logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 15:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2021, 17:29       Заглавие:  Re: Колт Питон се завръща
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
daskalov написа:
Вече и у нас! Уникално прецизен, невероятен завършек на всеки детайл. Истински красавец!


Честито!!!
Класика в жанра!

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2021, 05:17       Заглавие:  Re: Колт Питон се завръща
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Честито и от мен! Само радост да ти носи!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2021, 06:34       Заглавие:  Re: Колт Питон се завръща
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Честито и хвала за добрия оръжеен вкус. :tu:

Всъщност - the good old bourbon в комбинация с Питона е доста одухвоторяващо.

Enjoy!

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юни 2021, 23:02       Заглавие:  Re: Колт Питон се завръща
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Понеже се бях засилил сериозно да купя един Питон, та се зарових из материалите от отминалата година. Да видя дали Колт успяха да оправят проблемите при някои екземпляри, как вървят продажбите зад Океана, нови ревюта и т.н. Като ще давам 4700 лева за револвер, при положение, че не съм опрял до него, да съм сигурен както се казва.

Още от първите ревюта ме озадачи тегавия сингъл екшън на новия Питон. Около 5 либри, тоест към 2,3 кг. Всеки хвали дабъла на новия модел, около 9 либри, казват че бил даже по-добър от този на оригиналния Питон. Но за сингъла мълчат, а аз съм имал Таурус с по-лек сингъл екшън от 2 кг... Обикновено при револверите сингълът е лесната част, по-трудно да постигнеш плавен и лек дабъл. Та този куриоз ме озадачи.

Ето какво намерих по въпроса: https://exhaustnotes.us/blog/index.php/ ... ew-python/

Накратко, заради задниците политици в Калифорния, новият Питон има допълнително удебеление, направо зъб, върху сингъл екшън сиъра на чука. Не е трудно да се премахне, ако знаеш какво правиш. След модификацията спусъкът в сингъл става малко над 2 либри, колкото следва да се очаква от толкова висок клас револвер. Дали е обосновано обаче да се плати премиум цена и да се правят елементарни доработки всеки може да прецени за себе си...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2021, 02:58       Заглавие:  Re: Колт Питон се завръща
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 11 Авг 2021, 01:39
Мнения: 73
За модела Анаконда дали се отнася същото за спусъка? Много се чудя за един от двата револвера. От дете си мечтая за тях. :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer