logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 25 Апр 2024, 00:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 393 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 08:58       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
radula написа:
Само едно нещо не отчиташ- отблъскващите и ненужни полемики, които след втората реплика се изкривяват в мерене на цеви и така бавно, но на този етап много успешно, забатачвате форума.

:tu: Забелязъл съм, че когато Началникът отсъства известно време от форумното пространство, дискусиите си вървят мирно и лежерно, после пак става мазало и почва едно надстрелване...
Радуле, от уважение към автора четеш, но чувството за самоуважение започва да те тормози PDT_Armataz_01_22

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 09:03       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Аз се отказвам, отекчих се... А и нямам какво да покажа като видео, защото системите и образците, с които стрелям не са застъпени тук.
П.П.
Арбалети, катапулти, прашки- такива образци. :joke:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 09:11       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Е добре е...стреляш с хладно ама пишеш в огнестрелен форум...и питаш защо не разбираш темите... :D :tu:
БГ пауър сме!

Иначе ако се загледате темата е със заглавие "надстрелване" а вие коментирате уваженията и самоуваженията...така постепенно да не преминете към кардиологията или генекологията примерно, че Началника ще трие...с право мислим...А Началници тук има много не се знае кой е на смяна...има и по-сприхави...като в живота е PDT_Armataz_01_22

Last Man Standing написа:
когато Началникът отсъства известно време от форумното пространство, дискусиите си вървят мирно и лежерно, после пак става мазало и почва едно надстрелване...

Може би Началника се бори със слипинг стайла не само в стрелбата...
Придремващи дискусии има в релода да речем...справочни научни...

тук в Обшия форум .. понякога се надстрелваме :DD в тема за надстрелване...
а няма как с лъкове и прашки да се почнем...не е тематично :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 09:20       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Poseidon написа:
Е добре е...стреляш с хладно ама пишеш в огнестрелен форум...и питаш защо не разбираш темите... :D :tu:
БГ пауър сме!

Иначе ако се загледате темата е със заглавие "надстрелване" а вие коментирате уваженията и самоуваженията...така постепенно да не преминете към кардиологията или генекологията примерно, че Началника ще трие...с право мислим...А Началници тук има много не се знае кой е на смяна...има и по-сприхави...като в живота е PDT_Armataz_01_22

Ти и от ирония не отбираш... кво да говорим повече?! Трий, нали се сещаш през къде ми е? Нека останат само Словата Ти, все пак е Твоя тема.
А аз наистина стрелям с образци, които не си докосвал, но не желая да ти обяснявам кое и как. Просто няма смисъл.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 09:31       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Много добре разбирам от ирония...ама като се правиш на ощипан, че си стрелял с прашки е редно да се отнасат към тебе като със стрелец на прашки... :tu:
Темата не е моя ...инициатор на темата е колегата ТСБ...

radula написа:
А аз наистина стрелям с образци, които не си докосвал, но не желая да ти обяснявам кое и как.

а ето сега виждаш ли ...точно това което си написал е адски порочно:

-Аз знаеш ли кой съм и с какво стрелям, м? еее ти не си докосвал такиви работи"

е добре, а кажи не е ли тийн мислене това...покажи снимка на някое оръжие или изпълнение нещо...то това е Форума...
или поне кажи имената на системите...аз ако не сум друг е пипал...ще се заговорите...

А ако се окажеш ЕДИНСТВЕН в БГ докосвал специална стрелкова система...е какво по-хубаво от това...

като Лонгбоя...показва човека на 50м група с пистолетче и директно нещата отидоха в поздравителна тема с подходяща лека шега - предизвикателство
viewtopic.php?f=1&t=18116

ама ТАМ не пишете, па и може да демонстрирате спец прашките , а тука се мушкате в дуелна тема...със слипниг дрилове :roll: и обявявате колко ви е през некъде си ако щели да се трият постове за генекологоия ако се пишат...е некак си...натоварвам се психически и аз така :punch:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 09:42       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Както казах- наистина няма смисъл.
Искрено съжалявам, че те натоварвам психически. А ти нас, четящите, - не.
Приключих. Успех в надстрелването с който и да е. Не съм тиийн, по-скоро 50 Cent.
Лек и ненатоварващ ден от мен! Жегата почна, хидратирайте се.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 09:53       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
tsb написа:
Язе нивгаш не бегам от предизвикателства, щото не е мъжко да се скатаваш - пише го у кодекса на честта - ако това е една битка у която требе да се загине - требе да идеш, да се биеш и да загинеш

Винаги съм готов да стисна ръката на тоя дето ме победи и да призная, че е по-добър.
Мислим е по-мъжко тва отколкото да се обяснявам тако и вако, как не сакаме да приемем предизвикателството.

Така се прави между мъже!!! :tu:

А усукването и увъртането на ""НАЧАЛНИКА"",,, си е "дрън дрън ярени"!

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 10:02       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Добре извинявай ако съм те обидил с нещо, Радуле! Извинявам се че изобщо съществувам и с това дразня който и да е, но ако наистина имаш достъп до по специални стрелкови системи и не ги споделяш заради тази дразнеща за тебе тема...без да имаш отношение към страните в дуела или да коментираш и за момент спането 5 мин наречено "стрелкови дефенс дрил" ама те дразни щото е дразнещо дразненето на дразненето...да ок...

това лесно ще го оправиме:

Пращаме я в Карантина цялата, а там не се вижда от никой /не се трият темите тотално по-принцип колко и да са шантави /
тука само оставам спящото стрелково предизвикателството на колегата ТСБ и под него признанието ми че губя написах го веднага...и остава заключена...
А ти когато минат жегите и всичко е наред поемаш ангажимент да покажеш нещата...може и само името на тези неща специалните...
има ли сделка?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 10:13       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Канартикин още в първия пост в темата съм обявил загубата си в тоя дрил честно и почтено...като мъжете...
Просто сега изучавам предизвикателството, което ме погуби, като пистолетен стрелец...
а ти упражяваш ли се в такова нещо - с една ръка на 25м за 5 мин време?
Извинявайте ама даже в Северна Корея вече се пускат по пързалката с две ръце... :roll:
може да не е идеален хвата ама човека го подпира с двете ръки...

тука ще се връщаме в шеесета миналия век...класиката:
соц военен с една ръка на кръста с другата държи макарената насочена напред в бъдещето...

Днеска макарената на хеклер я сменяваме ама мисленето остава където си е било в шеесета...

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 10:16       Заглавие:  Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
За радост на Посейдон и за моя мъка няма да мога да полежа днес на диванчетата във ВИПА, но каня Посейдон в склада ми.Кв Важдебна
Днес съм на работа ....... имам на разположение три дивана, на които може да си полежи и потренира дремещия дроу. Прилагам и снимки на опциите като обещавам да му ги изчистя от поставените вещи върху тях.ИзображениеИзображениеИзображение


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 10:30       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Не знам защо всички сте се нахвърлили върху Посейдона.. какво толкова ви е направил? :roll:

Ако иска ще стреля с една ръка, ако не иска - няма. Живеем в свободна страна и всеки прави каквото му е кеф (стига разбира се да не пречи на другия).

Аз например не мога да стрелям само с лявата ръка, защото имам хронично разтеглено сухожилие на бицепса от фитнеса.. даже часовника не мога да си погледна нормално. Случва се..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 13:32       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Буле просто в темата форумната опозиция избра трибуна за изяви...няма лошо...а без опозиция за къде сме...

Но покрай вълненията на опозиционерите не забелязаш главната Драма...

ТСБ ме кани на еднорък соц дрил ала генерал Нонка Матова със 5 минутни приспивания, а аз го каня на фаст дроу и дефенс дрилче елементарно за някокко секунди се стреля...както всяко такова дрилче...

Тишо ме кани в Дървеница...аз го каня във Випа...

егати разминаванията, като в роман с невъзможна любов се получава...

ок такава ни е съдбата... :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 13:57       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
ТСБ ме кани на еднорък соц дрил ала генерал Нонка Матова със 5 минутни приспивания, а аз го каня на фаст дроу и дефенс дрилче елементарно за някокко секунди се стреля...както всяко такова дрилче...

Добре де, защо ЛЪЖЕШ на всичкото отгоре?! С една ръка ТСБ ти казва: ИПСЦ мишена на 7 метра и мини попър на 25 метра. Прецизната стрелба с две ръце на 25 метра ти е в основата на всичко останало стреляне, но това е за друга тема. При ФАСТ-а имаш "фаст дроу" на 6,40 метра, където за да слезеш под 5 секунди за цялото упражнение - първият изстрел трябва да ти влезе за 1,5 секунди в 3х5 инча листче, от скрито носене и то.

1. Презицната стрелба на 25 метра си е класика.
2. Стрелбата с една ръка по ИПСЦ мишена на 7 метра и мини попър на 25 метра на практика ти е къса спортна ИПСЦ сцена.
3. ФАСТ-а е изпитно упражнения за пистолет в Американската стрелкова академия.
4. Презизната стрелба на 50 метра само е нещо, което не е широко застъпено в стрелянето/ преподаването, но от друга страна пък ще е страшно интересно и забавно.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 14:03       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Благодарско на TSB -то :tu:

5 пробни - 3 с две ръце, 2 с една и 15 зачета.
Дистанция 25м.
1. 5 с две ръце прецизна за около 8s на изстрел
2. 5 със силна ръка
3. 5 с лява ръка
10-ките по периферията са от стреляне с една ръка :shock:

После си стрелях на бате Геле упражнението от 23м

За 20 лв (30 бонбонки), съвсем читава тренировка.


Последна промяна b5202s на 28 Юни 2019, 14:12, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2019, 14:04       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Last Man Standing написа:
Забелязъл съм, че когато Началникът отсъства известно време от форумното пространство, дискусиите си вървят мирно и лежерно, после пак става мазало и почва едно надстрелване...

Също така, обърни внимание какви теми са заключени по-надолу по пътя на неведомата логика посейдончовска, а най-отгоре в момента виси такава, където е въпрос на време някой да попита: "Бръснете ли си гъзовете и краката, и харесва ли се това на жените?" Просто явно Пацо още не се е събудил.

Принципно няма лошо, но от друга страна, при това положение, да се очакват смислени теми на оръжейна тематика - е нереално. Още повече, че всичко смислено на момента се осира/ оспамва. Жалко, наистина!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 393 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer