logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 11:18




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 16:06       Заглавие:  CZ P-10 C
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
Здравейте колеги!
Знае ли някой, в кой магазин може да бъде видян(пипнат) :-) този пистолет.
Предстои ми закупуване на КНО и идеята е да се докосна до колкото се може повече оръжия, преди да реша кое да взема.
Със сигурнаст го няма в Металхим, Вип и Булармс. Ако някой има идея къде може да се види на живо моля да помага PDT_Armataz_01_22
Поздрави!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 18:05       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Май го няма никъде.
ВИП обещаваха в края на миналата година да го имат в началото на тази, ама... Питай там все пак.

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 18:40       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
Говорих с Вип Варна по телефона ( щото от Софийския цял ден не си (вдигат телефоните) и от там споделиха, че са направили заявка към CZ, която очакват да се изпълни към март 2019г. :(


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 18:47       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Ясно. Повтаря се картинката от миналата година.
Ама обещаването не е като даването... :D?
Поне като не могат, да не обещават!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 20:04       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Имаше в магазина на стрелбище Крез /Пазарджик/
Лятото.......


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 06:19       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 28 Май 2016, 19:04
Мнения: 117
Откъдето и да го погледнеш P10C си е Глок така,че вземай си един 17 или 19 и си свиркай,до март 2019г разрешението за закупуване ще е изтекло отдавна(ако имаш издадено такова).

_________________
Никола Бикирски СК”Титан”


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 07:48       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
Вярно е че е Глок, ама с по-малка ръкохватка.
Иначе за 17 и 19 нема проблам, само дето преди това трябва да мина покрай Доктор Енчев за още една фаланга на десния показалец :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 07:57       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
При правилен хват - мерната линия да е продължение на линията между лакътя и китката, натискането на спусъка е "мишън инпосибъл". Просто пръстите ми са къси :confused:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 09:47       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 28 Май 2016, 19:04
Мнения: 117
jordan_mp написа:
Вярно е че е Глок, ама с по-малка ръкохватка.
Иначе за 17 и 19 нема проблам, само дето преди това трябва да мина покрай Доктор Енчев за още една фаланга на десния показалец :DD

Къс идва фингъра ли?Варианта е нещо със сингъл стак и тънка и плоска ръкохватка.От типа на 1911 стайл :tu:

_________________
Никола Бикирски СК”Титан”


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 09:50       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
jordan_mp написа:
Просто пръстите ми са къси


Чак пък толкова къси. Аз съм с малки ръце също. При заводска дължина на приклад 36см оръжейника вика за мен 33 см, а съм стрелял и с двете подложки, което ще рече 38см. И пак стрелям и свалям чинийки ама реших, че за да е като хората ще си направя приклад по поръчка.

Показалеца от вътрешната страна ми е 7.5 см, а от ямката на палеца до върха на показалеца е 12.5.
Та за съм с 19-ка с M подложка тя добавя 2м. Та като си сложиш добре палеца под bivertail-a стиснеш плътно спусъка ми идва или на чертата на първата фаланга или малко пред нея. С 17-ка с подложка същата работа. Пробвай GEN 5 той има малко по-различен ъгъл.
Най-доброто ми попадение 1.59с от скрито носене 10 ярда 10-ка.
Ако наистина ти е проблем виж едноредовите или M&P те са с по-тънка шийка. Shield-a e много яко пищов че.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 13:17       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
Сваляш по 1см от твоите размери и получаваш моите.
Тя темата заби в друга посока, ако Мода прецени, :-) нека смени заглавието.


Прикачени файлове:
20181010_134528 (Small).jpg
20181010_134528 (Small).jpg [ 63.9 KiB | Прегледано 12531 пъти ]
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 13:35       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Ами револвер или single stack пълнител. Но аз не съм разбирач. Хващал съм М§P shield невероятно пистолетче, но ако ще си с 6-7 патрона може би по-добре револвер.

А иначе защо да се трие темата ще е полезна и за други с малки ръце.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2018, 13:51       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
Заглавието на темата подвежда за съдържанието внея.
Не е нужно да се трие разбира се, но може по преценка зда се раздели или смени заглавито, но това щего решат Модераторите :-)
Иначе за носене си имам Рюгер 101 :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2018, 10:03       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
има техника при която бутона на пълнителя се натиска с палеца на лявата ръка
а останалите пръсти на лявата се ускорява изтеглянето му

това че не се достига бутона има и добра страна .. няма да ти изпадне пълнител от натискане на бутона, както се случва при някой маркив

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2020, 09:23       Заглавие:  Re: CZ P-10 C
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 02 Яну 2020, 18:17
Мнения: 88
Някой има ли впечатление относно тези P10 C/F/.Чувам някои ги хвалят. Гледам в разни видеа показват недостатъци,но и с глока има не малко подобни. Някой ако има личен опит, ако може да сподели мнението си.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Ivo III и 33 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer