logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 19:40




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2009, 21:10       Заглавие:  
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2008, 23:02
Мнения: 163
Jose написа:
zlostar50 написа:
...лошото е че не правят 45


И по-добре, че не правят. И без това продукцията им е пълен кенеф...

Така е и винаги съм се чудел защо...имат и технологиите и опита и прецизноста...явно хората нямат стимул за качество...така де за 350лв на месец...да ти е-а стимула


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2009, 17:14       Заглавие:  
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2008, 23:02
Мнения: 163
Mr. Smith написа:
zlostar50 написа:
Mr. Smith написа:
zlostar50,

много ме кефи диапазона на твойто търсене! от м&п45 до .22. само за глокове не си спонменавал още май :D

Купих си М&Р изтръсках се 1600 лефчета и не съжалявам ама малко са ми скъпи амото на 45 а и тряска като черешово топче та в момента имам около 2 седмици за закупуване на 2-ри и искам да е нещо с евтини амо...ще ми се смееш...ама много даже но мислих да си взимам помпа с къса цев но се отказах и се спрях на 22 кал


честито за придобивката! .45 е всъщност правилния калибър :D

...а за помпата с къса цев въобще няма да ти се смея. това ми е било винаги в главата и а-ха за малко да стане преди 2 месеца, ама реших да не "развалям къща, че да права курник" :D

я кажи, има ли във фирмения магазин гумени 13/0 и бренекета и на какви цени са. ... с твойта отстъка де :D

Проверих.Значи ПКБ (прон с каочуково бренеке) 12кал струва 0.54ст Арсеналско производство а ПКС (патрон с каочукови съчми) нямат...по-скоро нямаха в момента но понеже рядко ги търсели не можа да ми каже актуална цена...не вярвям да имат голяма разлика...
По-горе бях писал че 22кал на Арсенал е 0.14ст - грешка - 0.07ст с оловен куршум без обшивка...Е КАК ДА НЕ СИ ВЗЕМА ТАКЪВ ПИЩОВ :D


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2009, 19:46       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
zlostar50 написа:
Mr. Smith написа:
zlostar50 написа:
Mr. Smith написа:
zlostar50,

много ме кефи диапазона на твойто търсене! от м&п45 до .22. само за глокове не си спонменавал още май :D

Купих си М&Р изтръсках се 1600 лефчета и не съжалявам ама малко са ми скъпи амото на 45 а и тряска като черешово топче та в момента имам около 2 седмици за закупуване на 2-ри и искам да е нещо с евтини амо...ще ми се смееш...ама много даже но мислих да си взимам помпа с къса цев но се отказах и се спрях на 22 кал


честито за придобивката! .45 е всъщност правилния калибър :D

...а за помпата с къса цев въобще няма да ти се смея. това ми е било винаги в главата и а-ха за малко да стане преди 2 месеца, ама реших да не "развалям къща, че да права курник" :D

я кажи, има ли във фирмения магазин гумени 13/0 и бренекета и на какви цени са. ... с твойта отстъка де :D

Проверих.Значи ПКБ (прон с каочуково бренеке) 12кал струва 0.54ст Арсеналско производство а ПКС (патрон с каочукови съчми) нямат...по-скоро нямаха в момента но понеже рядко ги търсели не можа да ми каже актуална цена...не вярвям да имат голяма разлика...
По-горе бях писал че 22кал на Арсенал е 0.14ст - грешка - 0.07ст с оловен куршум без обшивка...Е КАК ДА НЕ СИ ВЗЕМА ТАКЪВ ПИЩОВ :D

Пише се КАУЧУКОВО бренеке и КАУЧУКОВИ съчми! Корена на думата е КАУЧУК,а не КАОЧУК.

Проектила(или както най-вероятно го знаеш - куршум) е или облечен с риза,или полуоблечен(тоест ризата не покрива изцяло проектила),или без риза(може да е оловен или меден). Обшивка имат корабите,самолетите и др. ,но не и проектилите!

Това е само за информация,не се заяждам.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2009, 20:23       Заглавие:  
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Юли 2006, 21:29
Мнения: 627
Местоположение: София/Варна
Само ми е интересно дали новите БГ патрони ще гърмят и също дали ще презареждат полуавтоматични.
Нещо си харесах едно рюгерче МК2 към 8 инча и ще видим кое ще бачка с него.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Фев 2009, 00:39       Заглавие:  
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2008, 23:02
Мнения: 163
Longbow написа:
zlostar50 написа:
Mr. Smith написа:
zlostar50 написа:
Mr. Smith написа:
zlostar50,

много ме кефи диапазона на твойто търсене! от м&п45 до .22. само за глокове не си спонменавал още май :D

Купих си М&Р изтръсках се 1600 лефчета и не съжалявам ама малко са ми скъпи амото на 45 а и тряска като черешово топче та в момента имам около 2 седмици за закупуване на 2-ри и искам да е нещо с евтини амо...ще ми се смееш...ама много даже но мислих да си взимам помпа с къса цев но се отказах и се спрях на 22 кал


честито за придобивката! .45 е всъщност правилния калибър :D

...а за помпата с къса цев въобще няма да ти се смея. това ми е било винаги в главата и а-ха за малко да стане преди 2 месеца, ама реших да не "развалям къща, че да права курник" :D

я кажи, има ли във фирмения магазин гумени 13/0 и бренекета и на какви цени са. ... с твойта отстъка де :D

Проверих.Значи ПКБ (прон с каочуково бренеке) 12кал струва 0.54ст Арсеналско производство а ПКС (патрон с каочукови съчми) нямат...по-скоро нямаха в момента но понеже рядко ги търсели не можа да ми каже актуална цена...не вярвям да имат голяма разлика...
По-горе бях писал че 22кал на Арсенал е 0.14ст - грешка - 0.07ст с оловен куршум без обшивка...Е КАК ДА НЕ СИ ВЗЕМА ТАКЪВ ПИЩОВ :D

Пише се КАУЧУКОВО бренеке и КАУЧУКОВИ съчми! Корена на думата е КАУЧУК,а не КАОЧУК.

Проектила(или както най-вероятно го знаеш - куршум) е или облечен с риза,или полуоблечен(тоест ризата не покрива изцяло проектила),или без риза(може да е оловен или меден). Обшивка имат корабите,самолетите и др. ,но не и проектилите!

Това е само за информация,не се заяждам.

Простете за моето невежество...(дано съм го написал правилно) :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Фев 2009, 00:41       Заглавие:  
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2008, 23:02
Мнения: 163
rpg22 написа:
Само ми е интересно дали новите БГ патрони ще гърмят и също дали ще презареждат полуавтоматични.
Нещо си харесах едно рюгерче МК2 към 8 инча и ще видим кое ще бачка с него.

Братле вярвай ми гърмят...може да нямат точност но гърмят :wink:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Фев 2009, 07:18       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Цитат:
Простете за моето невежество...(дано съм го написал правилно)




Правилно е!! :D :D :D

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ritter, Viceroy и 33 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer