logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Мар 2024, 04:26




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юли 2012, 19:49       Заглавие:  Combat Rifle
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2012, 22:26
Мнения: 2
Местоположение: Johannesburg, South Africa
Здравеите,
Много ми се иска да науча повече за тази дисциплина, която наричате тактически снаипер.
Аз живея в Южна Африка и от десет години се състезавам в дисциплина наречена тук - Combat Rifle.
Използваме автоматични пушки "R4" kal 5.56/223 производство на тукашната фабрика "Vector" по модел на Израелския Galil.
Спорта вклю4ва упражнения на 100, 200, 300 и 400 метра в различни позиции и време.
Всяка година имаме Национално състезание (през Април или Май) ,на което се канят отбори от САЩ, Англия, Австралия, Холандия, Италия и др.
Участват предимно хора, които са на служба в армията или полицията, но и също така и частни лица, които имат подходящото оръжие и треннинг.
Условията са да бъде калибър 5.56, и да е на въоражение в страната от която идвате.
Разрешена оптика - х4 милитери.
Ще се радвам много ако от България има отбор ,който може да участва на тези суъстезан.
Ако има интерес ,моля изпратете ми съобщение за повече информация.
Приятелски поздрав.
Димитар Кирилов (маестро)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer