logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:43




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2013, 00:12       Заглавие:  бенчрест стрелба
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 00:08
Мнения: 33
Здравейте колеги не съм състезател но съм ловец сигурно има колеги ловци.Искам да участвам на състезания на бенч стрелба със калибър 22 калибър,на 22 години съм от три години съм ловец ако стана член на някой клуп можели да купя пушка 22 калбър?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2013, 21:55       Заглавие:  Re: бенчрест стрелба
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Мар 2009, 11:06
Мнения: 173
От къде си колега ? ако си от Стара Загора и околията веднага те приемаме в редиците на Заралииската Малокалибрена Бенч Партия "ЗМБП" :armed: / хахаха мале ма как го казах само /

Има публикувани датите на състезанията така че можеш да се ориентираш , ако с нещо можем да помогнем няма дерт

Много успехи - що пък да не и Професионали / има стрелци от нащи който сега заминават на Световно в Чехия / ти пожелавам в това ново начинание

Радвам се да се присъедини още един стрелец макар и начинаещ - да не забравяме че всички от там сме тръгнали а и някой като мен още не са се научили :oops: :D


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Май 2013, 19:12       Заглавие:  Re: бенчрест стрелба
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 00:08
Мнения: 33
Здравей колега аз съм от Хасково.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2013, 19:52       Заглавие:  Re: бенчрест стрелба
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Мар 2009, 11:06
Мнения: 173
Има стрелци и то много добри в Хасково - дерзаи и ги намери :wink:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2013, 07:54       Заглавие:  Re: бенчрест стрелба
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Яну 2011, 22:41
Мнения: 209
Колега иди на стрелбището и попитай Георги Попов и той ще ти каже кои са.Успех

_________________
Практиката не прави стрелеца перфектен. Перфектната практика го прави перфектен.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2013, 21:55       Заглавие:  Re: бенчрест стрелба
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Мар 2009, 11:06
Мнения: 173
стига реклами де стига - аз ако трябваше щях да му кажа кой са хората - нали така е по интересно да дерзае , никога няма да го пратя там . Представяш ли си , отива на стрелбището и пита " Кой са стрелците в Хасково " - аре стига реклами или имаш файда от тая цялата реклама


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2013, 22:11       Заглавие:  Re: бенчрест стрелба
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Яну 2011, 22:41
Мнения: 209
За файда не но искам да помогна но до някаде и той да се пораздвижи малко иначе щях да му кажа кои са. :D

_________________
Практиката не прави стрелеца перфектен. Перфектната практика го прави перфектен.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer