logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:47




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Апр 2021, 14:39       Заглавие:  Re: CZ P 10 F .45 ACP
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Да.
Не съм аз човека, който трябва да ги качва има си етика.
Както казах в ловния форум си има раздел " Релоудинг" и тема " Покажи снимка на група".
....
Лек и приятен ден. Отговорих на питането като нормален човек както първия път така и този осъзнавайки, че може да попадне в тема която я няма тук.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Апр 2021, 17:01       Заглавие:  Re: CZ P 10 F .45 ACP
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 31 Яну 2017, 08:58
Мнения: 81
Spurs написа:
BornToDrink написа:
Затворната задръжка винаги е тегава първите няколко стотин изстрела, после си става съвсем ОК.

Честно казано не съм забелязал проблем с вложките.

Визирам конкретно средната (М) вложка.
Моля, ако имате възможност и желание, дайте инфо как са при вас средните вложки! Славчо вече писа за неговата.
Благодаря!

Аз съм с P-10F 9mm ,и при мен го има този проблем със средната вложка. И на мен ми е най удобна ,но е много дразнещо това "мръцкане" .Някак си създава усещането ,все едно е спукана ръкохватката .....скърца и мърда. Поради тази причина предпочетох и съм с по голямата.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Апр 2021, 17:22       Заглавие:  Re: CZ P 10 F .45 ACP
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
За сега считам, че проблема съм го решил. Напълних "М" вложката със сънфикс и го оставих да се вкоченяса за една нощ. След монтажа дръжката дава усещането, че ръкохватката е монолитна - няма мърдане, скърцане и луфтове.

Изображение

Изображение


Sent from OnePlus 7Т

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Апр 2021, 22:11       Заглавие:  Re: CZ P 10 F .45 ACP
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Яну 2016, 23:44
Мнения: 184
Спретнах им днес едно двубойче...ЧЗ срещу Глок! Мога да гарантирам, че се старах еднакво, ама дали така се получи на практика, е друг въпрос!
Прикачени файлове:
IMG_20210409_230840.jpg
IMG_20210409_230840.jpg [ 1.41 MiB | Прегледано 1888 пъти ]
Прикачени файлове:
IMG_20210409_230745.jpg
IMG_20210409_230745.jpg [ 1.41 MiB | Прегледано 1888 пъти ]

_________________
"Свободата, Санчо, е на върха на бойното копие!", Мигел де Сервантес, "Дон Кихот"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Апр 2021, 23:47       Заглавие:  Re: CZ P 10 F .45 ACP
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
emil5koff написа:
Спретнах им днес едно двубойче...ЧЗ срещу Глок! Мога да гарантирам, че се старах еднакво, ама дали така се получи на практика, е друг въпрос!


Стабилни ръце имаш Санчо. Де, и ние да го можехма така. :-) :-)

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Апр 2021, 00:27       Заглавие:  Re: CZ P 10 F .45 ACP
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 31 Яну 2017, 08:58
Мнения: 81
slaf4u написа:
За сега считам, че проблема съм го решил. Напълних "М" вложката със сънфикс и го оставих да се вкоченяса за една нощ. След монтажа дръжката дава усещането, че ръкохватката е монолитна - няма мърдане, скърцане и луфтове.

Изображение

Изображение


Sent from OnePlus 7Т

Речено ,сторено . Благодарности за идеята. Не се вижда СънФикса но го "почерних" с един перманентен маркер.......ей така, за душевно спокойсвие и вътрешен мир :happy: :happy:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer