logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:46




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 205 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 00:16       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 23 Май 2020, 20:33
Мнения: 225
Местоположение: IL, USA
ubboto написа:
С 50 метра център слизат отдолу... а с точка отгоре над кръга стреляш на въображение.


Eotech и ред-доти със сходен ретикъл (65моа) се зануляват на 50 ярда като за CQB (7 ярда) се ползва точката на 6ч, пише го в инструкциите

Изображение


Като цяло дори и с 2моа ред-дот ми е далеч по-лесно да държа holdover на 7я при 50я зеро, от колкото на 100я с 25я зеро.
Най-важното за мен е минимално отклонение в параболата особено когато нямаш референтни точки (reticle), в ефектините дистанции за които е събрана платформата (пушка, мерници, тнт).
В случея всичките ми пушки с ред-доти са на 50 ярда, всичко с LPVO или по-мощни оптики е на 100.

Paco ' написа:
RD винаги дава много по-добро периферно зрение.


Единствения начин това да е така е ако си "набучваш" окото в окуляра на мерника. Читаво LPVO имат eye relief от 9-10 см, не виждам по-какъв начин това ще ти ограничи перфиреното зрение. Ако имаш предвид зрителното поле, отново освен ако не стреляш с едно око, читаво LPVO не само че не ти ограничава нищо ами и поне аз го предпочитам пред ред-дот, Razor-ите и предполагам други със сходен дизайн буквано се губят като прикладваш, което не е случея с нито един ред-дот където се виждат целия housing плюс всякакви копчета, врътки и турети, още повече пък тубуларни които с малки изключение (Triji MRO) са все едно гледаш през ролка тоалетна хартия.

_________________
“That rifle on the wall of the labourer’s cottage or working class flat is the symbol of democracy. It is our job to see that it stays there.” - George Orwell


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 01:58       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
чета и очите ми става все по големи :shock: :confused:

ами масата грам не познава балистика, иска да "тури кръстеца и да сеца" като самоковски ловжия .. и то в краката си ... и без да мисли :D :roll:

за съжаление .. земното притегляне не го позволява
може би в Междузвезни войни с лазерни лъчове .. им е лесно :) и на 7 метра и на 700 метра
... мечтата на самоковския ловджия да ...

... тури кръстеца и да сеца!

това балистика, това офсет .. това за умните :D

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 02:15       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 22 Мар 2023, 07:16
Мнения: 160
Местоположение: South America
Да си призная не съм гледал през висок клас LPVO. Само през доста бюджетни на цена под 1000 лева. Може би скъпите на "увеличение" 1 се виждат като хубав RD и стават и за близки разстояния - стрелба от съвсем близо. :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 03:08       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Правим от "арка" DMR - ми, окей! Просто да уточним концепциите.
Геле на 50 ярда нулирана карабина няма ка да е DMR бре приятелю, все още си в бокса на тактическата карабина, нищо че не стреляш до 10м в стая или коридор...
Модулар хубаво покзава ретикълите, компенсирането е елементарно със ретикъла който използваш.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 07:16       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
.38 Super написа:
Геле на 50 ярда нулирана карабина няма ка да е DMR бре приятелю, все още си в бокса на тактическата карабина...

Въпрос за 100К лева: Какво е SHOOTING HOUSE/ каква е идята/ на какви дистанции предимно се стреля там/ какво приоритетно се търси като цел и защо, съответно големина на целта и пр., жокер - 14 сантиметра кръг/ каква динамика се гони/ от какви позиции се стреля и т.н. и т.н.?! Между 14,5 и 16 инча се усеща разликата като я развъртиш пушката по-динамично... 18-ки, LPVO-та, на баба ти фърчилото! А кой в какъв бокс бил бил... приказки приемам само след лична демонстрация насреща, може и с/у някой лев на вързано!

Случката е споделям като хумореска - прострелял му някой "умен" на човека пушката с център на 50 метра, на 10 метра не може да вкара 5 събрани в хедбокса за време. Да, един ще го нагласиш, но с повече - точката ако не я виждаш (как ти играе) вътре в кръга на х10 на макс скорост... стреляш на въображение! Защо се стреля това - връщаме се горе на въпроса за 100К лева!

Кое било по-бързо, РД или LPVO... един дрил се стреля за 10 секунди, но в БГ се предпочита да се товари сървъра на форума с приказки. Обяснил я е Baruga идеята на "Кънсистънси дрила" - да няма trigger freeze/ да не се набиваш в тунела/ да си знаеш офсета и пр. 18 изстрела са гонят за 12 сек. за "арка", с АК-то се правят под 10, дОбрите с "арките" слизат под 7 сек. Правиш ми го с LPVO между 7 - 8 сек., и спорът приключва!

Но понеже стреляне е много малко вероятно някой тук да покаже (и да ме орповергае) - газ на мелницата!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 10:38       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
.38 Super написа:
Геле на 50 ярда нулирана карабина няма ка да е DMR бре приятелю, все още си в бокса на тактическата карабина...

Въпрос за 100К лева: Какво е SHOOTING HOUSE/ каква е идята/ на какви дистанции предимно се стреля там/ какво приоритетно се търси като цел и защо, съответно големина на целта и пр., жокер - 14 сантиметра кръг/ каква динамика се гони/ от какви позиции се стреля и т.н. и т.н.?! Между 14,5 и 16 инча се усеща разликата като я развъртиш пушката по-динамично... 18-ки, LPVO-та, на баба ти фърчилото! А кой в какъв бокс бил бил... приказки приемам само след лична демонстрация насреща, може и с/у някой лев на вързано!

Случката е споделям като хумореска - прострелял му някой "умен" на човека пушката с център на 50 метра, на 10 метра не може да вкара 5 събрани в хедбокса за време. Да, един ще го нагласиш, но с повече - точката ако не я виждаш (как ти играе) вътре в кръга на х10 на макс скорост... стреляш на въображение! Защо се стреля това - връщаме се горе на въпроса за 100К лева!

Кое било по-бързо, РД или LPVO... един дрил се стреля за 10 секунди, но в БГ се предпочита да се товари сървъра на форума с приказки. Обяснил я е Baruga идеята на "Кънсистънси дрила" - да няма trigger freeze/ да не се набиваш в тунела/ да си знаеш офсета и пр. 18 изстрела са гонят за 12 сек. за "арка", с АК-то се правят под 10, дОбрите с "арките" слизат под 7 сек. Правиш ми го с LPVO между 7 - 8 сек., и спорът приключва!

Но понеже стреляне е много малко вероятно някой тук да покаже (и да ме орповергае) - газ на мелницата!


ако ще се мажем с олио и слагаме на масата банкноти .. да вдигнем мизата на на 1 милка :D да има сеир :) като БГ реалити

относно дриловете
.. тези дни по ФБ върви една жена се оплаква как мъжа и бил фен на свирките и я кара по 1час да се труди .. и жената и писнало .. искала по така "отношение" ...
та и с дриловете .. има си различни модели стрелци, едни се фокусират на дрилчета и мачовете не ги интересуват или нямат парички, други ходят на леки мачове на близко и чисто - та да им останат маратоките чисти, трети искат да има две оръжия и дистанции 3-500 метра и да лазят и търкалят в кал ... пети искат ТеамВорк състезания .. както и в секса има различни предпочитания :D
всеки си решава къде да похарчи свободното си време и парички :)


14 вс 18
вече почти 80% от редовните Т-Клас стрелци имаме поне по две АРки една 14 за нощни с РД и една 18 с LPVO за комплексни мачове 3-500 метра
така че .. знаем какво пишем :) от личен опит
ако LPVO e с висок монтаж - няма разлика за бърз първи, другите са същите като скорост
единствено тежеста на LPVO оказва влияние на по слабите физически, затова е по добре да е леко

не е достатъчно само да се каже 10, 14, 16, 18 .. има значение и окомплектацията от там МАСА и БАЛАНС
може да се окаже, че 14 тежи повече от 18, или ако на 14 си сложил огромен супресо да стърчи над 18
и не само дължината .. а и газова система - като цяло 18 работи много по меко (точно) и издържа много повече настрел
има и ще много много различия и от там .. и приложения

защото като чуя Хаус/стая .. ми писват ушите и се сещам за заглушител :D
като завиеш на супресора на 14 става колко 18 и баланса се влошава
за хаус .. да се разтрещиш с къса АРка без супресор .. трябва да си много тъпо праче - имам и 10 инча и знам колко е шумна и какво става нощем в тъмно помещение, особено със селиерки .. ако не оглушееш, ще се ослепиш .. по скоро и двете

офсета и компенсирането на 3-15 метра .. е елементарен и зависи от монтажа и прострелката
запомняш, че трябва на 3 метра да компенсираш с 5см (7см с 1.93 монтаж и нула на 100м) и .. си работиш
даже още по просто е ... ако имаш оптика с Мил скала и запомняш чертички и дистанции .. лесно е

то иначе какво да кажат тези които компенсират вятър на 300+ метра ... или стрелба по движеща се цел с предварение?
.. верно е - трябва малко мисъл, не става по самоковски - да "тури крустеца и да сеца"

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 11:56       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Така ,като гледам трябва да си купя още около 30 пушки с различна дължина и цвят на очите за да имам за всеки отделен ден от седмицата,отделно от тези за официалните празници .....Иначе съм тотално неразбиращ стрелбата с карабина,еле и за тактиката с нея при различни дистанции и условия PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 ...

Четем го това с горката ми 16-ka,къде носи ACOG и двунога и едвам ги спирам да не се метнат отнякъде,щото нали не стават милите :D

Ни за работа в помещения,ни за стрелба надалеч.... :D


По принцип харесвам работнопригодните концепции и се придържам към тях..... Там намирам смисълът във вълшебната дума "тактическа"
Естествено ме радват и спортягите ,които явно ходят на състезания ,както ходят голфърите със един багажник стикове... Няма лошо,само че на работна задача(военни,полиция) носиш едно ;)

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 11:58       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ken6iro написа:
Няма лошо,само че на работна задача(военни,полиция) носиш едно


едно едно .. само, че според задачата избираш кое да е :wink:
поне така казват, белите момчета с които си говорим по състезания

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 12:04       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Ivo III написа:
ken6iro написа:
Няма лошо,само че на работна задача(военни,полиция) носиш едно


едно едно .. само, че според задачата избираш кое да е :wink:
поне така казват, белите момчета с които си говорим по състезания


Да де.... кажи ми като обикновен кашик на патрул с жипките в циганистан през гъсто населени места и открита местност ,кое ще е .....Патрул..... Не делта да напада руска подводница PDT_Armataz_01_22

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 12:13       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
ubboto написа:
.38 Super написа:
Геле на 50 ярда нулирана карабина няма ка да е DMR бре приятелю, все още си в бокса на тактическата карабина...

Въпрос за 100К лева: Какво е SHOOTING HOUSE/ каква е идята/ на какви дистанции предимно се стреля там/ какво приоритетно се търси като цел и защо, съответно големина на целта и пр., жокер - 14 сантиметра кръг/ каква динамика се гони/ от какви позиции се стреля и т.н. и т.н.?! Между 14,5 и 16 инча се усеща разликата като я развъртиш пушката по-динамично... 18-ки, LPVO-та, на баба ти фърчилото! А кой в какъв бокс бил бил... приказки приемам само след лична демонстрация насреща, може и с/у някой лев на вързано!

Случката е споделям като хумореска - прострелял му някой "умен" на човека пушката с център на 50 метра, на 10 метра не може да вкара 5 събрани в хедбокса за време. Да, един ще го нагласиш, но с повече - точката ако не я виждаш (как ти играе) вътре в кръга на х10 на макс скорост... стреляш на въображение! Защо се стреля това - връщаме се горе на въпроса за 100К лева!

Кое било по-бързо, РД или LPVO... един дрил се стреля за 10 секунди, но в БГ се предпочита да се товари сървъра на форума с приказки. Обяснил я е Baruga идеята на "Кънсистънси дрила" - да няма trigger freeze/ да не се набиваш в тунела/ да си знаеш офсета и пр. 18 изстрела са гонят за 12 сек. за "арка", с АК-то се правят под 10, дОбрите с "арките" слизат под 7 сек. Правиш ми го с LPVO между 7 - 8 сек., и спорът приключва!

Но понеже стреляне е много малко вероятно някой тук да покаже (и да ме орповергае) - газ на мелницата!


ако ще се мажем с олио и слагаме на масата банкноти .. да вдигнем мизата на на 1 милка :D да има сеир :) като БГ реалити

относно дриловете
.. тези дни по ФБ върви една жена се оплаква как мъжа и бил фен на свирките и я кара по 1час да се труди .. и жената и писнало .. искала по така "отношение" ...
та и с дриловете .. има си различни модели стрелци, едни се фокусират на дрилчета и мачовете не ги интересуват или нямат парички, други ходят на леки мачове на близко и чисто - та да им останат маратоките чисти, трети искат да има две оръжия и дистанции 3-500 метра и да лазят и търкалят в кал ... пети искат ТеамВорк състезания .. както и в секса има различни предпочитания :D
всеки си решава къде да похарчи свободното си време и парички :)


14 вс 18
вече почти 80% от редовните Т-Клас стрелци имаме поне по две АРки една 14 за нощни с РД и една 18 с LPVO за комплексни мачове 3-500 метра
така че .. знаем какво пишем :) от личен опит
ако LPVO e с висок монтаж - няма разлика за бърз първи, другите са същите като скорост
единствено тежеста на LPVO оказва влияние на по слабите физически, затова е по добре да е леко

не е достатъчно само да се каже 10, 14, 16, 18 .. има значение и окомплектацията от там МАСА и БАЛАНС
може да се окаже, че 14 тежи повече от 18, или ако на 14 си сложил огромен супресо да стърчи над 18
и не само дължината .. а и газова система - като цяло 18 работи много по меко (точно) и издържа много повече настрел
има и ще много много различия и от там .. и приложения

защото като чуя Хаус/стая .. ми писват ушите и се сещам за заглушител :D
като завиеш на супресора на 14 става колко 18 и баланса се влошава
за хаус .. да се разтрещиш с къса АРка без супресор .. трябва да си много тъпо праче - имам и 10 инча и знам колко е шумна и какво става нощем в тъмно помещение, особено със селиерки .. ако не оглушееш, ще се ослепиш .. по скоро и двете

офсета и компенсирането на 3-15 метра .. е елементарен и зависи от монтажа и прострелката
запомняш, че трябва на 3 метра да компенсираш с 5см (7см с 1.93 монтаж и нула на 100м) и .. си работиш
даже още по просто е ... ако имаш оптика с Мил скала и запомняш чертички и дистанции .. лесно е

то иначе какво да кажат тези които компенсират вятър на 300+ метра ... или стрелба по движеща се цел с предварение?
.. верно е - трябва малко мисъл, не става по самоковски - да "тури крустеца и да сеца"

Дриловете, зададени от ГОЛЕМИТЕ, показват единствено дали ти е налице минимумът изискуема техника, за да тръгнеш след това да правиш ТАКТИКА (без значение спортна или работна).

С LPVO стрелям по-бавно с две очи, отколкото с РД, но понеже грешката може и да е в моя телевизор - затова ми се иска да видя Кънсистънси дрила на Baruga за 7 - 7,5 секунди. Да си знам, че проблемът не е в хардуера.

Прострелката в армията, американската, ти е 25/ 300 метра. В метри, а не ярдове, заради останалото НАТО.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 12:30       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
не ви знам с какви LPVO стреляте :confused:
и как е монтирано и на каква височина

това което имаме - няма разлика в скороста на влизки дистанции :D (предимно топ модели)

всеки си мисли дрилове и стандарти за неговите си цели
и ние си имаме и си ги стреляме .. не ги отричаме

нашите са точно описани какво умение се чеква и защо трябва да се стреля .. https://t-class.bg/t-class-clasiffire/
и са точно за целите на спорта/секса който практикуваме :DD
само че .. не се фокусираме изцяло на тях .. а част от програмата :D

другите стрелкови ориентации .. не ги разбираме, и не ни и вълнуват
както впрочем е отношението .. на другите стрелци към нашите дрилове ;) което е напълно нормално

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 12:36       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Нашите/ вашите стандарти. “Нашите” са на Aaron Barruga - “зелена барета” и “Делта”: https://guerrillaapproach.com/about/

Правим COPY-PASTE (демек, лично творчество липсва) , като същевременно се опитваме да схванем всичко като идея.

А вие сте? В смисъл като бекграунд за работа с оръжие на терен?

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 12:40       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
ubboto написа:
Нашите/ вашите стандарти. “Нашите” са на Aaron Barruga - “зелена барета” и “Делта”: https://guerrillaapproach.com/about/

Правим COPY-PASTE (демек, лично творчество липсва) , като същевременно се опитваме да схванем всичко като идея.

А вие сте? В смисъл като бекграунд за работа с оръжие на терен?


100 тей правиш сега PDT_Armataz_01_22

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 12:42       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Ivo III написа:

другите стрелкови ориентации .. не ги разбираме, и не ни и вълнуват
както впрочем е отношението .. на другите стрелци към нашите дрилове ;) което е напълно нормално


Аз разбира се може и да не съм прав но заприличва на секта цялата работа.....дано не е така,защото по принцип първоначалната ви идея е доста по добра/интересна от ипсц карбина....

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2023, 12:48       Заглавие:  Re: LPVO, RD, фенер .. вече си е топ стандарт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ken6iro написа:
Ivo III написа:

другите стрелкови ориентации .. не ги разбираме, и не ни и вълнуват
както впрочем е отношението .. на другите стрелци към нашите дрилове ;) което е напълно нормално


Аз разбира се може и да не съм прав но заприличва на секта цялата работа.....дано не е така,защото по принцип първоначалната ви идея е доста по добра/интересна от ипсц карбина....


може да ни наричате както желаете :)
но истината е друга .. вече са отворени тренировките и специално приектирахме Lite състезания подходящи за начинаещи
също така създадохме цял пакет курсове и обучения за начинаещи .. и си вървим по пътя

всеки възпитан и с добри обноски желаещ е добре дошъл!

и най-вече се отнасяме толерантно към другите стрелкови ориентации :D

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 205 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer