logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 08 Юни 2026, 23:10




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Май 2026, 20:53       Заглавие:  Базата на стрелбата с пистолет “Глок”
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18862
Нещата така, както ги разбирам и правя аз:

https://youtu.be/ijZZ30YzKFU?is=gmUvV5BxoZV8Wvf8

Прецизирал съм “Глок”, защото стрелбата там (особено със стоков такъв) си има своите специфики.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Май 2026, 18:36       Заглавие:  Re: Базата на стрелбата с пистолет “Глок”
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2025, 08:38
Мнения: 254
Местоположение: Най-голямото село̀
Супер идеи за изграждане на навици!
Ако приемеш малък жокер за видеата: след като си стрелял направи пауза с говоренето поне 30 секунди, че автоматичното регулиране на звука в записа ти реже поне две изречения докато се пренастрои след пукотевицата.

_________________
Nemo patriam, quia magna est, amat, sed quia sua.
Si Vis Pacem Parabellum.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer