logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 17:47




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2020, 17:15       Заглавие:  Re: Внимавайте, какво пишете, защото вредите на форума
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
ubboto написа:
От друга страна обаче, оттук те побутнат, оттам те подритнат, после ти сам за нещо се свиеш... маска ти сложат, в носа ти бръкнат... утре като нищо дружно и ще ни надупят... та, това е смисълът на цялата тази измислена драма... или аз поне така си мисля.


:tu:

Андрей в този форум направи точно това - измисли драмата и посегна към носовете.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2020, 21:48       Заглавие:  Re: Внимавайте, какво пишете, защото вредите на форума
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2006, 17:55
Мнения: 883
Местоположение: Мания сити
ubboto написа:

...
От друга страна обаче, оттук те побутнат, оттам те подритнат, после ти сам за нещо се свиеш... маска ти сложат, в носа ти бръкнат... утре като нищо дружно и ще ни надупят... та, това е смисълът на цялата тази измислена драма... или аз поне така си мисля.


Без да имам претенции за юридически познания, не мисля, че организация като "UNICEF" изобщо би се занимавала или има компетентност да се занимава с подобна глупост.
Но ако все пак реши да се занимава, едва ли ще го направи като се регистрира във форума и напише подобно заплашително, но стилистично и фактологически неиздържано съобщение.

_________________
Lock`n`Load & Rock`n`Roll
Свилен Ставрев
СК "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2020, 09:23       Заглавие:  Re: Внимавайте, какво пишете, защото вредите на форума
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1275
Цитат:
Предстои да бъдат повдигнати процесуално следствени действия и по ЗАКОН ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ към модераторите и собственици на форума за персонална отговорност.


Какво прекрасно изречение ! Колко разум, колко правна мисъл има вложена в него. PDT_Armataz_01_22

На модераторите и собственици на форума могат да им повдигнат само края на шлифера.

Игноранция юрис неминем екскузат. Уницефф :-)

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2020, 21:35       Заглавие:  Re: Внимавайте, какво пишете, защото вредите на форума
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Май 2020, 21:14
Мнения: 66
Уеб сайтове са "затваряни" и за по-малко простотии. А и до болка ни е известна "тактиката" - Казват, че сестра ти е ку.ва, а ти оди обяснявай, че немаш сестра. Децата са изключително деликатна и чувствителна тема, и публикуването на каквито и да било списъци с детски имена е, прощавайте за изказа, голяма простотия! Самата възможност публикацията да се извади от контекста може да донесе излючително негативни преживявания - на "писателя" и на собственика на форума. Форума се хоства в БЪЛГАРИЯ. Направете си сами извода, дали и колко бързо могат да му "дръпнат шалтера".

Тука ми се изкаше да завърша с нещо подходящо, но латинския ми е nudo aquam PDT_Armataz_01

_________________
Россия признана худшей страной для геев. Теперь понятно, почему некоторые люди так сильно её ненавидят....
Если драка неизбежна, бить надо первым!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2020, 07:38       Заглавие:  Re: Внимавайте, какво пишете, защото вредите на форума
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Някои коментари по темата показват нивото на "материала" в БГ....

Списъци с имена на деца и ученици са навсякъде в интернет пространството, и то публикувани от държавни институции със свободен достъп.
Ето един пример:

Списък на приетите след 2 класиране ученици за 1 клас

(Много е интересно името на №2)

Ако пък някой мисли, че официален сигнал до закрила на детето, се проверява от Уницеф, и от Уницеф се регистрират във някакъв си форум, за да наплашат модератора с високопарни цитати от членове, значи има нещо "гнило" :)

Друг е въпроса, ако някой заради лична неприязън към някого, да спретва подобни дейности.

Както каза Янк- някой измисля драмата, и гледа сеира....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Kce и 37 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer