logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 26 Апр 2024, 20:00




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 110 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 11:47       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18474
И малко стайлинг и тунинг в балканско-славянски стил… :DD

Изображение


Изображение

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 11:52       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18474
Волумето на MAX.... :armed:


_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 12:32       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18474
А за БГ стайлинга… няма как да пропуснем плетените обувки… в комбинация с бели хавлиени чорапи, особено сред по-дъртите оръженосци и милиционери… :DD

Изображение

Преди десетина години ме пращат по служба в "Хилтън"... като трябваше да търся колеги от друго ведмомство, които не познавам. Огледах се във фоайето… и забелязвам точно такива обувки, бели чорапи, костюм... и вратовръзка от тези, които се продават по 5 броя за 3 лева... и, хич не ми беше трудно да локализирам "моите" хора кои са и къде са. :happy:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 12:40       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
При обувките компромиса е недопустим. От тях много зависи и са последното нещо, от което трябва да се пестят пари..

Понеже климата у нас се измени и почти няма зима, то нося ~9 месеца в годината маратонки. Като марка предпочитам Asics GT с дебелата подметка от гел.. скъпи са, но си струват всяка стотинка. :-) Има както летни, така и пролетно-есенни модели.

Ако обуя такива плетени мокасини, веднага ще хвана мазоли на краката и повече от 100 м. пеша едва ли ще мога да мина. Се едно съм с джапанки..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 12:52       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
няма как да пропуснем плетените обувки… в комбинация с бели хавлиени чорапи, особено сред по-дъртите оръженосци и милиционери…плетените обувки


аз от 2014г след като разбрах, са оценени в САЩ обаче нося само такива...с анатомичната подметка дизайнерския модел...
имам вече 14 чифта...За в ситито са идеални...Не стават за снайпинг обаче ... на Сливница докато пишех история на 1300м дистанции ме прободе трън дебиш

Цитат:
Керим от Пловдив казва, че е обущар по рождение, но от 20-години изработва плетените обувки. Никога и през ум не му е минавало, че неговите „плетарки", както ги нарича, някой ден ще станат хит на американския пазар
.

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/ ... te-1200304
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 13:05       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18474
Poseidon написа:
имам вече 14 чифта...За в ситито са идеални...

Нищо против обувките, но с 3/4 бели хавлиени чорапи... се получава уникален БГ стайлинг. :DD А в комбинация с костюм вече... :oops:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 13:12       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
чакай че с тоя сериозен тон горе някой ше поверва, че имам тениска Луи Витон , шорти Прада и плетени обуща :DD

ха ха кефя се много как се спичаш, като видиш че нещо е оценено в САЩ...ама и там има шеметляци брат....340млн са


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 13:35       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Мисълта ми беше, че на обувките трябва да се гледа не като на моден аксесоар, а като нещо пряко свързано със здравето. Дай ми неудобни чепици и съм до там - от мен повече нищо не става..

А такива яркожълти като на д-р Енчев не бих купил. Излишно привличат вниманието и цвета им е диктуващ за останалата част от облеклото. По-добре да са семпли на външен вид, но удобни и функционални.

Между другото, вече има съвсем удобни обуща тип "маратонки" и за лов - високи /даже за дълбок сняг/, от дишаща мембрана Кортекс и пр. Т.е. класическата кожа отдавна отстъпва на съвременните материали.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 14:28       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
чакай че с тоя сериозен тон горе някой ше поверва, че имам тениска Луи Витон , шорти Прада и плетени обуща
:DD Тука има един младеж, нашенец, дето от както е взел тапията все влачи Смита с него. Проблема му е, че като ходиме насам - натам се облича и той така а през белите ленени гащи се виждат и надписите по пищовчето, ха ха ха... Бих платил да те видя облечен с плетени обуща, Прада и Луи Ви... Само като си го представя и почвам да се хиля... :tu:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 14:37       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 16:18
Мнения: 476
Бъзикайте се вие, ама бай Керим го натиснаха данъчните и който не се е запасил, ше ги зяпа в каталозите бутиковите серии само!

_________________
СК "Арес" Пловдив .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 18:06       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3154
ubboto написа:
....
Изображение


.....


Тоя малко на косовар ми мяза, от АОК.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 19:37       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
TheWhiteMan написа:
Като марка предпочитам Asics GT с дебелата подметка от гел.. скъпи са, но си струват всяка стотинка.

Колега, я кажи тези маратонки за тясно стъпало ли са или за широко, че нещо не мога да намеря нещо, което да ми пасва за лятото?

ПП. Гледах в тубата преди време едно сравнение на евтини и скъпи маратонки. Откъм хубавите бяха избрали някакъв Асикс с гел, та беше доста интересно, когато започнаха да режат подметката на филийки и показваха зоните за деформация. Оттогава Асикс ми се издигна в очите, но не им познавам моделите.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 20:22       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Не искам да правя реклама, ама нали за това е форума - да си помагаме :-) Ето: https://www.sportdepot.bg/asics/brand-1 ... &showBy=80 всичко около и над 200 кинта за мене е ОК. Като стъпваш и гела "пружинира" - кеф! :happy:

Нямам идея какво е тясно или широко стъпало, просто отиваш в Младост зад БПС и пробваш кой модел ти е най-удобен.


Последна промяна TheWhiteMan на 04 Юли 2019, 20:27, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 20:26       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
TheWhiteMan написа:
Не искам да правя реклама, ама нали за това е форума - да си помагаме :-) Ето: https://www.sportdepot.bg/asics/brand-1 ... &showBy=80 всичко около и над 200 кинта за мене е ОК. Като ходиш и гела "пружинира" - кеф! :happy:
Ти пак недей да правиш реклама, ама кажи тесни ли са отпред (т.нар. Narrow Fit) или са широки (Wide Width)?

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юли 2019, 01:11       Заглавие:  Re: Стайлинг, визия и оборудване на въоръжения гражданин у н
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2019, 05:15
Мнения: 190
Римските легиони сложили края на Юдейската държава само с маратонки с гел са газели каманаците пред Масада.

Шшш алооо къде забравИхте нокътя на малкия пръст?! :DD

_________________
http://webstage.bg/filosofiya-i-psiholo ... arden.html


Последна промяна The Gun Man на 05 Юли 2019, 02:04, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 110 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dobri и 34 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer