logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 14:43




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юли 2018, 14:00       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
Аз от едно известно време имам Мъдмастър от високия клас( по-скъпия) и съм доста доволен. Върши си работата, но досега все съм забравял да го оставя на прозореца да се свери. Довечара ще пробвам и утре на рейнджа на Шаново ще докладвам.


Прикачени файлове:
IMG_20180706_145533.jpg
IMG_20180706_145533.jpg [ 1.54 MiB | Прегледано 7646 пъти ]

_________________
Злати Златев
CNsysRasing
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юли 2018, 00:07       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
tsb написа:

Моя се сверява от антената (не знам коя), сам и то редовно.
Задаваш опция за автоматично сверяване, вечер го оставаш на прозореца и сутрин около 04-05 е сверен.
Ако има гъсти облаци или съм вдупка не става.
Радио сигнал - кво да го правиш


Нъйц... не става. При опит да го накарам ръчно да се свери след полунощ, мига като изоглавен, показва се L1 и след това ERR - очевидно слаб идва сигнала по нашия край. Сам също не може. Нищо де, ще го пробвам като ме пратят в командировка в чужбина. В края на месеца съм в Белгия и ще видим там как ще е ...

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юли 2018, 07:56       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Става.
Не знам дали се дължи на факта че съм на последен етаж, или на нещо друго, но се получава.
Забелязал съм, че се получава поне веднъж на месец.
Може би и метео условията трябва да са добри...

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юли 2018, 10:43       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
slaf4u написа:
tsb написа:

Моя се сверява от антената (не знам коя), сам и то редовно.
Задаваш опция за автоматично сверяване, вечер го оставаш на прозореца и сутрин около 04-05 е сверен.
Ако има гъсти облаци или съм вдупка не става.
Радио сигнал - кво да го правиш


Нъйц... не става. При опит да го накарам ръчно да се свери след полунощ, мига като изоглавен, показва се L1 и след това ERR - очевидно слаб идва сигнала по нашия край. Сам също не може. Нищо де, ще го пробвам като ме пратят в командировка в чужбина. В края на месеца съм в Белгия и ще видим там как ще е ...


Трябва да си на високо, да няма други сгради високи около теб, да не се падаш в "дупка", метео условията да са добри - да няма плътни облаци дълго време и става.
Ако тези условия не са на лице - не става.
Разбира се и обхвата на антената.
Аз съм сравнително в централната част на Родината и нямам проблеми.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юли 2018, 12:02       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2017, 19:21
Мнения: 42
https://time.is/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юли 2018, 17:23       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
Един "автомат" от мен :joke:

Изображение

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юли 2018, 17:54       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Истински часовник! Здрав, като танк! :tank:

Добре, че ме подсети да си взема и аз. :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2019, 23:32       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Един такъв въпрос - искам да си сменя стъклото на Rangemaster-a (GW9400). Днес бях в Бургас с надеждата, че там има 2 магазина на Casio и би следвало да могат да го поръчат - тръни и глогини или не им се занимава или не знаят какво ида направят.
Имате ли идея къде, как, колко?

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 00:28       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Ъъъъ, моите съболезнования! Точно стъкло не намирам: https://www.pacparts.com/model.cfm?mfg=Casio&model_id=GW9400%2D1&row_start=1&src_model_id=GW9400&action=list_part

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 06:10       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
JDredd написа:
Ъъъъ, моите съболезнования! Точно стъкло не намирам: https://www.pacparts.com/model.cfm?mfg=Casio&model_id=GW9400%2D1&row_start=1&src_model_id=GW9400&action=list_part
Писах им на хората...
Не са нужни съболезнования... Има една много малка точица, която едва се забелязва. Проблема е че знам, че е там :)

Sent from my OnePlus7

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 07:56       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2015, 11:14
Мнения: 214
slaf4u написа:
Един такъв въпрос - искам да си сменя стъклото на Rangemaster-a (GW9400). Днес бях в Бургас с надеждата, че там има 2 магазина на Casio и би следвало да могат да го поръчат - тръни и глогини или не им се занимава или не знаят какво ида направят.
Имате ли идея къде, как, колко?

Е, ти за една малка точица ли вдигаш олелия.. Не се занимавай, ако няма опасност да влезе вода по-добре така, отколкото "баш майстора" да ти смени стъклото и после да се видиш в празници от изпотяване. Нали е талтикулл, белезите го правят по автентичен, ти виждал ли си "бегачка" без жулнато, търнато.. Но все пак Casio Bulgaria би трябвало да поръчат.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 08:53       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Малко фийдбек от най-новия “рейндж”... оставен за около час на слънце, за да не се налага да го до зареждам с кабела... това лято за пореден път прегря и блокира - батерията падна с две деления и никаква реакция при натискане на бутоните. Охладих го за десетина минути във водата... батерията се напълни и електрониката се съживи - шашава работа!

Като сега си джиткам на плажа със стария “рейндж”, няма никакви ядове засега с него... новото си е малко паркетно “джи”.

Касио ЮК също така излъгаха, че алтиметъра е вързан към сателита... нищо подобно, и той като при стария модел е към барометричния датчик... и си измисля разни стойности в зависимост от атмосферното налягане. Към сателита е вързан “айфона” и е наистина точен, докато алтиметъра тук ти е с малко декоративна функция. Иначе като го занулиш... показва колко метра нагоре си се покатерил, да.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 09:10       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2015, 11:14
Мнения: 214
То на туй слънце и слънце-защитното фолио на колите не издържа вече, пък как ли Джи шок. Не ги разбирам тея "паркетните" модели. Но за хора са създадени, суетата ходи по хората. Не виждам смисъл да затвориш над 1к за гуменка с платка, пък и да си я пазиш от драскотини, след като е предназначена за драскотини, като за такива пари можеш да си купиш механика с история.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 09:19       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
ubboto написа:
Охладих го за десетина минути във водата... батерията се напълни и електрониката се съживи - шашава работа!
Това като го четох - изтръпнах :confused: Имай предвид, че така най-лесно се преебава водоустойчивостта. От друга страна пък часовникът ти е издържал жесток тест за водоустойчивост :tu:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 09:20       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Като Rangeman сам по себе си... :D , реших да я колекционирам тази серия “джита”... следващия модел също ще си го взема, без значение от съотношението между цена и качество.

Старият “рейндж” цял ден го пържи слънцето и му няма нищо, докато новия за час оставен на слънце - се бъгва. Отделно от това, поне веднъж месечно трябва да го зареждаш и с кабела. Иначе светва основния екран, и нямаш достъп до абсолютно никоя функция.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 41 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer