logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Мар 2024, 09:19




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 14:35       Заглавие:  МОЛБА
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 03 Юни 2007, 17:56
Мнения: 600
Местоположение: Русе
В тази тема искам да помоля г-н Делян Цветанов да прехвърли цялата си самодейност в основния форум. Мотивите са ми следните:
- форума е за Динамична стрелба и думи като "приложна" не трябва да се свързват с тоя вид спорт в България
- именно и поради тази причина в България не стреляме по силуетни мишени, както в неговите тренировки. Тук развиваме Динамична, а не приложна стрелба.
- като състезател по IPSC ми е непонятен термина "заложници" - по правилник се наричат необстрелвани мишени
-"Мисля го повече в типа самоотбрана..." - в IPSC и Динамичната стрелба, развивана в България няма думичка самоотбрана. Думата е СПОРТ. ТОВА Е СПОРТ!
- по въпроса за предупредителните изстрели ..... - Това го няма дори и в правилника на английски.

Това, че някой развива стрелба е добре. Това, че някой си разработва частния бизнес е също добре :-) .

И затова МОЛБАТА ми е тези теми да бъдат преместени от Динамичната стрелба.
Аз съм състезател и искам форума на БФДС, Динамична стрелба да бъде само за Динамична стрелба по правилата на IPSC.
Надявам се да не бъда погрешно разбран.

_________________
Илиян Илиев
СК Дръзки


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 14:40       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
+1

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 15:42       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2007, 08:35
Мнения: 3286
+ 1

_________________
Цоньо Цонев
„Si vis pacem, para bellum“

http://www.youtube.com/watch?v=nSpfTS7XgQE;
http://www.youtube.com/watch?v=SowDFRecR5g;
http://www.youtube.com/user/SLR95LHMB#p/f/2/1sd4XTqK9vM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 16:02       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Здрасти Илиян Илиев.
Виждам, че писанието ти е почти добронамерено и именно за това въобще ще отговоря на него. А отговарям на него , защото пускаш тема по този въпрос, ако беше просто молба щеше да го пуснеш само на лична към някого от модераторите, не мен да молиш щото ако съм нарушил нещо се обърни към модераторите. Като се замисля, странно молба да се пуска като тема , но както и да е.

Явно е някакво недоразумение.
Моля , най учтиво и без никаква нотка на заяждане, да погледнеш следния линк.


http://www.thegunman-bg.com/forum/index.php
Там обърни внимание какво пише под форума "Динамична стрелба" Ако те затруднявам ще ти го напиша , а именно: IPSC, IDPA, MultiGun, Steel Challenge, Shoot offs ...

От горепосоченото излиза, че форумът "Динамична стрелба" не е предназначен само за IPSC , а за IDPA, където ще те разочаровам , но се стреля по силуетни мишени. Има и едно многоточие, след изброяването и на още няколко неща.
За Динамичната стрелба си има отделен форум където , ако забелязваш не съм писал. казва се БФДС, явно е че ти е познат.
Явно има едно недоглеждане или от твоя страна или от страна на модераторите, но не и от моя.

Факта, че пускаш това, като тема , а не като лична на модераторите, малко прилича на лична нападка и опит за интриганстване. Надявам се да не е такова.

Надявам се от горепосоченото да си разбрал, че би било странно два форума за един и същи спорт.

Това което се опитвам да направя е да дам повече информаци за появата на един нов вид спорт, който всеки може да направи в стрелбището където стреля. Това не емой бизнес да се прави оборот например на стрелбището в Стара Загора (въпреки, че половината рода ми е от там) или на това в Търново или където и да било.

Това е причината и да пускам клипчета , да виждат хората , грешки , да подобряваме качестават и уменията , да ги обсъждаме , как е по - добре да се направи.

Аааааа да, забравих. На молбата ти нямам намерение да отговарям, щото ако беше такава щеше да е на лична, явно тука се гонят някви други цели ... в този смисъл бъди сигурен , че правилно си разбран.

ВАЖНО!!!
Едно време така бе нападано и IPSC-то когато навлиза и за което включително и аз помагах да бъде лицензирано и популяризирано - както и много други разбирасе. Минал съм по този път ЩЕ МИНА И ПАК!

Лек ден.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 16:37       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
1. всеки има право да полудява както си иска, стига да не пречи на другите :D ,
сиреч, всеки развива бизнеса си както намери за добре, но с горната уговорка.
и 2. точно за да не бъде отново нападнато "IPSC-то" и да се включват много хора в помагането за нещо е добре да се прецизират нещата много внимателно....
защото наистина може да " МИНем И ПАК!". а това, най-малко, няма да е приятно, нито ще е от полза за някого.
...лично мнение, с което не упреквам никого...

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 16:57       Заглавие:  
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 03 Юни 2007, 17:56
Мнения: 600
Местоположение: Русе
Динамична стрелба
IPSC, IDPA, MultiGun, Steel Challenge, Shoot offs ...
Модератори Ivo III, CZ 75 TS, mihi, hitman47, SharpShooter


Не виждам нещо от клиповете дето да прилича на изписаното по-горе. Само шут офа, наречен Предизвикателството на Р.Христов, който ти много добре подложи :-). Нямаме такъв топ стрелец, който да се изправи срещу другите с един попър по-малко.

Относно въпроса за нападките и интригите:
-не го "споделям" тихо, а го пиша и отдолу си слагам името, не виждам нещо за интрига
-пиша тук, защото явно никой от ръководството на БФДС не смее да те помоли за същото

Това, което правиш е ВРЕДНО ЗА БФДС и точно затова те моля да си преместиш темите.

_________________
Илиян Илиев
СК Дръзки


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 16:59       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Цитат:
1. всеки има право да полудява както си иска, стига да не пречи на другите ,
сиреч, всеки развива бизнеса си както намери за добре, но с горната уговорка.
и 2. точно за да не бъде отново нападнато "IPSC-то" и да се включват много хора в помагането за нещо е добре да се прецизират нещата много внимателно....
защото наистина може да " МИНем И ПАК!". а това, най-малко, няма да е приятно, нито ще е от полза за някого.
...лично мнение, с което не упреквам никого...


Именно за да прецизирам нещата и за това напарвих последните промени, вслушвайки се в съветите на доста хора, кои добронамерени, кои не. Всяко едно нещо в началото е пълно с грешки или поне неточности. Именно за това променям нещата, променях име , променях мишени , промених и команди, промених кво ли още не. Колкото и да не харесвам някои хора , за доста от тях си бяха прави и се вслушах. Просто горепосоченото е неточно, защото форума не е за БФДС, то си пише за какво.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 17:04       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Цитат:
Не виждам нещо от клиповете дето да прилича на изписаното по-горе. Само шут офа, наречен Предизвикателството на Р.Христов, който ти много добре подложи . Нямаме такъв топ стрелец, който да се изправи срещу другите с един попър по-малко.

Относно въпроса за нападките и интригите:
-не го "споделям" тихо, а го пиша и отдолу си слагам името, не виждам нещо за интрига
-пиша тук, защото явно никой от ръководството на БФДС не смее да те помоли за същото

Това, което правиш е ВРЕДНО ЗА БФДС и точно затова те моля да си преместиш темите.
_________________


УмОзаключениеята ти ме убеждават, че просто е безмислено да го обсъждам с теб.
Повече няма да го коментирам.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 17:25       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
АКО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА ПРЕЦЕНЯТ, ЧЕ ТЕМИТЕ МИ НЕ СА ЗА ТОЗИ ФОРУМ, ЩЕ ГИ ПРЕМЕСТЯ !!!
няма проблем

Да ми го напишат или в тази тема или на лична, както преценят.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 18:30       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2008, 22:26
Мнения: 1420
Местоположение: Стара Загора
:roll:

_________________
...на анонимния му дай да изказва мнение ... :)

Веселин Панов
Tanfoglio Limited 921 cal.9x19;9x21;22LR
Ruger GP 100 cal.357 MAG 4"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 19:55       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Delian Tsvetanov,
искам и аз от твойте хапчета да пия... :happy:

THE WARRIOR,
ако още веднъж направиш заключение в частта за педерацията и то без да си информиран (което е съвсем очевидно) спирам да говря с тебе... :evil:

Цитат:
АКО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА ПРЕЦЕНЯТ, ЧЕ ТЕМИТЕ МИ НЕ СА ЗА ТОЗИ ФОРУМ, ЩЕ ГИ ПРЕМЕСТЯ !!!
няма проблем

Да ми го напишат или в тази тема или на лична, както преценят.


се си мисля, че каквито и идиоти да сме, поне малко от малко все още може да се усещаме... а пък ако не се осещаме... се насирамееее

иначе за новия спорт--поздравления...

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 20:15       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Айде стига сме се държали, като обидени госпожици - да си говорим за интересни неща.

Гледайте с каква електроника разполагат хората , аз къде съм с тея паравани и врати .... плаче ми се. :punch:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2011, 20:28       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Delian Tsvetanov написа:
Айде стига сме се държали, като обидени госпожици - да си говорим за интересни неща.

Гледайте с каква електроника разполагат хората , аз къде съм с тея паравани и врати .... плаче ми се. :punch:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2011, 16:36       Заглавие:  
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2010, 10:22
Мнения: 31
THE WARRIOR,
ако още веднъж направиш заключение в частта за педерацията и то без да си информиран (което е съвсем очевидно) спирам да говря с тебе... :evil:

Това за "Педерацията" умишлен лапсус ли е? :-) Нищо лично и "интригуващо"! - просто много се смех
:D

_________________
Александър Стоянов
"Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн..."
Алберт Айнщайн


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2011, 18:13       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
munter_hunter написа:
THE WARRIOR,
ако още веднъж направиш заключение в частта за педерацията и то без да си информиран (което е съвсем очевидно) спирам да говря с тебе... :evil:

Това за "Педерацията" умишлен лапсус ли е? :-) Нищо лично и "интригуващо"! - просто много се смех
:D


Съвсем умишлен е,вярвай ми!!!!

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer