logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 14:42




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2022, 22:50       Заглавие:  Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia

https://www.youtube.com/watch?v=ZcI15wk5HJM

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2022, 23:28       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Корозията едно на ръка, виж как стои прикладът в сгънато положение, отделно бързомерът, монтиран върху капака на цевната кутия - не държи нула.



"Сделана" работа - по тази или друга причина, рашките понастоящем залагат на китове за 74-ки - където, каквито и колкото ги има.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 00:03       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2022, 19:49
Мнения: 6
Местоположение: ЛЮТИ ДОЛ
Имам над 7к изстрела с бързомер монтиран на капака на цевна кутия ..държи нула като за изделие отлична точност демонстрира оръжието.
Че е сделана работа сделана е ама в тоя форум дека сте от специалец нагоре във едни не перфектни условия какво ще вземете изделие или Аеро например.?

_________________
По делата им ще ги познаете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 01:12       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Eurofighter написа:
Имам над 7к изстрела с бързомер монтиран на капака на цевна кутия ..държи нула като за изделие отлична точност демонстрира оръжието.
Че е сделана работа сделана е ама в тоя форум дека сте от специалец нагоре във едни не перфектни условия какво ще вземете изделие или Аеро например.?

Айде да не разсъждаваме кой е от специален нагоре или надолу.
Снимки на окачването, или не е верно.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 01:28       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2022, 19:49
Мнения: 6
Местоположение: ЛЮТИ ДОЛ
Господине.Вие от какво се засегнахте?Да не сте специалец ?Или може би не забелязвате ,колко такива се навъдиха.?Познавам повече хора които се отказаха от този спорт от колкото ходят по състезания вече.И не ми казвайте ,какво да говоря имам си мнения и наблюдения и съм меко казано отвратен от това което съм видял.
Сменил съм само капака и държи прострелка факт.
Капака е фаб дефенс ако е реклама се извинявам.

_________________
По делата им ще ги познаете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 11:04       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Eurofighter написа:
Господине.Вие от какво се засегнахте?Да не сте специалец ?Или може би не забелязвате ,колко такива се навъдиха.?Познавам повече хора които се отказаха от този спорт от колкото ходят по състезания вече.И не ми казвайте ,какво да говоря имам си мнения и наблюдения и съм меко казано отвратен от това което съм видял.
Сменил съм само капака и държи прострелка факт.
Капака е фаб дефенс ако е реклама се извинявам.

Специалци не знам колко са се навъдили, но дървени философи (анонимни на всичкото отгоре) - в последно време бол!

1.) Принципно идеята за монтаж на бързомер в/у капака на цевната кутия на калашоид видяхте да се коментира - къде?! Джим Фулър примерно, само там си слага бързомерите, но с кит на "Зенитко".

2.) Тук коментираме, че бързомерът на АК-12 не държи нула, на база видео от "тубата". Ако вашият личен опит с АК-12, господине, показва друго, или можете да споделите допълнителна или различна информация по този казус - VOLIA!

3.) Кой къде го стяга чепика, какво бил видял и от какво се бил отвратил - не мисля, че се явява предмет на темата!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 11:29       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2022, 19:49
Мнения: 6
Местоположение: ЛЮТИ ДОЛ
По темата споделих че при мен държи.
Или ще се учиме от тубата не от личен опит?
Колкото за анонимност за мен Вие сте също толкова анонимен колкото и аз за Вас.Но си признавам, че изгледах едно ваше видео предполагам сте инструктор.На което 3 пъти от преминаването от една позиция в друга счупихте ъгъл на безопасност.Та нито съм философ камо ли дървен просто си изказах мнението.Ако Вие се припознавате извинете ме ако съм Ви засегнал.
Чепика не ме стяга,ни най малко споделям фактите че трябва да се привличат хора в спорта а не да се гонят преди да са го видяли.А защо отговаряте вместо друг човек и това не разбирам.За специалците гледам и Вие ходите на полигоните доколкото виждам .Не ви ли е направило впечатление какви безумни курсове се водят без никаква безопасност? Или и вашите са такива.?
Не искам да Ви засягам ни най малко.Има хора с различно мнение и тука няколко човека които имат над 20% от мненията в този форум от 5к потребители не сте пътят,истината и живота.Има хора с друго мнение и ако можем да водим градивни дискусии би било добре.

_________________
По делата им ще ги познаете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 11:38       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Фев 2019, 18:18
Мнения: 1350
Eurofighter написа:
По темата споделих че при мен държи.
Или ще се учиме от тубата не от личен опит?


Предвид горното, да разбираме ли, че Вие имате АК-12, на който сте монтирали капак на цевната кутия на FabDefence, бързомер и при стрелба той "държи нула"? :-)

_________________
FN Barracuda .357 Magnum
MP-446 Викинг 9x19
Astra Cub .25ACP


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 11:51       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2022, 19:49
Мнения: 6
Местоположение: ЛЮТИ ДОЛ
Не.но държи на 3 други модела АК лично тествани от мен.И не виждам защо да не държи и на 12.Освен ако не съм бил подведен че въпросният капак се монтира успешно на 12.
Приемам забележките че не конкретизирах.За което не беше коректно точно по темата.Мой пропуск за който поднасям извинение .

_________________
По делата им ще ги познаете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 12:15       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Фев 2019, 18:18
Мнения: 1350
Eurofighter написа:
Не...


Т.е. Вие сте с точно същия нулев опит с АК-12, както и останалите в темата (включвам и себе си в това число, разбира се), но си позвoлявате да държите тон и да пишете за учене от YouTube... :roll:

Доста несериозно за човек с претенции!

_________________
FN Barracuda .357 Magnum
MP-446 Викинг 9x19
Astra Cub .25ACP


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 12:23       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2022, 19:49
Мнения: 6
Местоположение: ЛЮТИ ДОЛ
Не нямам претенции.И както забелязвате се самокритикувах и извиних .Което не е много трудно ако чувстваш че не си бил 100 коректен.
Желая Ви хубав ден и Ви поздравявам за градивната критика и добрият тон.
Ps имам познати в Русия писах им ако ви е интересно какво ще споделят ще споделя и аз.

_________________
По делата им ще ги познаете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 12:44       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Фев 2019, 18:18
Мнения: 1350
И аз благодаря за спазването на добрия (сравнително) тон.
За мен (предполагам и за останалите) да се научи нещо ново винаги е отлична идея, така че давайте! :-)
Когато се срещнат двама души и всеки носи по една ябълка, която разменят, то те пак ще има по една ябълка. Ако се срещната двама души, които носят по едно знание и си ги разменят, то всеки ще има по две! :tu:

_________________
FN Barracuda .357 Magnum
MP-446 Викинг 9x19
Astra Cub .25ACP


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 13:07       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Павлин Андреев написа:
За мен (предполагам и за останалите) да се научи нещо ново винаги е отлична идея, така че давайте!

По повод на нашето уникално пълно недоразумение - "Подобреният", комуникацията ми с Джим Фулър още си стои. Неговите бързомери - всичко е монтирано именно върху капака на цевната кутия, предимно с китове на "Зенитко".

За капак специално на "Фаб Дефенс" - не знам, но щом колегата от личен опит казва, че и с него бързомерът му държи нула - и аз приемам, че това е така.

Това, което обаче не разбирам, е автоматичното правене на аналогия с АК-12. И АК-12 ли е с капак на "Фаб Дефенс"?!

От друга страна, някое друго видео в "тубата" няма как на 100% да се приеме като достоверен източник на информация, естествено! И всякаква друга информация по темата - и аз ще я прочета и опитам да я смеля с интерес.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 15:46       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Eurofighter написа:
Господине.Вие от какво се засегнахте?Да не сте специалец ?Или може би не забелязвате ,колко такива се навъдиха.?Познавам повече хора които се отказаха от този спорт от колкото ходят по състезания вече.И не ми казвайте ,какво да говоря имам си мнения и наблюдения и съм меко казано отвратен от това което съм видял.
Сменил съм само капака и държи прострелка факт.
Капака е фаб дефенс ако е реклама се извинявам.
Колега, вкарвате се в излишни драми и се засягате от неща които никой не ви е казал.
Директно Ви отговарям на поста за да сме на една страница в темата: Не съм се засегнал от нищо. Не забелязвам специалците защото не съм достатъчно квалифициран за да го правя, също така не зная до колко сте квалифициран и Вие. Когато Ви направих забележка, имах предвид, че не е ничия работа да определя кой-какъв е, това са персонални квалификации, неуместни за този форум.
Не ме интересува колко хора познавате, махнали се от този спорт, не е и обект на темата.
Никой не Ви е казал какво да говорите, ако това е верно, моля посочете точно цитат.

По темата: Интересуваше ме как сте закрепили бързомера и ако не сте хванали шегата - попитах за снимки, защото не споменахте, че сте с капак от Фаб Дефенс.
Пак, хубаво е да сложите снимка за да се види кое-къде как пасва. Аз имам капак с пикатина отгоре на една тексаска фирма и държи прилична нула но не и през цялото време, въпреки, че капака е доста солидно закрепен и е от алуминиева заготовка с фрезована пикатина.
Не е реклама споменаването на Фаб Дефенс, спокойно давайте имена и линкове за да могат и други колеги до погледнат опциите ако се интересуват.

Eurofighter написа:
Ps имам познати в Русия писах им ако ви е интересно какво ще споделят ще споделя и аз.


Това ще е интересно за всички, предполагам и ще се радвам да го споделите.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2022, 16:08       Заглавие:  Re: Новый АК12: обзор 5 самых больших минусов автомата
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2022, 19:49
Мнения: 6
Местоположение: ЛЮТИ ДОЛ
Съгласен съм със Вас даНо не съм Ви засегнал не е било цел.
Благодаря за градивния тон.
Желая ви здраве.

_________________
По делата им ще ги познаете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer