| TheGunMan https://thegunman-bg.com:443/forum/ |
|
| Базата на стрелбата с пистолет “Глок” https://thegunman-bg.com:443/forum/viewtopic.php?f=131&t=25300 |
Страница 1 от 1 |
| Автор: | ubboto [ 22 Май 2026, 20:53 ] |
| Заглавие: | Базата на стрелбата с пистолет “Глок” |
Нещата така, както ги разбирам и правя аз: https://youtu.be/ijZZ30YzKFU?is=gmUvV5BxoZV8Wvf8 Прецизирал съм “Глок”, защото стрелбата там (особено със стоков такъв) си има своите специфики. |
|
| Автор: | Alxx [ 24 Май 2026, 18:36 ] |
| Заглавие: | Re: Базата на стрелбата с пистолет “Глок” |
Супер идеи за изграждане на навици! Ако приемеш малък жокер за видеата: след като си стрелял направи пауза с говоренето поне 30 секунди, че автоматичното регулиране на звука в записа ти реже поне две изречения докато се пренастрои след пукотевицата. |
|
| Страница 1 от 1 | Часовете са според зоната UTC + 2 часа |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|