logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 10:38




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Фев 2020, 08:27       Заглавие:  Купувам глок
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:33
Мнения: 18
Привет, след около месец време ще имам готовност да закупя, глок 30, като резервен вариант е глог 26, но резервният вариант е в много краен случай. Аз съм от София но не е проблем да е и от друг град. Очаквам евентуални предложения тук ,на лично или на 0888912016.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2022, 06:47       Заглавие:  Re: Купувам глок
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:33
Мнения: 18
Привет да подновя малко ситуацията около мен. Имам готовност да закупя така желания от мен Глок 30, ще очаквам до няколко дни (седмица време) евентуални предложения, по горе има информация за връзка с мен ако няма такива ще ида в магазина, предварително благодаря.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Ное 2022, 16:30       Заглавие:  Re: Купувам глок
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:33
Мнения: 18
Край, купено темата приключена!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer