logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:44




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Яну 2019, 23:16       Заглавие:  Защо Zoraki 914 тежи като ютия
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 14 Яну 2019, 10:07
Мнения: 10
Здравейте,

Сигурно въпроса ще Ви се стори тъп, но днес гледах Umarex PPQ, P22, револвер; Zoraki 917 и Zoraki 914.
Докато PPQ беше очаквано голям, а P22 доста неудобен за хващане (също очаквано, понеже би бил идеален за женска ръка), та до тук няма изненади.
Zoraki 917B беше умерено тежък, но ме изненада Zoraki 914. Последния е като размер доста по малък от 917, но ми се стори супер тежък.
Затова, взех 914 в ръка и веднага след това 917B, по спецификации 917B трябва да е малко по - тежък, обаче 914 ми се стори като тухна направо в сравнение с всички останали. От 5 часа ми се върти в главата, малък е и на размер е като P22, а тежи повече от голямото Zoraki 917B, което е реплика на Glock17.
Има ли шанс турците да са се напънали да сложат малко по - качествени материали в Zoraki 914 и от там да идва тежестта. Просто не виждам какво друго да е, освен повече метал и по малко алуминии, аз и не разбирам толкова, но след малкото Zoraki 914, 917B ми се видя направо лек.
Извинявам се, ако задавам тъп въпрос, но ми е любопитно на какво се дължи.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer