logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 07:10




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 166 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Апр 2020, 15:56       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 30 Мар 2020, 14:25
Мнения: 157
Ще е супер да се снимат тригербара и конектора спрямо тези на генерация 4.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Апр 2020, 17:32       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Adam написа:
Ще е супер да се снимат тригербара и конектора спрямо тези на генерация 4.

Ежекторхаузинга е друг. Там е разликата.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Апр 2020, 18:33       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
огромна разлика има в класически Ген 3 и Ген 3 СЕТ .. скоро ще видя каква е разликата :armed:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Апр 2020, 19:23       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Ivo III написа:
огромна разлика има в класически Ген 3 и Ген 3 СЕТ .. скоро ще видя каква е разликата :armed:


Тц тц...поредния мит ми разбихте тук...от 10г стрелям с Г19 ген3 Сет и понякога ми се случва да уцелвам...било от пистолета явно :?

е добре...ако има чак такъв интерес интерес едни $3000 мисля е добра цена...ще се разделя с него...няма да му настигна цикленето така и така......макс 3000 и нещо изстрела е

Спусъка наистина е ок, точно как описваш назад - плавен ход и внезапно остро се чупи, като стъкло при откачането , стрелял съм с други глоци, но не им придирям толкова... нали знаеш като с жените е - свикнеш с хубава и другите ги претупваш :roll:
Естествено цвъкнал съм му моли с балистол на запъвача в микроскопично количество...и на други места, но ептен малко да не цапа...много е трайно и е различно от естерите...
молибд. дисулфид е признато от време оно за тежък модификатор на триене...така си е
може би чзто на Геле едно време имаше по-добър спусък май, но това засичаше и се чупеше, като сделано в час по ръкоделие в забавачницата...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Апр 2020, 20:41       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
днес щтраках с 15-20 накуп и си избирах .. има определено разлика

който не вярва да иде в Дефенс и да тракне
даже с Тишката се засекохме в магазина ... и той щтракна

сега даже ми се дига летвата за тунинга
Сета ше го оставя за еталон и обикновената тройка ще трбва да бие Сета

ПП: в Дефенс има и една купчина ЧЗта .. има две 85 без пин блок .. е това вече е Пръва лига спусък!

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Апр 2020, 10:08       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
според едни момчета, които имат бърз достъп до всичко .. РД цикли по добре на слайд от 19ка, но 19ката има по ниска скорост .. затова използват дълга цев като за 17 и нещата стават топ

Ами така кажи, едни момчета казали… :DD ; а аз си мислех, че ще видим стреляне. :roll: Иначе, питай ги тези момчета, плийз, на база какво точно стреляне/ упражнение са стигнали до това невероятно прозрение... за да се пробваме и ние, простосмъртните. :happy:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Апр 2020, 10:54       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Ivo III написа:
днес щтраках с 15-20 накуп и си избирах .. има определено разлика

който не вярва да иде в Дефенс и да тракне
даже с Тишката се засекохме в магазина ... и той щтракна

сега даже ми се дига летвата за тунинга
Сета ше го оставя за еталон и обикновената тройка ще трбва да бие Сета

ПП: в Дефенс има и една купчина ЧЗта .. има две 85 без пин блок .. е това вече е Пръва лига спусък!

бях приятно изненадан от сетовските спусъци на ген 3

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Апр 2020, 12:27       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
Ivo III написа:
според едни момчета, които имат бърз достъп до всичко .. РД цикли по добре на слайд от 19ка, но 19ката има по ниска скорост .. затова използват дълга цев като за 17 и нещата стават топ

Ами така кажи, едни момчета казали… :DD ; а аз си мислех, че ще видим стреляне. :roll: Иначе, питай ги тези момчета, плийз, на база какво точно стреляне/ упражнение са стигнали до това невероятно прозрение... за да се пробваме и ние, простосмъртните. :happy:


дебнем за сравнение :)
все някога и при нас ще се появят ... и ще тестваме

засега само във форума ... упражнение по анализ и логика по картинка/видео

:happy:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Апр 2020, 15:09       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
засега само във форума ... упражнение по анализ и логика по картинка/видео

Не ме разбра! Имах предвид, тези пичове, ако може, да споделят какво точно са стреляли с техните Глоци… и какви резултати са постигнали… за да го пробваме същото и ние като стреляне/ упражнения. Иначе с 19-ка, без значение с какви цеви и тунинги… въобще нямам желание за пореден път да почвам да се мъча нещо да направя. :happy:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Апр 2020, 17:57       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
Ivo III написа:
засега само във форума ... упражнение по анализ и логика по картинка/видео

Не ме разбра! Имах предвид, тези пичове, ако може, да споделят какво точно са стреляли с техните Глоци… и какви резултати са постигнали… за да го пробваме същото и ние като стреляне/ упражнения. Иначе с 19-ка, без значение с какви цеви и тунинги… въобще нямам желание за пореден път да почвам да се мъча нещо да направя. :happy:


не съм разпитвал в детайли
изненадох се че избора им е Г19 МОС с резба и РД ..
(имаха и онзи 19Х .. само, че с дълга цев с резба! а не това недоразумение дето го купуват киселяците у нас .. с къса цев и голяма дръжка :punch: PDT_Armataz_01_30 )

и питах защо
отговора бе, че са тествали 17 и 19ка ... и слайда на 19ка цикли по добре, когато е с РД

а те имат държавен неограничен бюджет .. и могат да имат всичко

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Апр 2020, 13:47       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Каквото и да тунинговаш по спусъка, Глок пак ще си остане дървен пищов... за адекватния контрол на отката на който е нужен плътен натиск по точките на уплътняване на хвата… за което си трябват ЗДРАВИ РЪЦЕ!

Приятел, и той залитна по тунинга… и пак не става... викам му: "Счупи тук китката така", "Не мога - боли ме", "Притисни тук повече"... "Пак не мога, и така ме боли..."

… при това положение... Глок си е обречена кауза, ако целиш нещо по-така като бързина и точност. Препоръчах му да си вземе някой метален чисто спортен пищов/ който позволява да се стреля с него и с по-хлабав/ измислен хват… да си го подкара с точните релоуди… и да не се занимава с глупости!

А доколко съм бил прав или не... времето само ще си покаже. :armed:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Апр 2020, 16:56       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
за сега се въртим кръгом и пак напред :) все ще почнат да летят насам и ще съберем чарковете

това е много интересен казус, колко може да се подобри Глок PDT_Armataz_01_22
за сега сме оптимистично настроени, но ще видим наистина

бтв: същото казваха за АКМите
само, че моя стреля почти толкова добре като някои 223, особено буталните :)
даже го сравнявахме го с Зиг551 .. и нещата :DD там са едни гърди напред

реално може още да се подобрява и АКМ .. има нови къстом спусъци, бутала .. но за сега толкова :)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Мар 2022, 17:42       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Юни 2009, 17:50
Мнения: 35
Местоположение: Бургас
Adam написа:
Един мъж от Пловдив ги продава тук има обяви. Тактика се казва магазина му.

Някакви данни за връзка с този човек? Благодаря. Става въпрос за кит пружини за Глок на Емантех.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Мар 2022, 17:49       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
evgo написа:
Adam написа:
Един мъж от Пловдив ги продава тук има обяви. Тактика се казва магазина му.

Някакви данни за връзка с този човек? Благодаря. Става въпрос за кит пружини за Глок на Емантех.

Гена, потърси тука и се свържи с Паскал Петров от Варна, това е твоят човек за реална информация за тунинг на Глок приятелю… Ако трябва ми драсни на лично съобщение.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2022, 18:42       Заглавие:  Re: Какво можем да променим в хода и усилието на спусъка на
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Юни 2009, 17:50
Мнения: 35
Местоположение: Бургас
Благодаря ти. Писал съм на лични.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 166 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer