logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 07:35




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2021, 21:58       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Nikolai написа:
Здравейте.Пичове смених капачката на затворния блок,със същата фабрична на глок.Въпросът ми е според вас дали е паснало добре и дали луфта в дясно трябва да е така.Благодаря предварително.


Прикачени файлове:
2novo.jpg

Я сега разясни защо си сменил едната оригинслна капачка с друга дето е на затвора. Какво им имаше на оригналната т.е. на тази с коятобеше оръжието.
Я снимай пистолета с капачката която е бил давидим разликата.
Глока е работен кон който е направен да стреля.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2021, 16:04       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2021, 15:49
Мнения: 1
Здравейте на всички. Ето снимка с фабричната капачка, не виждам да има някаква разлика с твойта. Глок 19 Gen 5 MOS ~1300 патрона са минали през него.
Би ли споделил причината, поради която си сменил капачката? При мен при сглобяване , капачката се докосва до еджектора (предполагам, че е нормално) ако не бутна затвора леко в страни и е леко наранена.

https://postimg.cc/d7LJKjkd


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2021, 23:05       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 13 Фев 2021, 01:37
Мнения: 28
akicked написа:
Здравейте на всички. Ето снимка с фабричната капачка, не виждам да има някаква разлика с твойта. Глок 19 Gen 5 MOS ~1300 патрона са минали през него.
Би ли споделил причината, поради която си сменил капачката? При мен при сглобяване , капачката се докосва до еджектора (предполагам, че е нормално) ако не бутна затвора леко в страни и е леко наранена.

https://postimg.cc/d7LJKjkd

Просто я подмених с чисто нова,няма конкретна причина : )


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2021, 20:42       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Nikolai написа:
..не съм знаел че не мога да задавам въпроси,които ме интересуват.
Колега, като задаваш въпроси които те интересуват ги задавай така, че да получиш отговори които да ти вършат работа.
Изглежда не си запознат, но прави смисъл хората да те питат защо си сменил една капачка с друга, ако обясниш като нормален човек,
няма и да се ебаваме напълно заслужено с тебе.
И после не бъди толкова чувствителен, не си от захар, няма да се стопиш от 5 подигравки за нещо което не трябва да те тревожи изобщо
както ти се намекна още на предната страница.

А ако си свършил с въпросите и си научил каквото те интересува, аз с удоволствие ще затворя, че и ако искаш ще изтрия темата за да не те разнсят и за в бъдеще тука.

Поздрави.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2021, 23:34       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 13 Фев 2021, 01:37
Мнения: 28
.38 Super написа:
Nikolai написа:
..не съм знаел че не мога да задавам въпроси,които ме интересуват.
Колега, като задаваш въпроси които те интересуват ги задавай така, че да получиш отговори които да ти вършат работа.
Изглежда не си запознат, но прави смисъл хората да те питат защо си сменил една капачка с друга, ако обясниш като нормален човек,
няма и да се ебаваме напълно заслужено с тебе.
И после не бъди толкова чувствителен, не си от захар, няма да се стопиш от 5 подигравки за нещо което не трябва да те тревожи изобщо
както ти се намекна още на предната страница.

А ако си свършил с въпросите и си научил каквото те интересува, аз с удоволствие ще затворя, че и ако искаш ще изтрия темата за да не те разнсят и за в бъдеще тука.

Поздрави.

Ако прочетеш 2 коментара по нагоре ще разбереш че няма конкретна причина за смяната на капачката.С въпроса защо съм сменил капачката се отклоняваме от въпросът ми,ако можеш да отговориш ще се радвам а ако не, е живи и здрави ; )


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2021, 23:43       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
:DD Николайчо ти си второто мое аз...така щях да участвам в оръжейни форуми когато бях на 20г и ако имаше нет де... :tu:

Сериозно сега...в капачката имаш проблем! Този луфт не е наред...затова си я и сменил защото на предишната оргиналната горе вдесно ПАК е имало просвет...
виж сега трябва да се видим. на Лозен или на Т клас тренировки ходя чат пат..каня те и теб ...ще измериме и ще ти я поправя ...ще струва около 300лв , но това е дребна цена за услугата.
Ще видиш на място на живо всички ще потвърдят този проблем...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Мар 2021, 01:45       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Poseidon написа:
.ще струва около 300лв , но това е дребна цена за услугата.


Nikoali, горното е вярно. Дори би трябвало да качиш и бакшиш. Човека е доста известен и знае как да прави нещата. Спокойно можеш да му се довериш за всичко, което е свързано с глок - просто Mr. Glock.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Мар 2021, 12:13       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
на пациента му е нужен фаянсаджия, нещо плочкаджия .. за да запълни фугите на пищофа :D

ама то като се вгледа човек - има много дефекти, все едно руско оръжие - дето е въртяла фрезата блока има следи
разделителната линия на матрицата за леене си личи на рамата .. то с толкова дефекти ще стигне до психиатрията човек :oops:

вътре ще е леш .. щампите едва ли ще са загладени, ще личи накъде са сечени .. въобще мъка
само да не вземе да се тегли един фишек накрая .. пациента

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Мар 2021, 15:32       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 13 Фев 2021, 01:37
Мнения: 28
Yank написа:
Poseidon написа:
.ще струва около 300лв , но това е дребна цена за услугата.


Nikoali, горното е вярно. Дори би трябвало да качиш и бакшиш. Човека е доста известен и знае как да прави нещата. Спокойно можеш да му се довериш за всичко, което е свързано с глок - просто Mr. Glock.

Мога и на тебе да дам бакшиш бе колега,да пиеш едно кафе


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Мар 2021, 15:34       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 13 Фев 2021, 01:37
Мнения: 28
Poseidon написа:
:DD Николайчо ти си второто мое аз...така щях да участвам в оръжейни форуми когато бях на 20г и ако имаше нет де... :tu:

Сериозно сега...в капачката имаш проблем! Този луфт не е наред...затова си я и сменил защото на предишната оргиналната горе вдесно ПАК е имало просвет...
виж сега трябва да се видим. на Лозен или на Т клас тренировки ходя чат пат..каня те и теб ...ще измериме и ще ти я поправя ...ще струва около 300лв , но това е дребна цена за услугата.
Ще видиш на място на живо всички ще потвърдят този проблем...

Голям си шегаджия poseidoncho да си жив и здрав имаш чувство за хумор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Мар 2021, 15:36       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 13 Фев 2021, 01:37
Мнения: 28
Ivo III написа:
на пациента му е нужен фаянсаджия, нещо плочкаджия .. за да запълни фугите на пищофа :D

ама то като се вгледа човек - има много дефекти, все едно руско оръжие - дето е въртяла фрезата блока има следи
разделителната линия на матрицата за леене си личи на рамата .. то с толкова дефекти ще стигне до психиатрията човек :oops:

вътре ще е леш .. щампите едва ли ще са загладени, ще личи накъде са сечени .. въобще мъка
само да не вземе да се тегли един фишек накрая .. пациента

Зверски си прав евала Иво


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Мар 2021, 15:53       Заглавие:  Re: Глок 19 ген 5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Темата е заключена точно както и другата тема на колегата която заключи Съдията. Това са безсмислици напред-назад в стил чат, една свестна капачка била сменена с друга и дали изглеждала добре. Изглежда чудесно.
Капачката ти е нова, точно както трябва да е, едва ли е имало смисъл да я сменяш, точно както едва ли е имало смисъл да ни губиш времето с питане за петънцето на полимерната ти рама.
Ако искаш нормални отговори, задавай нормални въпроси, говорилнята се толерира само до някъде.
Поздрави.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer