logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 07:53




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2024, 09:19       Заглавие:  Левър екшън карабина и сингъл екшън револвер Уберти .45 Colt
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Привет,

оглеждам се да закупя левър екшън карабина и сингъл екшън револвер Уберти (Uberti) в калибър .45 Colt, или както е по-известен .45 Long Colt.

Предпочитам нови, от магазин. Въпросът ми е някой знае ли дали се внасят продуктите на Uberti в България? Фирмата е част от концерна Beretta/Benelli, така че би било логично Вип-а да може да ги внася, но никога не съм виждал там оръжие на Uberti. Поръчка с някакво разумно чакане не е проблем. Отсега казвам, че не ми се занимава да си ги внасям сам - знам каква е процедурата, нямам желание да го правя.

Ще съм признателен за всякаква информация за магазин/фирма, внасяща/предлагаща Uberti в България!

Поздрави!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2024, 16:25       Заглавие:  Re: Левър екшън карабина и сингъл екшън револвер Уберти .45
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Свързах се с вносителя на чернобарутни оръжия във Велико Търново. Голям пич! С две думи, с негова помощ разбрах каквото ми беше потребно. По принцип темата е за ключ. Ако някой има комплект левърка и сингъл екшън за продажба, нека ми драсне едно ЛС в идните няколко седмици, докато още съм "топъл". Благодаря!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2024, 16:46       Заглавие:  Re: Левър екшън карабина и сингъл екшън револвер Уберти .45
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Също, за да не правя нова тема за сходно нещо, интересува ме и черен (оксидиран) Ругер Ню Вакеро в калибър .357 магнум, цев 4.62" или 5.50". Разбира се, функционално без никакви забележки и визуално възможно най-близо до нов. Оставям и номер за връзка: О88осем 4О647седем. Ако не намеря хубав употребяван в близките седмици, ще спечели Вип-а. :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Фев 2024, 22:48       Заглавие:  Re: Левър екшън карабина и сингъл екшън револвер Уберти .45
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 16:18
Мнения: 476
Много, много старателно прегледай функционирането на виповия рюгер.

_________________
СК "Арес" Пловдив .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Фев 2024, 22:04       Заглавие:  Re: Левър екшън карабина и сингъл екшън револвер Уберти .45
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Купих ново Вакеро, работи отлично. Благодаря на всички отзовали се и на T. Pavlov за препоръките! Темата е за ключ.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer