logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 06:45




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Авг 2021, 09:13       Заглавие:  Лоудмастер без глави
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
За 600 лева продавам пресата без глави. Само рамата. На пресата не може да бъде инсталирано устройство за подаване на гилзи и не може да бъде инсталирана накапсвачка. Пресата може да работи в единичен режим за разкапсяване и в прогресивен режим за останалите 3 или 4 операции.
Пресата е подходяща за човек, работил досега е единичка. Ако такъв човек си купи тази преса ще се почувства като китаец опитал за пръв път пържола. Разбира, че досега е ял само гарнитурата.
Причина за продажбата- след дълги колебания си купих Дилън 1100 и сега аз съм като китаеца с пържолата.


Прикачени файлове:
IMG_0084.JPG
IMG_0084.JPG [ 370.34 KiB | Прегледано 1539 пъти ]
IMG_0085.JPG
IMG_0085.JPG [ 367.4 KiB | Прегледано 1539 пъти ]
IMG_0086.JPG
IMG_0086.JPG [ 371.66 KiB | Прегледано 1539 пъти ]
IMG_0087.JPG
IMG_0087.JPG [ 453.69 KiB | Прегледано 1539 пъти ]

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Авг 2021, 09:20       Заглавие:  Re: Лоудмастер без глави
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
moderna написа:
след дълги колебания си купих Дилън 1100 и сега аз съм като китаеца с пържолата.


От сума време ти го говоря......сигурно някой на сила те е вързал на някой Дилън за да опиташ и ти от БЕЛИЯ хляб и да разбереш че до сега си ял трици.

...Това беше моя работа, ама до сега все нямаше възможност кога и къде.

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Авг 2021, 11:21       Заглавие:  Re: Лоудмастер без глави
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Mistar cz написа:
сигурно някой на сила те е вързал на някой Дилън за да опиташ и ти от БЕЛИЯ хляб и да разбереш че до сега си ял трици.

...Това беше моя работа, ама до сега все нямаше възможност кога и къде.

Ти, да мълчиш!!! На теб, на един от Пазарджик и на един от Септември съм ви сърдит. Дърпахте тихо, подло и бездардо ръчката, мълчахте си и злорадсвахте. Добре, че беше един Приятел, който каза- Камене, имам една преса, пращам ти я, до една семица да ми върнеш пресата или да ми преведеш парите. Е, преведох му парите, продадох си основния Лоадмастер и сега продавам резервния.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Авг 2021, 11:47       Заглавие:  Re: Лоудмастер без глави
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 943
Местоположение: ДелиорманА
Mistar cz написа:
moderna написа:
след дълги колебания си купих Дилън 1100 и сега аз съм като китаеца с пържолата.


От сума време ти го говоря......сигурно някой на сила те е вързал на някой Дилън за да опиташ и ти от БЕЛИЯ хляб и да разбереш че до сега си ял трици.

...Това беше моя работа, ама до сега все нямаше възможност кога и къде.
То и аз от кога му разправям че синьото е за момченца...... :D :D Най после се прероди..... :D :D

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Авг 2021, 13:16       Заглавие:  Re: Лоудмастер без глави
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Продадена! Ключ, моля!

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Авг 2021, 14:20       Заглавие:  Re: Лоудмастер без глави
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5472
Заключвам темата с кеф и със следното пожелание към дилънджиите: Дано не ви засекат пищовите на моя сцена :tu:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer