logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 09:02




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 589 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Дек 2021, 19:24       Заглавие:  Re: Възможно ли е презареждане при заседнал в цевта куршум?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Dorssay написа:
Извинявам се , ако с този аматьорски клип съм обидил професионалното ти достойнство....

Видеото ти е много хубаво (как презарежда ПМ със заседнал проектил в цевта не ми се е случвало, а и на ПМ имам бая километраж). Днес и аз цял ден стрелям, и нямах време да ти пиша да не го споделяш видеото тука (щото ми беше ясно какъв ще е крайният резултат). Климактериуми с психични проблеми, на всичкото отгоре и пълни смешници 8) - на тебе, "бившата барета" от оня мъжките години, тръгнали да раздават квалификации. :DD


А аз ще кажа сега това, което уЮвете след тебе пропуснаха: Благодаря за видеото! Пък вече е работа на "мод"-овете да позачистват коментарите, които не са по темата. Нека си има една клоака (Социалния раздел) за клинични случаи, но на шашавото дадеш ли му пълен картбланш да сере навсякъде - целият форум става "психиатрична лечебница". А по този начин, и този раздел ще замине в кенефа.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Дек 2021, 20:39       Заглавие:  Re: Възможно ли е презареждане при заседнал в цевта куршум?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Шейх Омар написа:
PufGun написа:
Макарон опс либимото табанча на протокалчо може и да не презареди, ако куршума се е вряьал в самото начало т.е. се намира в т.н. форсажна камера на цевта и следващия патрон с кусшумаси е подпрял в заседналия куршум и имаме незаключен затвор


Сине мой, не бе толкова отдавна, когато в едно медресе изнесох лекция на тема "Лирическият герой на милиционера в поезията на поета Пеньо Пенев". При интерес от участници във форума мога да изнеса отново цялата лекция, но тук ще се огранича в кулминацията на стихотворението, която е и негов край - "и с теб не искам да приказвам".
И не забравяй още нещо - като чета дълбокомислените ти, достойни единствено и емблематични за интелекта, образованието и жалкото съществуване на милиционер разсъждения, се сещам за аятът от книгата на книгите, който еднозначно определя пиячката /още повече-долнопробната/ като творение на сатаната.
Ако битието ти е толкова тъжно, мога по всяко време да ти пратя картичка от Лима, Джакарта, Багдад или Сингапур, докато се въртиш отчаян в милиционерската барака за наряда в Елхово, когато мислите са ти смутени от уригни или пръдни на толкова отчаяни милиционери като теб.
И още нещо - щом си такъв смелчага, видял моят черен пръстен от Мека и надушил моят "Шанел", що не дойде лично да ми обясниш някои неща? Но такива сте вие жалките милиционери, гоните сирийските баби на инвалидни колички по границата и там сте смелчаци, опре ли се до мангали или нещо по-сериозно ви /се/ подуват главите.
И ми говори с уважение-най малкото заради това, че като осигурен много над максимума плащам заплата поне на един нискообразован, негоден, излишен, дефинитивно безполезен милиционер като теб.
По отношение на това, че съм търговец - да, така е, купил съм и съм продал баш едно РПУ милиционери над пазарните цени.
По отношение на собствената ти значимост - дори не е съпоставима с мушиците-еднодневки, тах поне ги виждаме и ни правят впечатление от време на време.

Любителче на портокали както казва ОРИАНА ФАЛАЧИ НА ТАКИВА КАТО ВАС ... повярвай, че аз ако съм някой никога няма да разреша да се закупува любимия ти макаров за нуждите било то за Бг Полиция или Бг Армия.
П.П.
Добре че има умни и напредничеви глави, а не чугунки, като теб да купят поне за МВР Глок 17 сет 5 генерация :DD
Докарай си магаренцето да го направя набързо на кюфтаци за да почерпя напредничавите глави , а не чугунки като теб за това им мъдро решение
Забележка :
Протоколчо, макарончо е за такива като теб с кунки в жопа дето стрелат 3 патрона патрона в годината и с него мога да изкарат няколко по 20 години служба докато достигнат 6 к настрел колкото е ресурса на тъпото ти изделие.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Дек 2021, 21:42       Заглавие:  Re: Възможно ли е презареждане при заседнал в цевта куршум?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2020, 13:12
Мнения: 1288
PufGun написа:
Добре че има умни и напредничеви глави, а не чугунки, като теб да купят поне за МВР Глок 17 сет 5 генерация


Основната причина, поради която милицията не е превъоръжена изцяло с многозаряден пистолет е, че до момента не е конструиран такъв образец, който да издържи в ръцете на българския милиционер повече от година, без да се потроши.
Да, факт е, че ПМ е конструиран за армия от тъпанари - и затова ПМ ще си остане и в българската милиция - нечуплив, надежден - докато милицията на 90% се състои от прецизно подбрани тъпанари, а тази тенденция няма шанс да се промени скоро.
Глок-ът е за полицаи, не е за вас, Ханко Брате.
И ми е чудно кои и колко трябва да ви кажат каква пародия сте, за да се погледнете в огледалото.
А от теб нищо не е зависело и няма да зависи - "ако съм някой" - че си никой, правилно си преценил.

_________________
إِنْ شَاءَ ٱللَّٰهُ‎


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Дек 2021, 00:39       Заглавие:  Re: Възможно ли е презареждане при заседнал в цевта куршум?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Малко почивка

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 589 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer