logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:12




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2011, 11:18       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
dj_koki71 написа:
За тези които нямат резбици отпред :( ??????????????????????????????????????????? :( :( :( :(


Жоро Топалов .. от Златарица .. хем ще ти оправи и фаската ;)

даже по добре да няма резба!!!
за да може да я напасне по компесатора .. особено ако е американска резбата :)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2011, 15:47       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Мар 2009, 13:19
Мнения: 331
Местоположение: Стара Загора
За тези дето нямат резбици има цанги , само дето мех.мерни прибори ще пречат , така че пак резбица му е майката .

_________________
Николай Иванов


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2011, 18:45       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Нямам резба и мех.мерни прибори.Калибьра е 270 WIN.Пушлето е Ремингтон.Ще бачка ли тая чудесия при мен?Какви са тия цанги?

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2011, 19:26       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2007, 02:42
Мнения: 775
Ще бачка , измери диаметъра на цевта в края и 3 см назад да се види дали е цилиндър или конус.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2011, 20:53       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
16.32 мм в края и 16.77 мм на 3 см от края.Пушлето е REM 770 в 270 Уин.

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2011, 01:04       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2007, 02:42
Мнения: 775
cz 85 написа:
16.32 мм в края и 16.77 мм на 3 см от края.Пушлето е REM 770 в 270 Уин.


Тънка е но би трябвало да стане .
:roll: , дали да не беше купил поне един стандартен 700 ,съвсем друга работа е спрямо 770 . Верно че 770 е доста евтин и върви в комплект с китайски бушнел , но като цяло е доста нискокачествена пушка , .... аз лично не бих инвестирал в подобрения за тази пушка , но ти си решаваш PDT_Armataz_01_20

Иначе ако трябва да спомена нещо за качествата на спирачката , тествал съм три-камерната спирачка от първата снимка на цев с диаметър в края 17мм , калибърът беше 300 win mag . Пушката беше доста лека като тегло и риташе много здраво , след монтажа на спирачката , без да преувеличавам , отката беше почти като на 223 а изместването спрямо прицелната точка беше много малко......за сметка на това пък при изстрел климатът наоколо рязко се променя към по-топъл и мъглив а от ударната вълна направо ти изстръпват зъбите . :-) Стрелбата без защита на ушите е немислима .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2011, 08:05       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юни 2006, 21:05
Мнения: 1411
Местоположение: Пловдив
Щирлиц написа:
За тези дето нямат резбици има цанги , само дето мех.мерни прибори ще пречат , така че пак резбица му е майката .

Правят се цанги на които механичните мерни прибори не пречат :wink:
Аз съм с такава.

_________________
Георги Алексиев
СК "Седемте хълма" Пловдив

http://www.vbox7.com/play:aab8b150


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2011, 09:10       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2010, 10:22
Мнения: 31
SSG написа:
за сметка на това пък при изстрел климатът наоколо рязко се променя към по-топъл и мъглив а от ударната вълна направо ти изстръпват зъбите .


Идентифициран е истинският виновник за глобалното затопляне! :DD

_________________
Александър Стоянов
"Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн..."
Алберт Айнщайн


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2011, 12:50       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 04 Авг 2011, 13:25
Мнения: 189
Местоположение: София
SSG написа:
а от ударната вълна направо ти изстръпват зъбите



:happy:

_________________
Орлин Александров


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Ное 2011, 19:53       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 26 Ное 2008, 17:07
Мнения: 55
Местоположение: ямбол
SSG не пропускай да споменеш че пада и мазилка от тавана :DD :D


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Ное 2011, 04:17       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1218
Местоположение: USA
Ето тук още материал:
http://images.search.yahoo.com/search/i ... for+rifles


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Ное 2011, 04:59       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
SSG написа:
дали да не беше купил поне един стандартен 700



Виж сега ,ще ти кажа защо набьрзо:пьрво пушле ми е.Идеята е лека полека да стана ловец-засега обаче без резултат остава.Навивам се сам...прасетата като станат много ,ще изядат картофите на хората и ще настане глад.....и затова трябва да Утрепа поне едно.....но все сьрце не ми дава,не сьм обивал животно ей така ,за кефа само или за снимка....От друга страна тук на рожден ден на едногодишно се подарява пушка,са аз ли да нямам поне една?Затова си избрах това дрьвце на най-ниска цена.За триста кинта с оптика-какво искаш?А групата на пушката според мен си е перфектна.Мога веднага да опьна я 700,я браунинг ...там А или Х .....всички около мен имат сериозни пушлета :wink: ,обаче някакси сьм свикнал да се отличавам от другите :D

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Ное 2011, 00:41       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2007, 02:42
Мнения: 775
Щом те кефи , другото е без значение :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Ное 2011, 12:04       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2008, 15:45
Мнения: 34
Щирлиц написа:
Първите спирачи за АК са готови !
Прикачени файлове:
PB160444.JPG
Прикачени файлове:
PB160443.JPG


Има ли резултати от тестовете?
Вариант за закрепване на SLR 95 HMB т. е модела с компенсатор?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Ное 2011, 17:00       Заглавие:  Re: Спирач-компенсатори и други тунинг аксесоари
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Мар 2009, 13:19
Мнения: 331
Местоположение: Стара Загора
Резултати - скоро , надявам се . Двата спирача бяха пратени за тестове , единият в Русе , другият в София . И аз очаквам отзиви .
Относно твоята модификация на АК - SLR 95 HMB , не съм сигурен дали и как може да се свали фабричният компенсатор , по памет и далечни спомени май компенсатора е монтиран с така наречената топла набивка и два щифта . Най-добре би било да се обърнеш към квалифициран специалист оръжейник , който да го демонтира професионално и да направи необходимата резба . Резбата е М14х1L .
Дано съм бил полезен .

_________________
Николай Иванов


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer