В БГ още масово се проповядва стрелба “НА РЕСЕТ”, вкл. и от служебни инструктори. И като се объркат хората — после става тояга!
Спусъкът, особено на стоков “Глок”, се “ПЛЯСКА”. Набийте си го вече това в тиквите, че и жените почват да ви правят смешни!
Сплитове със стоков “Глок 19” на ред от 6 изстрела в рамките на 0,16 - 0,19 сек.
https://youtube.com/shorts/sfd3o7nN4AY? ... v1Vs0bFd9oГрупата вече лесно ще я дръпнем вдясно само за “алфи”, но правилната МЕТОДИКА за скорост е тази.
Това американците са го описали в статии, същото трябва да се получи при тебе, после с твои обучаеми… и чак тогава тръгвай да го преподаваш! Инак хората се объркват, набиват БЪГОВЕ в базовата си техника, и после нещата стават доста по-трудни. От което няма смисъл.