logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 19:40




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Мар 2023, 03:38       Заглавие:  Re: Glock сериен номер - дата на производство
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Аз съм щастлив собственик на окомплектован блок от Г17, от 88ма.
Това си е оригинален австрийски блок от Г17 внесен с една от първите партиди в Щатите през осемдесете години.
Мерника очевидно е друг, но пак е оригинален Глоков, с настройки. Общо взето е боклук но не ми се сменя.
На Жорката видеото е доста добро и обяснява пруф щампите а назад в темата е обяснено коя щампа какво означава.

Изображение

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Мар 2023, 10:49       Заглавие:  Re: Glock сериен номер - дата на производство
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2010, 16:53
Мнения: 720
Гледам в страницата на Глок, че пистолетите от трета генерация седят в производствената им листа. Дали в действителност все още се правят и може да се купи нов такъв, или просто не е реализирано всичко на пазара от старо производство..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Мар 2023, 12:13       Заглавие:  Re: Glock сериен номер - дата на производство
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Още се правят.

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Мар 2023, 17:34       Заглавие:  Re: Glock сериен номер - дата на производство
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Не само, че се правят а и някой ги предпочитат като по-просто устроени от следващите генерации.
Ген3 са всъщност 2 модела, ранен с релси на рамата като на Г17 но после го смениха д друг, с по-дълги релси и това е дефакто което се произвежда сега. Тая рама може да вземе 9мм,м 40смит и 365зиг без проблеми, не съм сигурен дали не е същата и на .45аср и10мм моделите, може би е друга, не си спомням.
з съмстрелял на тая рама .357зиг и скъсах два титанови пина но пищова си работеше и го забелязах едва когато се сетих да го разглобявам по-детайлно за чистене. Рамата си беше абсолютно на ред.
Тука има маса употребявани Глокове, подменени с нови по разни полицейски управления, предимно 3та и 4та генерация, цените са м-у $300 и $450 кинта. Аз едва ли бих купил нов Глок поради простата причина, че ресурса им е голям и частите-евтини. За едни спестени $100-$150 кинта мога да подменя на един употребяван всички чакалъци и да си го тунинговам както ми харесва, но това съм аз, разбира се друго е чувството да вземеш ново оръжие. Освен това има много сполучливи модели от новите, например 43 и 45 са чудесни пищови...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ritter, Viceroy и 35 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer