TheGunMan
https://thegunman-bg.com:443/forum/

Базата на стрелбата с пистолет “Глок”
https://thegunman-bg.com:443/forum/viewtopic.php?f=131&t=25300
Страница 1 от 1

Автор:  ubboto [ 22 Май 2026, 20:53 ]
Заглавие:  Базата на стрелбата с пистолет “Глок”

Нещата така, както ги разбирам и правя аз:

https://youtu.be/ijZZ30YzKFU?is=gmUvV5BxoZV8Wvf8

Прецизирал съм “Глок”, защото стрелбата там (особено със стоков такъв) си има своите специфики.

Автор:  Alxx [ 24 Май 2026, 18:36 ]
Заглавие:  Re: Базата на стрелбата с пистолет “Глок”

Супер идеи за изграждане на навици!
Ако приемеш малък жокер за видеата: след като си стрелял направи пауза с говоренето поне 30 секунди, че автоматичното регулиране на звука в записа ти реже поне две изречения докато се пренастрои след пукотевицата.

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/