logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 19:26




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Окт 2019, 19:05       Заглавие:  Re: IWI Masada - новият конкурент на Глок
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
minavasht написа:
Значи ако бях стискал по 10 минути дневно дръжката на пистолета, нямаше да се счупи?


Може и така да се каже. От опит в работата си го знам, че от стоене заминава. Гума и пластмаса имат тези "свойства".
Не че ще е вечно, но ако се ползва изкарва по-дълго.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Окт 2019, 19:29       Заглавие:  Re: IWI Masada - новият конкурент на Глок
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
minavasht написа:
пластмасата на рамата е ОК, само подложката се разпадна.

Според мен рамата е правена в Германия, а приставките са дадени на подизпълнители - или в Турция, или в Китай (а може и в Индия). Като крайната цел е била да се спестят $1.25 на бройка. :-)

Между другото, същото виждам и във всички коли произведени след кризата от 2008-ма - борба за всеки цент в цената и като резултат: гавно.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Окт 2019, 21:10       Заглавие:  Re: IWI Masada - новият конкурент на Глок
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 16:18
Мнения: 476
minavasht написа:
Сложих по-голямата, в момента в който заредих патрон в цевта, посложката се разпадна :).
]


Как ги стискаш теа пищове ве майна!

_________________
СК "Арес" Пловдив .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Окт 2019, 22:53       Заглавие:  Re: IWI Masada - новият конкурент на Глок
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
:)
Дори не го и стисках, просто пластмасата е трошлива като тебешир, достатъчно беше да пусна затвора и се отчупи малкото парче отдолу, после с два пръста счупих дебелата част наполовина.
Ще му сложа сигурно JB Weld, тъкмо ще си го пасна по дланта.
И като стана въпрос за чупени пистолети - това му е старата конверсионна цев в 9мм, май се счупи на 10-на хиляди изстрела (може да са били и повече, отдавна беше). Явно е бил разпространен проблем, като се случи вече бяха спрели да ги правят, но от Bar-sto ми върнаха парите без дори да съм ги питал.

Изображение
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Окт 2019, 13:21       Заглавие:  Re: IWI Masada - новият конкурент на Глок
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Евала на Bar-Sto Precision!

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ritter и 44 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer