logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 11:43




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2012, 16:26       Заглавие:  мнение за ISSC 22lr
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2012, 11:45
Мнения: 97
Здравейте.Насочил съм се към 22 калибър,но се двоумя между ISSC-то и Москито.Мнения?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2012, 16:39       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
И двата са кенефи.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2012, 17:07       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 06 Ное 2006, 10:15
Мнения: 399
за втори пищов за кеф и двата стават , кой от двата зависи дали си фен на GLOCK или SIG, 22lr за носене - 4 inch SW 617 ама си е сума .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2012, 18:25       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2012, 11:45
Мнения: 97
знам че и двата са кенефи ама все пак за 22 lr ?Вие какви предлагате за тия пари(700-800 лв.)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2012, 18:53       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 10 Дек 2006, 22:29
Мнения: 180
Местоположение: Шумен
Ако не го мъкнеш постоянно купи си някой марголин втора ръка.
Ще ти останат и много пари за патрони :D


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2012, 19:25       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
http://guns.bg/Ruger_P4MKIII_22_LR-cat1 ... g=&outlet=

http://guns.bg/Beretta_21_Bobcat_Inox_2 ... g=&outlet=

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2012, 08:54       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Baro написа:
знам че и двата са кенефи ама все пак за 22 lr ?Вие какви предлагате за тия пари(700-800 лв.)


Истински пистолет в .22 - Ругер Марк III,IV - железен пищов отвсякъде(буквално и преносно),или някой Валтер ПП/ППК в .22LR

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2012, 18:32       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2009, 14:32
Мнения: 677
Местоположение: София
А за Рюгер sr22 някакво мнение имате ли? Гледах го във VІР-а, не може да сравнява с класическите железни модели на фирмата, но за в джоба става като формат, ама пак пластмаса, пък и тук ги прави едни:

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2012, 19:52       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Дек 2012, 06:33
Мнения: 86
Longbow написа:
Baro написа:
знам че и двата са кенефи ама все пак за 22 lr ?Вие какви предлагате за тия пари(700-800 лв.)


Истински пистолет в .22 - Ругер Марк III,IV - железен пищов отвсякъде(буквално и преносно),или някой Валтер ПП/ППК в .22LR


Да въпросния рюгер е стабилен пистолет направен главно да стреля.Но ако искаш и да го носиш а не само да стреляш по стрелбищата то тогава става куц.Известно време притежавах валтер п22 .Мнението ми за него е добро не съм останал с лошо впечатление но тук трябва да се има в предвид факта,че аз съм скромен човечец със скромни възможности и стрелям рядко и по малко не с цел достигане на някакво ниво а просто за кеф...действа ми релаксиращо.Та ако искаш както да ходиш по стрелбища така и да го носиш рюгера не е подходящ (лично мнение).
В такъв случай вземи п22-ката.Но ако е само за стрелбището най-добре послушай longbow.

П.П: Между другото ако събереш малко повече парички можеш да си вземеш берета 87 чийта която е много приличен .22LR пистолет. :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2012, 20:16       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Чита 87 е и за мен най-добрия избор.Обаче ако кинтите са ти много,взимай ей това
http://www.gunsamerica.com/947724765/BERSA_THUNDER_22cal_NICKEL_NEW.htm

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Дек 2012, 04:44       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Читата е чудесен пищов за стреляне, абсолютноп съм съгласен за казаното, обаче за носене ... в .22... ? :punch:
Ако ще носи и ако ще е Чита, много по-добре е 84Ф, дабъл стак маг:

Изображение

Не знам дали внасят Берси в БГ, пак - ако ще носи, по-добре да забрави за каквото и да е под 9х19.
Е това е хубава Берса, малко и е тежък спусъка но е извънредно здрава и с добра ергономика...поне за мене де...

Изображение

Снимката води до албума със размери и по-подробни снимки от Берса Тъндър, Ултра Компакт.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Дек 2012, 05:19       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
На последното гьн шоу точно си говорихме с едни приятели за калибьра. Викам: Я да видя сега кой какво носи? Аз сьм с 380 ауто,единият ми приятел беше с 32 , другият и той с 32, а жена му с едно револверче в 22 кал. голямо колкото малка запалка за цигари. Те си ги носят в джобовете, само аз го забождам апендиксово. Та това с калибьра е относително. Идвам сега от магазина кьдето гледах Ругер 3.Вярно джелезен :DD ама с тоя паянтов мерник- не става.Имаше 5-6 модела,за жената тьрся нещо белкем я накарам някой ден да стьпи на стрелбището.

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Дек 2012, 07:22       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
cz 85 написа:
... Та това с калибьра е относително....
Не наистина, .22 е за пеперуди, .380 е за котки и катерици... За хора не става, особено ако носиш (както предполагам) "хололпойнт" дето вика морският ти приятел.
Ако не си прегърнал идеята на Бичето за това, че .22 е клалибъра на "килърите" каквото и да означава тая глупост, за защита, в ситуацията в която най-вероятно би ги стрелял това са смешни калибри...
За тея неща си има принципи. Хората са наблюдавали случаи, гледали статистики, сравнявали опит и са стигнали до няколко простички принципа. Тоя който нас ни засяга е: Носиш най-големият калибър който можеш да контролираш добре в стресова ситуация... С който калибър празниш пълнителя rapid fire в грубо 20санта, на 5м от тебе, без да излезе едно попадение от кръга, това е калибъра ти за самозащита... Като посвикнеш, минаваш на по-големият. Това е принципа, всичко останало е или компромис с него за сметка на други работи, или самозаблуждение... Аз също разхождам Читата в .380... Правя го едно заради контрола, второ защото нямам все още по-голям калибър в този размер пистолет, това е. В момента в който намеря нещо дето да ми харесва в .40 например и Читата отива над камината да си приказваме за нея на чаша вино с някой дето има 57 различни смазки.

Не взимай на жена ти .22... Някак си не ти отива да са ти такива разбиранията... Има много по-нормални калибри дето да идват в малки размери.
Е тоя например - няма да се чекне да му дърпа блока, куршумчето си пробива, тука има, тука - нема бате...
Изображение Изображение

От един дик место няма да се притесняваш, че ще объркаш пласирането...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Дек 2012, 12:38       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 06 Ное 2006, 10:15
Мнения: 399
много точно казано :tu:

ps : У наше село има beretta m71 за 300 - 350 пари и ще ти дадат да ги пробваш на стрелбището преди да купиш


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Дек 2012, 13:02       Заглавие:  Re: мнение за ISSC 22lr
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
Тъкмо и аз щях да препоръчам този модел на Берета. За тази цена е повече от прекрасен. Жалко само че всички са втора употреба и са само с един пълнител.
Някои казваше че Мусат ги ползвали навремето за мокрите си поръчки, което ако е вярно гарантира някаква надежност.

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ickata671, vbogoev и 42 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer