logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 10:43




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Апр 2011, 11:05       Заглавие:  Re: Познайте какво е това :)
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Сеп 2009, 09:22
Мнения: 169
Местоположение: София
Какъв е тоя куршум? Какъв калибър е?

Имам няколко 7.62х54R и се чудя дали да не батисам единия и да си направя ключодържател от него... :happy:

_________________
Si non confectus, non reficiat.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Апр 2011, 12:18       Заглавие:  Re: Познайте какво е това :)
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2011, 11:56
Мнения: 435
Местоположение: Русе
tconiotconev написа:
Ivo III написа:
никой не позна :)
комплекта е от 4 бр.

да ли не са тапи за уши


Като каза тапи за уши, виж тези слушалчици... PDT_Armataz_01_22

Изображение

http://goodgadgetbadgadget.com/teknine-9mm-earphones-put-a-bullet-in-your-head/

_________________
Митко Тошев
Саргон
Ruse Glock Gen4 Team
Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Апр 2011, 15:02       Заглавие:  Re: Познайте какво е това :)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
TheGunMan написа:

аз не съм толкова скромен на тема ключодържатели - на моя "тегне" 50 BMG :armed:

абе щура работа :D



Едно такова сребърно на жена ми го конфискуфаха на летището. Полицията се смееше а TSA се гордееше с конфискацията.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Апр 2011, 15:06       Заглавие:  Re: Познайте какво е това :)
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Сеп 2009, 09:22
Мнения: 169
Местоположение: София
А откъде може да се намери .50 BMG? Много ми се ще да имам едно такова... може и на ЛС ако някой знае нещо по въпроса.

_________________
Si non confectus, non reficiat.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Апр 2011, 18:22       Заглавие:  Re: Познайте какво е това :)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2006, 00:17
Мнения: 1445
Местоположение: Las Vegas, Nevada, USA
за САЩ се сещам единствено :punch:

_________________
Stanislav Georgiev - Acho

До тук добре, каза Мечо Пух, падайки два клона по-надолу.

"So I took the shotgun off the wall and fired two warning shots… into his head!"

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Апр 2011, 14:15       Заглавие:  Re: Познайте какво е това :)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Zagy написа:
А откъде може да се намери .50 BMG? Много ми се ще да имам едно такова... може и на ЛС ако някой знае нещо по въпроса.

Това е интересно...По каква линия са и го прибрали и в нея ли е било (предполагам) ? Аз се прибрах от Вегас с един такъв ключодържател, благодарение на Гънмена, беше ми в багажа (не ръчният) със още сума ти куршуми и какво ли не и никой нищо не ми каза, макар, че на Вегас на летището имаше по-строг контрол от колкото в Тексас...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Апр 2011, 22:47       Заглавие:  Re: Познайте какво е това :)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Super

Предполагам, че говориш за случая с жена ми - La Guardia Airport (NYC). Ключодържателя беше на лентата с ръчния багаж. Заедно с него конфискуфаха и 3 германски Nivea-s кутийки. Веднъж я спряха в Кентъки с нови италиянски обувки - твърдяха, че в едната имало експлозиви (след кото говориха с нашия адвокат в NY, решиха, че няма). Виж, пътувайки с ловни карабини със самолет почти никога не съм имал проблеми. Само един път на JFK (NY) една на гишето се разписка, че не иска и да види никакво оръжие.Един друг път в Денвър моите карабини и ловни пушки се забавиха и служителите ми се извинха за закъснението щото "лигите им течали като ги гледали (drooling)). Представяш ли си колко ги бях излъскал :-) :-) .

Massachusetts & New Jersey са най зле. Току що влезе закон в Аризона, че можеш да имаш патлак дори и в бар. Има голяма вероятност да мине закона за reciprocity (той за сега е между отделните щати) - носи си оръжието из цяла Америка без проблеми. Поне за сега разрешиха в Националните Паркове.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Stalker и 192 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer