logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 00:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2011, 10:07       Заглавие:  Какви ПАТРОНИ искате на Герена?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Здравейте.

Зачетох темата "Стрелбищен печелбар" и от там ми дойде идеята как може да съм още по- полезен.

Моля напишете патрони, които Ви интересуват като характеристика - колко грейна, какъв калибър и т.н. Може дори конкретни марки. Аз ще проверя конкретните предложения , ще направя запитвания към доставчиците си и ще върна отново в тема на какви цени бих могъл да ги предоставям на нашето стрелбище. Вие от своя страна ще кажете дали Ви устройва цената и от там на татък можем да поговорим по- конкретно.

Релоудването макар и добро, не е достатъчно разпространено и далеч не всеки го прави (дано все повече да се разраства – това е много добро за стрелбищата).

За да бъдете с едни и същи патрони мога да Ви взема и по - големи количества, което ще смъкне още повече цената и да си ги имате като ваши, взети чрез треньорския план. Така ще можете да си ги мъкнете и по състезания и по стрелбища, където искате - една и съща партида, едни и същи патрони съвсем законно естествено.
Наясно съм, че това от доста време се практикува, но просто искам да предоставя още един източник, от където може да получавате качествен продукт на приемлива цена.
Моля за запитвания и предложения пишете тук на темата , на лична бележка или на пощата ни strelbishtegerena@gmail.com

П.п. Знам , че искате по- евтини въпроси – и аз искам така да ми ги дават доставчиците ама ... ще се опитам да направя най-доброто. Включително ако федерацията поиска може чрез нашия клуб да внесем директно от вън определени патрони и така да пропуснем посредниците. Последното ми се струва малко невъзможно да се върже като цена , защото всеки ще иска нещо различно и накрая просто малкото количество ще обезсмисли действието, но все пак е посока, която не трябва да остане не обсъдена. Може да се внасят куршуми, капси и т.н.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2011, 13:22       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
Аз лично искам максимално евтини :D Други претенции нямам :-)

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2011, 14:10       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
По резултатите от миналата година - няколко (3-4) човека в стандарт, които ползваха .40SW и още толкова, които понякога стреляха в Modified. Всички други (~100 редовни стрелци) наблягаха на 9х19.
За куршумите - предвид затвореното помещение - желателно FMJ/TMJ или оловните, покрити с полимер. Желателно без съдържащи желязо изделия, въпреки че от руските железа не съм видял някакви нежелателни последици.
Маса, да речем 123 grain-а. По-леките са за състезания, не за тренировка.
От ширпотребата май само S&B бих избягвал.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2011, 16:45       Заглавие:  
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Е как какви -ЕВТИНИ!!!Ако ще с памук да са отпред :D И какво визирам под евтини-между 35-40 стинки макс.Нещо релоудче,тва онова...... :wink:

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Мар 2011, 10:02       Заглавие:  
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Мар 2009, 19:26
Мнения: 125
Местоположение: София
Jose написа:
Аз лично искам максимално евтини :D Други претенции нямам :-)

..и аз така.. :D

_________________
SIG SAUER P226
Made in Germany
Изображение
http://www.avtotapiceri.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer