logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 18 Апр 2024, 02:54




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Дек 2019, 19:27       Заглавие:  Re: Препоръка за каса
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5269
Местоположение: София
Beer написа:
ние сме длъжни по разпореждане на ръководството, да се убедим лично, че съхраняваното от вас КНО има своя собствена метална каса, неподвижно закрепена към стената... видяха, дръпнаха и писаха в тефтера...
кандидатствах за... подновяване
Проверявали са ти касата на подновяване, без да си сменял междувременно жилището!? Протокола да не са се опитвали да го пишат на мъртав език от Близкия Изток?

vbogoev написа:
Не знам как би се отключил електронен сейф, ако батериите се изтощят напълно или някоя дефектира, без ключ.
Виждал съм каса, която има клема за външно захранване. Казаха, че клемата ставала активна, когато батерията сдаде багажа.

@Yank: Да, тази би била подходяща за късото оръжие. :-)

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Яну 2020, 19:11       Заглавие:  Re: Препоръка за каса
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1276
Absolut написа:
Проверявали са ти касата на подновяване, без да си сменял междувременно жилището!? Протокола да не са се опитвали да го пишат на мъртав език от Близкия Изток?


Сериозен съм бре......въпреки, че и тогава и сега всичко ми изглеждаше като някакъв предпразничен милиционерски ПРАНК :D Но, уви....

Ама успях да ги изненадам, като първо им поисках да ми покажат служебните си карти и втория път - като ги помолих да ми върнат калцуните, преди да се качат в асансьора.

Не за друго, ами за да им ги изхвърля в разделното ми боклук PDT_Armataz_01_22

При мен протокол не писаха, не съм подписвал и нищо, само драскаха в един коледен тефтер и казаха, че ще върнат докладна на КОС.

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Яну 2020, 15:03       Заглавие:  Re: Препоръка за каса
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Авг 2019, 09:58
Мнения: 87
Местоположение: София
За информация - Кутията на Glock влиза без проблем в касата, която съм взел (Yale YSM/250/EG1). Би влезнала и в други със сходни размери, за други модели пистолети не знам.

_________________
Васил Богоев
СК Борис Дрангов


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer