logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:46




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2019, 11:48       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
cz85 написа:
.....youtu ......



Браво Витане!
Страхотна стрелба!
Шапката и ризката кефят - мноо си лоу профаил CCW така :D :tu:

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2019, 11:50       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Ivo 77 написа:
Браво :tu:
Чак пищова се уплаши и счупи PDT_Armataz_01_22
При желание, би ли споделил какво се случи




Бих заложил на счупена/омекнала ресетваща спусъка пружина?
Ще чакаме той да каже :wink:

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2019, 17:17       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Ресетваща пружина , тази е втората за този месец. Една година някой пьт изкарва , някой пьт и няколко седмици. Идеята ме беше всичко да си е така както си ходя до магазина и нося всеки божи ден. Дрехи,кобур,пистолет,пьлнители и т.н.Кофти е сам да се снимаш още повече с малката камера на тела. От десет дни сьм на екстремна кито диета и всичко ми е като на забавен кадьр. Няма енергия.

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Авг 2019, 20:25       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Трудната версия.

Outfit: Гащи на 5.11 с дълбока талия, тениска XL на "Адидас"
Оръжие: Глок 17 Ген.4 с фабричен спусък, сменена единствено пружината на пин блока
Кобур: Kydex Holsters Bulgaria - едни пичове от Бургас
Боеприпаси: S&B фабрични




Времената:

1. 1,07
2. 1,09
3. 1,06
4. 1,08
5. 1,03

- засечени от Вальо Петров, първият БГ шампион по "джу джицу" и бивш инструктор по БПТ в МВР Школата в Богров.


п.п. Консистентността е налице, но още малко трябва да се пилне тънкият детайл. Успоредният мой челиндж са пет поредни "алфи" на 7 ярда/ 6,40 метра за 1 секунда, с цел подготвка за "черния колан" на "модерните самураи".

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Авг 2019, 02:28       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Шампион . Ако си намеря кобурите ( и жената ме пусне )утре ще отида до тира да се пробва това нещо. Жицо мицо сьзтезател нямам :oops:

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Авг 2019, 16:56       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Привет,

Две седмици гледам как се забавлявате. Днес и аз се пробвах на Локото.

10 патрона загряване - прецизна.
10 патрона тренировка 1 s - А зона

Извиках Вальо да ми пуска време, но така и не успях да го направя. Ето един стринг.

1.25
1.02
0.99
0.93
0.94

Като не става реших да пробвам главата, та после, като се върна на по-голямо да ми е лесно. Ето 4 стринга глава:

I.
1.19
1.05
1.01
1.14
0.98

II.
1.02
0.95
1.01
0.95
1.00

И реших, че ще ми стане standard, Да, ама не! Tа пак глави.

III.
0.96
1.07 - miss
0.99
1.01
1.06 - miss

IV.
0.98
1.02
1.05
1.17
1.10

Та упражнението е брутално от към концентрация и се видя, че след около 30 (стринг II) патрона минах платото и тръгнах стръмно надолу.

Снимки утре.
:armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2019, 14:32       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
b5202s написа:
Снимки утре.


Glock 34 gen 4
Ammo S&B 124
Starting position concealed.
Holster level 1 kydex.

П.С.
Това че кобура е level1 изобщо не значи, че се вади лесно напротив. Просто либсва друг retention механизъм. Но основния държи достатъчно тегаво.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2019, 10:59       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
b5202s написа:
Привет,Две седмици гледам как се забавлявате. Днес и аз се пробвах на Локото.

Забеляза ли, като почна по-удачно/ правилно да "жениш хвата"/ засрещаш ръцете… колко много свали от времето. От 1,20+ по спомени… когато засрещането не ти беше рязко, а го лагваше. Специфичното положение на тялото… ръцете да ти тръгват от Север към Юг, както вика бай Американец, а не от Изток към Запад, което още не съм го изчистил… стари грешни навици, ко да праиш! За другите иначе не знам, но брутал дрил за психическа устойчивост си е това за мен. Аз сега нямам време сериозно да стрелям, и това ми е засега… но до 19 август ще можеш да ги резнеш и петте глави под 1 секунда - снимай, и го качваме в "пистъл" форума!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2019, 09:41       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
ubboto написа:
Забеляза ли, като почна по-удачно/ правилно да "жениш хвата"/ засрещаш ръцете…


Да ебиш и дрил-а днес пак се пробвах (стандартна версия) определено има напредък ама пак не стана 5/5 под 1.00 и само алфи. Определено формирането на хвата е много важно. Имам случаи, когато ваденето, хвата, спускането става много лежерно и хоп 0.90, де се вика и време за цигара ми се струва, че имам. В друг момент ха-ху Чък Норис 1.1 и чарли. Имах и 0.88 и алфа шантава работа.

Стринг 3:
1. 0.95
2. 0.98
3. 0.92 - C
4. 1.06
5. 0.98

String 4 - Взех да "женя ръцете" правилно обаче не ми издържа нервата да го
1. 0.95
2. 0.95
3. 0.93
4. 0.90 - c
5. 1.00


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2019, 09:58       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
b5202s написа:
Да ебиш и дрил-а днес пак се пробвах (стандартна версия) определено има напредък ама пак не стана 5/5 под 1.00 и само алфи. Определено формирането на хвата е много важно. Имам случаи, когато ваденето, хвата, спускането става много лежерно и хоп 0.90, де се вика и време за цигара ми се струва, че имам. В друг момент ха-ху Чък Норис 1.1 и чарли. Имах и 0.88 и алфа шантава работа.

Де ебиш програмиста опасен, къде си се учил да стреляш така? :D Почти си ме бил вече, не забравяй да го снимаш следващото стреляне - да го постваме и в "пистъл" форума, че на мен до 19 август ще ми е трудно да стигна до стрелбище да стрелям сериозно. Иначе щом правиш "алфи" от скрито носене на 0,88 сек. - техниката ти е топ, останалото е тайминг и най-вече психика.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2019, 10:08       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
ubboto написа:
не забравяй да го снимаш следващото стреляне


Ами снимане само на Локото с Петър (1200 лв. за фотоапарат и обективи и филтри и стойки един клип нямам) или някой друг. На Лозен се съм на зор: за работа или пък да не минеш 2 часа или пък да не ме гледат с кой съм и какво правя.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Авг 2019, 08:24       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
19 август наближава, а аз още маам гащи по морето. Само Витан от Тексас ли успя да резне пет поредни “глави” на три метра от скрито носене в рамките на една секунда за изстрел? Срамота, другари! :DD

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Авг 2019, 08:42       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
ubboto написа:
три метра от скрито носене в рамките на една секунда за изстрел? Срамота, другари!


Чак пък срамота. Опитах се, наистина! 350 патрона заминаха за няма 10 дни, колкото повече стрелям по-зле ставаше. Сега съм решил да не стрелям късо.

Най-добре беше първото стреляне още същия ден щом се върнах от морето. Така че като се върнеш давай! :armed: Вместо да ни караш да се срамуваме. :confused:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Авг 2019, 09:47       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Чест и почитания за бай Витан - единственият засега, обърнал и хард версията така, както си е по задание! :tu:

https://youtu.be/nNnwTqD5VpI

Турбо хард версията пък е с пет поредни горни “А”-зони... и вече помолих Гейб Уайт да направи демонстрация за ентусиастите от БГ форума. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Авг 2019, 18:43       Заглавие:  Re: БГ дрил в световния ефир...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1021
Ако удължите сесията за до към Октомври ще се включа и аз с някакви резултати. Месеците от Юли до края на Септември са ми тегави от към присъствие на стрелбището.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer