logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 00:44




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Сеп 2021, 11:19       Заглавие:  Re: Мнение за пистолет
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
hoster написа:
Здравейте колеги, спрял съм се на два модела за ежедневно носене и ще се радвам ако чуя мнения:

1. Glock43x
2. Ruger EC9s

Ако само ще носиш - който ти е най-удобен на теб лично за носене. Ако мислиш и да стреляш с този пищов обаче, базовите техники и неща е хубаво първо да се наработят на пълноразмерен пищов. Примерно, ако си се спрял на 43-ка, е хубаво да почнеш да се учиш най-малкото на 19-ка. Със субкомпактите стрелбата е по-тегава и сложна, и тепърва на тях да почваш да се учиш - не ми се струва добра идея. Просто споделям наблюдения и впечатления от личен опит.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Сеп 2021, 11:26       Заглавие:  Re: Мнение за пистолет
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2014, 17:16
Мнения: 612
ubboto написа:
Със субкомпактите стрелбата е по-тегава и сложна, и тепърва на тях да почваш да се учиш - не ми се струва добра идея.

:tu:

_________________
"Всекиму ще се държи сметка за делата" Васил Левски
______________________________________________


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer