logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 08:28




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 05:38       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2007, 18:52
Мнения: 1087
Местоположение: SOFIA
По накога и най добре замислените PR операции се провалят с гръм и трясък . Особено като не контролираш всички компоненти .

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=OtFhfwr ... 0%B8%D1%82 Благодарение на колегата Павлин Андреев форумната модерация достигна невиждани низини .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 08:16       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Добре, наистина ли това в Костенец някой го вижда , като замислена ПР и провалена акция?

Замислена и Провалена ПР акция е с бай Петко...предварително каниш журналисти да снимат как ше прибереш незаконни оръжия понеже предишната власт не е можела...

Тука имаме битово убийство.Почват издирване слагат постове в града.
на третия ден ново убийство :shock: съседа на издирвания...

и сега какво? ами стоварват още хора...поне 1000 човека са...
бронирани коли и прочие...
не го намират...10 дена и се прибират

Кое е ПИАРА тука?

е вдигнали 1000 1500 човека...и видиш ли изгорели бензин а и командировъчни ше се плащат...мдаа е аз ли да ходя в Гората и тетка ми?
ама много пари отидели...еее добре ше ги отгладуваме...а и не требвало чак 10 дена според Гелето...до 2 дни макс явно и да се прибираме...уморяваме се а и крълежите нали...


Ок , но каво би станало ако Закира и Беера командват издирването?

Доколко разбирам Закира ще забрани журналисти и снимки...никъв Пи ар и сичко ще е секретно......а Беера иска само кинта...
да се даде некой лев Награда и ела да видиш...нали готово...

Коментира се възможност която ще работи да /не винаги обаче/, но липсва в Закона - "обявяване на Награда за инфо...
е тогава кво?

даже ето заобикаля се и това , но ПАК не доведе до успех...кмета на Сливен обяви 50 000лв награда
хванаха го ченгета участвал в друго престъпление ...
но това Убийство беше ползвано именно за ПИАР от партии за да организират протести...
изобщо убягват тука принципни логически заключения...

"да видели хората че НИЕ залавяме сички" - това била операцията в Костенец...ПИ АР и това ги мислят маже на по 2метра дето ич да не е разбират от сигурност...

https://www.mediapool.bg/50-hil-lv-nagr ... 26192.html
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/z ... ven-251097

Цитат:
Извършители на престъплението са двама мъже на 29 години. Свидетел на убийството е проговорил в полицията, след като бил задържан за автокражба.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 08:36       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
jaba написа:
И забележете, за един , вероятно подивял от ревност индивид. Не ми се мисли, какво ще се случва, ако това са терористи или ДРГ.

Отваряш на Динко и Перата една оръжейна... останалото материално си ги имат... мотивация - тоже! :DD А и тези групички от по десетина мангала, де ги тръшкат по очи на земята - все млади, и на пръв поглед издръжливи и тренирани мъже... с по една раничка на гърба... идващи от места, където се водят реални бойни действия... и на тях в случая им трябват едно десетина "акита"... и стана весело!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 08:53       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
jaba написа:
И забележете, за един , вероятно подивял от ревност индивид. Не ми се мисли, какво ще се случва, ако това са терористи или ДРГ.

Спокойно Джаба! При нападение и терор ще ни мобилизират мене и тебе да им покажеме на младоците как се праи...
Моя командир ще е Беера /падам си по финасовите пинизи / а ти ще си в дивизията на Закира...това значи без ПИАР...само секретни действия и така... :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 09:08       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1276
Не го знам кой е тоз Закира, прилича ми малко на Халифа на Хафтар, дето сега се бие у Либия.
Но който се запише у моята ловна дружинка - няма да сгреши - знам една много добра кръчма в Момин проход, дето готвят като у майкини
и хотелче с топла и лековита минерална вода PDT_Armataz_01_22
А откъде ги знам, това вече е друг въпрос....

п.с. Лесно е пред монитора. Идеи много. Оплаквачки също. Законът бил все виновен. Ами като има решение, ми пишете, търсете избраните от вас депутати,
тормозете ги, та да го променят. Той Иво 3 и сие, асфалтираха магистрала до НС, направиха почти цял закон и спасиха сума ти кожи на наше брате по оружеи.
Можело. Ама се искат топки, не джуки.

п.с.с. И така никой не ми реши задачата. А я дадоха сега на матурата за 4 клас :P

п.с.с.с. И да не ми ги хвалят тия подкрепления от морето, че те освен млади полякинки и гедерейки, други нарушители не са ловили.
Хълмчетата на Малко Търново, ряпа да ядът пред планината Рила.

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 15:22       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1023
Beer написа:
Не го знам кой е тоз Закира, прилича ми малко на Халифа на Хафтар, дето сега се бие у Либия.

Не съм в Либия. В Кандахар съм в момента и съм с чаша стар кубински ром и пура в централната част. Ама ти добре знаеш как е тук.
Относно PR цирка на поставените лица от определена полит сила на върха на пирамидата в МВР: всеки уважаващ себе си издирвач знае, че с хеликоптери дронове ще намерят в гората човек, който знае как да се крие тогава когато Цв. Цв. върне парите от апартаментите.
Обикновен ловец може повече да помогне от 1000 служитела и то много по-евтино. А как, Гелето си го каза - учеше се навремето във ВВОВУ специалност вътрешни войски. А на сегашните служители с ВИШО няма кой да им го обясни в университети, като НБУ, ВСУ и други подобни за чалга певици и златки, където завършваш задължително ако си плащаш редовно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 15:42       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 30 Сеп 2009, 22:25
Мнения: 1759
Местоположение: Бургас
Аз предлагам да се вдигне бана колегата Цоньо Цонев! Какъвто и да е има много акъл в него, опит също ... На беглеца му давам 3 дена след това ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
За да хванеш луд прати луд да го хване

Пеньо Тонев СК "РОНИН"

Yippee-Ki-Yay mother fucker!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 18:36       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2659
Пиша този пост по молба на четящ, но не пишеш по една причина потребител...
Цитат:
Форума отдавна не го чета, а и не желая дори и да пиша...

----------------------------------------
модерирано:
Няма проблем да се цитират класици, Тишо, но само ако се спазва Закона на Форума...
viewtopic.php?f=1&t=16888&p=211073#p211073
чл1, и чл4
...иначе се налага да се изтрие незаконната част и се получава това горе...по същество е абсурд, но не нарушава правилата...докато не се забранят и участия на хора с умствена недостатъчност...

Молба до Тишо от молител написа:
моля те да да ме цитираш пубилчно ТАМ ама аз не искам да пиша ТАМ?

трудно е да се прецени кой от двамата събеседници е по-смачкан тука...но щетата е значителна...

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 19:10       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1023
Аз само да вметна, че вече има сведения в пространството за въпросната показна акция свързани с ползването на определени спа комплекси в района на Костенец от издирващите и за това резултатността се забавя целенасочено за да се увеличи престоя в минералните басейни!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 19:32       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
ti6kata написа:
П.П.2 За да разбервте някои нещица е добре да не си играете на войници, като онези от T - class, a да се опитате да направите преход из някой силнопресечен терен из който ходи брата граничар и след това веднага да стреляте.

Не е като да не го правят, а и "Т-клас" е нещо яко… и наистина много добре измислено! И няма как да е другояче, щом отзад стои Пламен Николов - човек, за когото мога да говоря единствено и само с уважение, и то голямо!

Конкретно за ситуацията, тоя Чане - мане… ами, нали и той самият е ловец… и нали действието се развива именно на негова територия?! Ще се стовариш утре на някакво ново и напълно непознато място… и веднага ще хванеш дирите на някой, де броди там от години, а?!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 20:32       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1276
Zakira написа:
Аз само да вметна, че вече има сведения в пространството за въпросната показна акция свързани с ползването на определени спа комплекси в района на Костенец от издирващите и за това резултатността се забавя целенасочено за да се увеличи престоя в минералните басейни!


Ей, завиждач !
Само да ти кажа, че всички басейни са изключително хидромасажни и не са плувни басейни...за малко да ме изгонят веднъж, задето скачах.
Пфу!
И ти ли си от тези там, Т-клас, м ? Не ми отговаряй !

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Май 2019, 20:57       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1023
Beer написа:
Ей, завиждач !


Чак такава дребна душица не съм! Предпочитам си Кандахар, рома и пурата ;) пред твоето спа! Ядосвам се, че ви правят на маймуни заради ... знаеш за какво.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Май 2019, 04:58       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2007, 18:52
Мнения: 1087
Местоположение: SOFIA
Poseidon написа:
Добре, наистина ли това в Костенец някой го вижда , като замислена ПР и провалена акция?
Замислена едва ли просто се опитаха да хванат момента . Малко реклама на ред и спокойствие в държавата преди изборите . Само че за беля тоя взе та се покри в дън земя и нещата от реклама вече отидоха на антиреклама . Нищо не пречи да се пробва с парична награда това е работило доста добре преди 09.09.1944 година .

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=OtFhfwr ... 0%B8%D1%82 Благодарение на колегата Павлин Андреев форумната модерация достигна невиждани низини .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Май 2019, 08:05       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Ок...докъде стигнахме тук...издирва се усилено двоен убиец...

-някои се кефят, че не им се получава на ченгетата защото политиците си правели пиар
-други обясняват, че трябвало да се учи мотострелково дело за да хванеш беглец и спа хотел е забранен да се посещава ако си ченге...
само честна, достойна кир трябва да събираш в прахоляците и да се не миеш
-трети цитират потребител, по негова молба :punch: , но в цитата самия потребител казва, че не иска да пише тук :shock:
ti6kata написа:
Пиша този пост по молба на четящ, но не пишеш по една причина потребител...
Цитат:
Форума отдавна не го чета, а и не желая дори и да пиша...

четвърти ни учат, че не ставало само с джуки...трябвало да се промени закона и немедлено депутатите по места да ги емнеме да се впише в закона онова за Наградния фонд...
Но не уточняват това от бюджета на БОИ и СОТИ ли да се реже или да учредиме частен фонд "Граждани за издирване на лоши граждани"...и от него да се плаща...
това лесно ще стане...с наградата...всички държави в ЕС го практикуват...как не сме се сетили и ние...

между другото има модели FNAR с предно пълнене /те са с 12,84% по-тясна група от семиауто моделите им/ в Бразилия точно с тези тъпкачки издирват успешно много закоравели престъпници по Фавелите...

да не забравя да говоря с депутата от моя избирателен район да заделят некой лев и за тези модели на FNAR, шишанета с тясната групa ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Май 2019, 09:54       Заглавие:  Re: Убийства в Костенец...барети щурмуваха Очуша
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2016, 15:43
Мнения: 995
Poseidon написа:
Ок...докъде стигнахме тук...издирва се усилено двоен убиец...

-някои се кефят, че не им се получава на ченгетата защото политиците си правели пиар


Не разбрах кой се "кефи". Просто се коментират нещата, като всеки си има гледна точка. Имаше времена, когато подобни коментари бяха недопустими. Предвид на това, че във форума част от пишещите са били(или все още) свързани със системата, това е нещо напълно нормално. Който е работил там, виждайки слабостите, може само да се ядосва, когато нещата не се получават.
Действията категорично не са замислени ,като пиар акция, но изиграха ролята на лош такъв.
Вярно е и това, че по темата пишат и хора, които идея си нямат за какво става въпрос. Други се изживяват, като последна истанция. Какво да се прави, времена, технологии, народопсихология...

Май отиваме към момента, когато правоимащите трябва да ударят катинара.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: metalhima и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer