logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 02:55




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2022, 23:15       Заглавие:  Taurus G3
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 11 Май 2014, 22:12
Мнения: 3
Здравейте колеги! Някой има ли лични впечатления от това биче? Интересно ми се вижда. Идва с два пълнителя с различен капацитет. Спусъка се води рестрайкър. При не възпламенен патрон, позволява повторно задействане на УСМ- то, без да е необходимо затворния блок да се взвежда в задно положение. Ако някой знае на кое стрелбище може да се пробва, моля нека да пише. Благодаря предварително!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2022, 00:07       Заглавие:  Re: Taurus G3
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Не съм запознат с конкретният модел но тая възможност е един вид запазена марка на фирмата и като изпълнение е надеждна, имам познати полицаи които имат лично оръжие Торес и са доволни.
Така казано, аз лично не съм привърженик на възможността за повторен удар, това е в сериозно противоречие с някой постулати за оправяне на засечки, но все пак - кой както си подреди приоритетите.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2022, 09:28       Заглавие:  Re: Taurus G3
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Пищов, който определено би ми било интересно и аз да го пробвам! "Таурус" не са се и те отплеснали да го правят прекалено тънък, което от своя страна би затруднило контрола му при стрелба от дублет нагоре (какъвто е случаят с доста нови полимерки). Единственото, което на първо четене не ми харесва, е този външен предпазител, турен точно там, където ти идва уплътняването на хвата. Ако стреляш с по-висок хват, да не се окаже, че го вдигаш по време на стрелба нагоре (както често се случва с декокера на Зиг Про). А и страйкър с външен предпазител - не го разбирам! В крайна сметка, това не ти е 1911. За спусък и всичко останало - ще може да се каже повече, след като лично го пробваме. Но на цена под $300 в Щатите и 1К лева в БГ - си струва да му се обърне внимание. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2022, 10:32       Заглавие:  Re: Taurus G3
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2006, 19:00
Мнения: 1274
Местоположение: Велико Търново
В Търново на стрелбището има такъв.

_________________
Велизар Захариев
Само ЕТЪР !


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2022, 17:46       Заглавие:  Re: Taurus G3
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Геле, има модел без външен предпазител, общо взето е 1:1 с Глок, размера му бил грубо каано по-голям от 19, по-малък от 17.
Любопитен съм какво ти е мнението за двойният удар в-у невъзпламенен капсул, на това ли трябва да се разчита или на стандартен immediate action ?

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer