logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 11:03




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Юли 2019, 10:21       Заглавие:  Некоректни търговци и ... прочие...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
rosen71 написа:
Колега, не знам кой и как, но за втори път ми се трият постове, свързани с потребител gugi1, както и обявата му за продажбата от 23.01.

Това е един мошеник, който продаваше лазер за пистолет. Имах глупостта да го купя, но се оказа счупен. На куриера нямаше как да установя, че е счупен, той светеше, но като го поставих на пистолета, се оказа, че механизмът за регулиране е счупен. Естествено, не пожела да му го върна, и така изгорях с едни дребни пари, но с "лош" привкус от сделката. Престана и да отговаря на съобщенията ми, като по телефона от него получих "указания", да не се занимавам с него, щото бил полицай от @@@@@@@.
Писах пост относно това, съответно беше изтрит. Сега пак просто написах, че "търговецът на счупени лазери" се появи, и пак беше изтрит.

Смятах, че некоректните "търговци" трябва да бъдат осветлени на публиката...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Юли 2019, 10:27       Заглавие:  Re: некоректни неща...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Колега аз изтрих поста ти в темата тук...както трия и мои постинги както и цели мои теми когато станат разправии. същото махам и теми озаглавени симбиоза специално за еди кой си :D и так дале...
такива пинизи се развиват...зациклят в разправии и заминават в кенефа където требва да са...

Не е идеята на Форума това!

но понякога се налага да отговориш публично на някой швестер...и после се трие, който иска да си копира разправиите и да ги колекционира...

А да се отсветляват некоректни търговци е важна задача, но в търговския раздел свържи се с Дред и ще има тежки последствия за некоректните лица...

А в Общия раздел макар и некоректен да е бил в някоя сделка и попита нещо е редно да се отговори...
Не нарушава нищо ... аз например продавах кал вместо масло :roll: в отделен раздел...и си нося последствията...ама на всеки пост тука да се държи сметка за това ...не е редно...просто става батак

Съобщението е лично но го пускам публично за яснота...темата ще се изтрие като се разясни...или заключи по добре...

п.п. Горе скрих откъде е полицая /лични неща не може публично, а и по закон ако лицето не е съгласен /
Но даже да е полицай от от Луната ти с документа от Еконт може да си потърсиш правата и по законен ред...след като не се разбирате човешки...
не е зле да запазиш и "указанията" по тела, че е полицай и там какво още ти е "указвал" с кой да се занимаваш и с кой не...

естествено ще минат над 5 години в разправии законови, но така е у нас ...
в интерес на истината много трудно може да се докаже счупен ли е бил лазара или ти си го счупил...
трябваше да го монтираш на място в Еконт...виждаш, че механизма е строшен и не плащаш и го връщаш...
иначе ...не 5 , 10 години ще минат в дела за неколко стотин лв щета или там колко е тоягата


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Юли 2019, 11:29       Заглавие:  Re: Некоректни търговци и ... прочие...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Тук не става въпрос за разправии, а за коректност, която би следвала да съществува в този форум. И некоректността би следвало да не се толерира.
Аз няма да обеднея с някакви си 25 лв., но в една сделка не е хубаво да си от страната на жената, ако ме разбираш.
И би следвало тази платформа да се ползва от хора, които да имат някои качества (липсващи на много българи). Ако се появи някой тарикат, другите да научават все пак.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Ivo III, Tik Tak, vbogoev и 23 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer