logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 01:59




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2022, 13:46       Заглавие:  За СКС
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 06 Юни 2022, 10:39
Мнения: 5
Колеги, кой може да ми направи СКС а - да работи със щатни пълнители за АК??
Ако няма такива специалисти у нас, бихте ли ми казали от къде да си поръчам сменяем пълнител?? Различен от Руски!!!!!!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Окт 2022, 08:54       Заглавие:  Re: За СКС
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2019, 10:13
Мнения: 534
Американските пълнители са същото говно- понеже са пластмасови устните им изпускат патроните при вкарване на пълнителя. Ако го вкараш в пушката цевната кутия стиска устните и пълнитея работи. Относно оригиналните, железни, без модифициране от АК- доста сложно е преправянето на пушката. Аз на моя СКС използвам модифицирани, железни от АК, но те вече не могат да се ползват в АК.
Ако си от София мога да ти покажа, как съм го направил.

_________________
Георги Василев, СК "Динамик армс"-T-class


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Окт 2022, 14:24       Заглавие:  Re: За СКС
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 06 Юни 2022, 10:39
Мнения: 5
Баян написа:
Американските пълнители са същото говно- понеже са пластмасови устните им изпускат патроните при вкарване на пълнителя. Ако го вкараш в пушката цевната кутия стиска устните и пълнитея работи. Относно оригиналните, железни, без модифициране от АК- доста сложно е преправянето на пушката. Аз на моя СКС използвам модифицирани, железни от АК, но те вече не могат да се ползват в АК.
Ако си от София мога да ти покажа, как съм го направил.


Не, не съм. Но тва не пречи да ми покажеш, я по вайбър - я другаде. Пък, по нататък, може и да се разходя до столицата.
Гледах доста клипове, по темата. Не ми изглежда чак толкоз трудно. Аз разбира се съм не компетентен сам да го свърша. Но все ши са намери кадърен оръжеиник - да го направи.
Би ли ми пратил телефон на лични????


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer