logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 15:19




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2017, 14:26       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Посейдоне, те разправят че италианското производство няма да се внася временно, не се знае защо. Може просто да не им поемат мощностите бройката на търсенето, може да е друго, свързано с "новият" пищов. На живо не е толкова хубав... Това ми изглежда по-скоро като мемори пойнт от колкото на мускулен предпазител ама де да знам...
По отношение на "руските" резултати какво да ти кажа... Много хора в темата предсказаха че няма да е "новият Глок"... Не е лош пищова на живо, просто нямат добър маркетинг, според мене.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2017, 14:44       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
.38 Super написа:
Много хора в темата предсказаха че няма да е "новият Глок".
Язе бях един от тях.

.38 Super написа:
Не е лош пищова на живо, просто нямат добър маркетинг, според мене.
От няколко минутки сухо щракане - въобще не останах впечатлен.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2017, 06:27       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
.38 Super написа:
Не е лош пищова на живо, просто нямат добър маркетинг, според мене.
А PR-ът им по-скоро може да бъде определен като анти-PR.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юни 2017, 00:34       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
:D 100%. Не е късно още, но щом Лари Викърс и Eрик Принц са загубили интерес, значи има нещо дето не е наред, ако не с пищова, то с цялата далавера м-у руснаците и италиянците.
Фирмата от Вегас прави разни поръчкови пищови, не мисля, че има капацитет за големи серии.
По едно време бях луднал да взема един, в момента могат да се намерят със стотина кинта по-евтино в Гънброкер, нови, в кутии, не е още късно ама не ми се занимава с толкова къси, иначе ако си надвия на масрафа един ден може и да се обзаведа с един, с удоволствие бих го притежавал... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юни 2017, 00:37       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
От няколко минутки сухо щракане - въобще не останах впечатлен.
На ЛВ специалците са щтракали няколко месеца в Ирак и бяха впечатлени, имаха само 1-2 забележки по спусъка, иначе като контролиране на отката при рф и като надеждност разправяха, че бил много добър.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2019, 07:56       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
Да изтупам праха от темата :-) . За момента толкова, след получаване на съответните документи, пълно ревю.
Прикачени файлове:
20191224_124040.jpg
20191224_124040.jpg [ 1.58 MiB | Прегледано 4691 пъти ]

Прикачени файлове:
20191224_120809.jpg
20191224_120809.jpg [ 1.8 MiB | Прегледано 4691 пъти ]

Прикачени файлове:
20191224_121541.jpg
20191224_121541.jpg [ 1.88 MiB | Прегледано 4691 пъти ]

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2019, 09:22       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Честито, колега!

Ще се състезаваш ли с него?

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2019, 11:02       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
Да. За това го взимам.

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2019, 11:24       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
strike написа:
Да. За това го взимам.

Честито и от мен, Живко!

Като оправиш докИментите, още отсега официално заявявам, че искам на живо да го пипна и пробвам това оръжие - ще почерпим! :-)

А до края на януари догодина, ако имаш време и желание, ще се радвам да го тестваш и споделиш резултати със състезателния си кобур + боеоприпаси на нашия БГ дрил:

https://pistol-forum.com/showthread.php ... -Challenge

Идеята беше да се сложи нещо като базов резултат със стоково дЪрво като Глок 17 + фабрични патрони, и да се види колко е до оръжие/ тунинги… и колко до стреляне. А дублети на 20 ярда/ 18,3 метра по кръг с диаметър от 14 сантиметра са си предизвикателство и за чисто спортните пищови, когИ се правят за време/ хит фактор.

"Стриж"-ът иначе ще ми е изключително интересно да се постави ребром до Зиг П320 Х5... щото, поне на пръв поглед, ми изглеждат от една категория. Но това може да се провери само на терен СЪС СТРЕЛЯНЕ. Борето ако се навие да донесе неговия Х5, а ти "Стриж"-а... ще е чудесно!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2019, 11:49       Заглавие:  Re: Пистолета "Черния стриж"...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
Геле, винаги на линия :-). Живот и здраве, ще го напънем на макс. Много ще се радвам да се включиш. Мисля да направя много широк обзор на пистолета. Колкото повече стрелци дадат обективното си мнение, толкова по-добре.
Малко информация, през втората половина на 2018 и до началото на 2019г. във фирмата имаше доста промени, най-накрая нещата тръгнаха стабилно и от страна на производство и маркетинг и т.н.

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer