logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 16:12




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Фев 2021, 15:32       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
Като, счупя, някои от моите ще споделя :tu:

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2021, 17:44       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
Изображение

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2021, 13:34       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2658
https://youtu.be/wTNRnbW7Cbo


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2021, 19:38       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Аз чакам да го видя на живо...

Трудно ще бие популярността на Глок, но ако човек се отърве от предразсъдъците, ще започне да мисли по друг начин.
Ако пък вземе да ползва даже PPQ за по-дълго време, също.... :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2021, 20:21       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2014, 17:16
Мнения: 612
Замисляли ли сте се да погледнете монетата от другата страна ?
Как ще коментирате ако Глок излезе сега на бял свят със всичките си модификации ? Какви плюсове и минуси ще му отчетете ?
И най - интересното за мен . На кой пистолет наподобява , копира или заимствал ?
Защото аз който и да погледна все на него ми приличат ! Да не казвам , че тези агресивни (футуристични) серетирани блокове ама изобщо не ми харесват . В това число и на шадоу 2-та , която имам !

_________________
"Всекиму ще се държи сметка за делата" Васил Левски
______________________________________________


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2021, 20:34       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
icopico написа:
Как ще коментирате ако Глок излезе сега на бял свят със всичките си модификации


Темата е за Валтер. Няма нищо общо с Глок като пистолет. Нито копирано, нито подобно.
Принципно и на мен ми идват малко едри тези нарези, но въпрос на вкус.

А познавам няколко заклети Глокаджии, които стрелят малко с PPQ, не постигат резултатите си на Глок, и плюят Валтера.

Затова казвам - забравят се предразсъдъците, малко тренировка, и мислите отиват в друга посока..

И ще ползвам думите на адаша :) :

Цитат:
Горното е лично мнение и не представлявам никоя институция с него... Не е правен съвет, нито съвет за действие...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2021, 20:45       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
rosen71 написа:
icopico написа:
Как ще коментирате ако Глок излезе сега на бял свят със всичките си модификации


Темата е за Валтер. Няма нищо общо с Глок като пистолет. Нито копирано, нито подобно.
Принципно и на мен ми идват малко едри тези нарези, но въпрос на вкус.

А познавам няколко заклети Глокаджии, които стрелят малко с PPQ, не постигат резултатите си на Глок, и плюят Валтера.

Затова казвам - забравят се предразсъдъците, малко тренировка, и мислите отиват в друга посока..

И ще ползвам думите на адаша :) :

Цитат:
Горното е лично мнение и не представлявам никоя институция с него... Не е правен съвет, нито съвет за действие...

Роска, в потвърждение на твоите приказки...
Лично аз съм стрелял с валтер Р 99 и не останах очарован на 100℅ имах смесени за себе коментар, но един приятел заклет глокаджия изказа суперлативи за Валтера дето е като на Херистосков ....

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2021, 21:57       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
PufGun написа:
валтер Р 99


Този няма нищо общо с PPQ или PDP.

Пробвай PPQ, и тогава мисли


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2021, 22:24       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Не разбирам защо се намесва Глок в темата, тези Валтер съвсем друга бира!
Още не са ми дали (Иване взимай се в ръце!) да тествам, но като хват, спусък, механика и др, Валтер бие убедително

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2021, 00:36       Заглавие:  Re: Walther PDP Performance Duty Pistol
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
icopico написа:
Замисляли ли сте се да погледнете монетата от другата страна ?
Как ще коментирате ако Глок излезе сега на бял свят със всичките си модификации ? Какви плюсове и минуси ще му отчетете ?

Минуси: все по-лошото качество на Глок продукцията, която стига до БГ пазара, а за капак на всичко - на завишени цени! Примери и снимков материал мога да давам до сабахле, но все пак не това е темата.

Плюсове: от EDC/ DUTY пищовите, с него просто се стреля най-добре! Дали това е замислено, или просто така се е получило - не знам, но за мен е факт. От друга страна, с ЧЗ "Шадоу", Зиг П320 Х-5 и още доста други пищови - се стреля по-добре отколкото Глок, но същите не отговарят на критериите за EDC/ DUTY такъв.

Новият "Валтер" е мислен и правен конкретно за DUTY пищов, и след съответното напасване, ако успея да направя по-добро или дори идентично стреляне на това с Глока - сменям марката веднага! Просто от "Глок" почнаха прекалено много да ме дразнят през последните 4-5 години, та и затова стискам палци на Валтера.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer