logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 17:57




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2021, 15:40       Заглавие:  Мерници за Валтер PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Може ли някой да ми каже откъде да си закупя мерни прибори за Валтера, с по-малък процеп на мерника.
Фабричните са ОК за близки дистанции, но за далечни не са


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2021, 01:37       Заглавие:  Re: Мерници за Валтер PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2021, 14:45
Мнения: 75
https://www.bularms.com/index.php/compo ... l?Itemid=0


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2021, 08:57       Заглавие:  Re: Мерници за Валтер PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Blade написа:
https://www.bularms.com/index.php/component/virtuemart/ognestrelno-orazhie/kaso-narezno/aksesoari-2014-01-23/merni-pribori-za-walther-p99-ppq-truglo-tg13wa1a-detail?Itemid=0



Мерси Пацо

Като имам път до Сф, ще отида там


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2021, 11:54       Заглавие:  Re: Мерници за Валтер PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2021, 14:45
Мнения: 75
Ако ти харесат на живо, а би трябвало, защото са най-добрите светещи на тъмно и светло метални мерници. Поискай да ти ги монтират без пари и ще го направят. :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2021, 11:55       Заглавие:  Re: Мерници за Валтер PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Blade написа:
Ако ти харесат на живо, а би трябвало, защото са най-добрите светещи на тъмно и светло метални мерници. Поискай да ти ги монтират без пари и ще го направят. :armed:


На мен проблемът ми не е дали светят на тъмно и светло, а да са с по-малък процеп. Сегашните са доста голям и за близко е ОК, но за далечни вече не стават.

А за 360 лв. би трябвало да ги монтират безплатно :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2021, 17:02       Заглавие:  Re: Мерници за Валтер PPQ
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 23 Май 2020, 20:33
Мнения: 226
Местоположение: IL, USA
Колко мм е процепа в момента и колко според теб би било добре да е?
Доста хора казват добри мнения за Dawson Precision когато става въпрос за мерници оптимизирани за по-далечна стрелба.
Гледам че имат за PPQ M2: https://dawsonprecision.com/sights/walther-sights/?_bc_fsnf=1&model=PPQ+M2
И на двата типа (с тритиева лампа и без) отвора е 3.18мм.

Също може да погледнеш и https://ameriglo.com/, аз сложих такива на 34-ката и съм доволен.

_________________
“That rifle on the wall of the labourer’s cottage or working class flat is the symbol of democracy. It is our job to see that it stays there.” - George Orwell


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2021, 17:32       Заглавие:  Re: Мерници за Валтер PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Modular написа:
Колко мм е процепа в момента и колко според теб би било добре да е?


Ами сега е 4,5 мм, което ми се вижда много. За близка стрелба до 10 м не е проблем, но над 15 според мен идва широко. Оня ден стрелях точноза това да го проверя, и на 20 м колкото и да се целиш, не става както би ми се искало.

Dawson са ОК но това е цена в щатите, а ще търся нещо по нашите ширини...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: vbogoev и 46 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer