Win, при това най-евтиния модел с тънката цев заради теглото. В Стар Форс-а имат модела с дебелата цев който си е значително по-тежка и ми е некомфортна (3.5+ кг. срещу 2.8+ кг.) сравних я с тънката цев в .30-06 . Въпросната карабина струва в Булгаристан 890 лв. надявам се с малко зор за 1000 лв. да я домъкна от чужбина и това ми е тавана.

Намерих някакъв "официален" дилър на Марлин в UK ама тия братовчедоебци недоклатени са в "отпуска" от 1-ви до 18-ти.... :mad:

_________________
Платон:"АКО ИСКАШ МИР, ГОТВИ СЕ ЗА ВОЙНА"
Конфуции: "Ако веднъж си решил че имаш нужда от меч, носи го цял живот"
Когато мишените отвръщат на огъня джихада хич не върви.....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Баян и 40 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer