logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 22:05




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Фев 2019, 07:33       Заглавие:  IP68 Smartphone - DOOGEE S60 6Gb Ram/ 64Gb ROM
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1285
Привет колеги,
продавам си тухличката...
Телефона е в мен от около година и за това време ми служи повече от вярно. Има следи от употреба. Падал е 2-3 пъти и това му личи (видно на снимките), но нищо фрапантно и по никакъв начин не оказва влияние на работата му. Екрана му винаги е бил със стъклен протектор, какъвто има и в момента. Следи от употреба по екрана няма НИКАКВИ!
Относно параметрите:
Рам 6г
Процесор Helio P25 (8 ядра - 4 xCortex-A53,2.5GHz + 4 xCortex-A53,1.6GHz
вътрешна памет - 64Г
Батерия - 5580мАч
Дисплей - 5.2" full HD
Безжично зареждане
NFC
Пръстов отпечатък
Бързо зареждане (поддържа 12В/2А и оригиналното му зарядно е такова)
2хSIM
Камера - 21Mpx -отзад и 8 Mpx отпред


Има много изписано за този телефон в нета и безброй ревюта в YT. На който му се гледа моля: https://www.youtube.com/results?search_query=doogee+s60+review
За мен основните му плюсове са надеждната защита, яркия екран, батерията, бързата работа и силното звънене. Дразни ме камерата - на светло прави много ама много прилични снимки, на тъмно е по-скоро посредствена. Дразни ме също, че за да го заредя с кабел се налага да ползвам помощни средства за да му отворя долната гума - небходимо зло заради реалната защита от вода.
Бъдещия собственик ще го получи с подложка за безжично зареждане, кутия, зарядното от комплекта и резервни болтове за капака на сим картите.
Ако имате въпроси или някой иска допълнително снимки съм на разположение.
Цената на апарата в момента при китайците е 450лв ако имате късмет да не ви цапнат с мито. В България се продава на 619лв. Аз бих се разделил с моя за 280 лева. Считам, че цената е честна.
Моля за връзка да използвате Л.С., тук в темата или 088Ч988З9З - от 9.00 до 18.00 в работни дни.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer