logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 04:58




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Май 2021, 14:38       Заглавие:  ПРОДАДЕН Мъжки часовник Pulsar PM3177X1 - пилотски хронограф
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Привет на всички!

Продавам чисто нов мъжки часовник Pulsar PM3177X1
Това се води официалният часовник на Британските Кралски ВВС. Конкретният модел е генерация 2, щото в сравнение с генерация 1 има подобрения: уголемени са цифрите и съб-дайълите и са сложени странични протектори на коронката.

Причината за продажбата е, че и аз вече не знам какво искам и от там все не ми харесва това, което купувам. Конкретният часовник например не ми е достатъчно син. Аз го взех за син и той си е такъв, ама не е каквото синьо аз искам. И като не ме кефи – няма какво да го мъча и после да пиша «носен Х дена», където Х е в интервала от 2 до 7. Убеден съм, че на някого ще му се хареса точно такъв, пък и е носен 0 дена.

Върви с оригиналната си кутия и тагче. Има 2 години гаранция във Великобритания, т.е. в България няма.
Каишката е типичната за милитъри часовниците – дебела, от плат, и с брандирана закопчалка

Сухите данни:
Механизъм: кварцов хронограф, Seiko VD57-X175
Материал на стъклото: минерално стъкло
Материал на касата: неръждаема стомана, матова
Диаметър на касата: 42 mm
Височина (дебелина): 12 mm
Междулъгово разстояние: 22 mm. Лъговете са пробити за бърза смяна на каишките при нужда.
Компликации: дата, секундна стрелка, хронограф
Водоустойчивост: 100 M въздушен стълб.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Цена: 130 лева. Намира се в Русе.

Начин на плащане и доставка: нося по състезания на БФДС или предавам по друг начин лично или чрез нарочен представител. Затова и пускам обявата единствено тук, където много потребители се знаем лично – къде пряко, къде опосредено. Ще бъде с мене на: http://www.thegunman-bg.com/forum/viewt ... 19&t=20678

Опцията „наложен платеж“ е категорично изключена.

P.S.: сега гледах из нета: за който се интересува – така изглежда генерация 1:
Изображение

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Сеп 2021, 16:28       Заглавие:  ПРОДАДЕН Мъжки часовник Pulsar PM3177X1 - пилотски хронограф
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Да си ъп-на обявата и да кажа, че ще нося изделието с мене на http://www.thegunman-bg.com/forum/viewt ... 19&t=20867

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Сеп 2021, 10:53       Заглавие:  Re: Мъжки часовник Pulsar PM3177X1 - пилотски хронограф
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Продаден

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: V1911 и 15 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer