logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 14:28




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2023, 14:50       Заглавие:  Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
https://shieldarms.com/s15

:armed:

The S15 magazine is a patent-pending, flush-fitting 15 round magazine for the Glock® 43X and Glock® 48. The S15 is a steel magazine, and is the same length as the OEM Glock® 10 round magazine, but holds an additional 5 rounds.

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2023, 14:56       Заглавие:  Re: Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Малко допълнителна тежест в дръжката ще им дойде екстра на мъниците с оглед на баланса, мисля. Задължително ще се пробва! Екстеншъните също радват на първо четене.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2023, 17:42       Заглавие:  Re: Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Преди да ползваш такъв пълнител, трябва задължително да смениш бутона за освобождаване на пълнителя със стоманен такъв. Иначе рискуваш да останеш с празен пълнител и блокирал бутон, от вибрациите стоманената стена на пълнителя може да си издълбае легло в полимерният бутон и си до там с Перфектният.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Фев 2023, 17:54       Заглавие:  Re: Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Идеята е супер, цената в щатите е адекватна, но тук нещата придобиват типично груб селски характер. Вземайки предвид и епизодичните рипорти за feed проблеми, като ще е за носене, ще изчакам Глок да се наканят да пуснат нещо на пазара. За сега 10 в пълнителя и 12 в резервния пълнител са ми достатъчни.

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2023, 10:33       Заглавие:  Re: Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Ползвам 15 заряден пълнител и метален бутон на shield arms от 2 години. Разбирам какво има предвид Slav4u, за ценовите условия на нашия пазар.
В момента, с наличност в европейски сайт, цената на пълнителя е 64.95 евро, а на бутона 39.95 евро.

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2023, 20:10       Заглавие:  Re: Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Аз намирам целият сетап за скъп и със предимство под въпрос… За всеки калибър Глок има пълнители с повишен капацитет. Екстеншъни те лично аз не ги харесвам, имал съм случаи на проблеми с подаването, дори и при нови пружини, не виждам защо трябва да компрометирам надеждноста за два патрона повече.
От често любопитство - @Last Man Standing, какво намираш като предимство в металните пълнители освен разбира се по-голямият капацитет, имал ли си проблем с ОЕМ на Глок ?

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2023, 20:18       Заглавие:  Re: Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
за този размер, от 10 на 15 патрона не е никак малко
но има значение само за тези които нясят скрито и им трябва наистина :danger:

за останалите - няма значение :wink:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2023, 00:07       Заглавие:  Re: Метални пълнители за Глок, с повече патрони
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Съгласен съм и го разбирам, изрично споменах капацитета, аз самия влача Шилд с 10 патрона в "пълноразмерният" му пълнител.
По-скоро ме интересуваше дали колегата намира някакви други предимства в метален пълнител за Глок.
А "трябва наистина" не означава нищо, предполагам си имал предвид "за работа", щото никой който носи скрито не знае дали не дай си Боже пищова няма да му трябва "наистина" някой ден.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: AndreyYor и 42 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer