logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:07




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Сеп 2022, 14:58       Заглавие:  ПРОДАДЕН: Термален бързомер T12-N
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1275
Продавам това малко термо-бижу. Термален бързомер T12-N
Уникално малък е, но с много добри възможности. Вижда група хора в голямо хале в термален режим.

Въпреки, че на сайта на вносителя пише, че служи за откриване на ранени животни в гората,
аз го взех, за да ми помага да откривам хора по тъмните места.
Бях го планирал да го сложа на Глок, но смених системата изцяло и тази идея отпадна.
Дават го с възможност да се сложи и на пушка, и наистина работи в дистанцията, която се дава по инструкция.

Приборът не е закачан, не е използван или прострелван, не е излизал на терен, седи си в кутията и чака своя купувач.
Принципно на сайта пише, че пристига с батерия и без планка за монтаж, но за мое зверско учудване,
стана точно обратното - дойде без батерия, но с планка. Е, от мен и една батерия Сони бонус.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Повече инфо за него, можете да видите тук: https://zarimex.eu/thermal-imager-t12-n

Цена на изделието: 594лв

Намира се в София и предпочитам лично предаване.

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Окт 2022, 13:17       Заглавие:  Re: Термален бързомер T12-N
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1275
Продаден на хубав човек !

Темата за архив, благодаря !

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall и 33 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer