logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 07:52




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2023, 20:16       Заглавие:  ПРОДАДЕНА: Карабина Smith & Wesson MP15 Tactical
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
Продава се карабина Смит и Уесън МР15Тактикъл, калибър 5,56 NATO /5,56Х45/- .223, с 16 инчова цев – 41 см./. С нея се продава оптика „Вектор Оптикс Арбитър“ 1-4х24, втора фокална равнина /понеже е дългичка и малко ми пречеше на бързото зареждане, съм я поставил малко по-напред, отколкото трябва – закача два „зъба“ от неподвижната пикатина и останалото е към „подвижната“ пикатина на хендгарда – досега за 3 години не е дала никакво оклонение в стрелбата – чак на мен ми е чудно, че само на два зъба, а „държи“ прострелка и не мърда, като разбира се, при смяна на марката боеприпас, може да иска мъничка корекция/, компенсатор на Джери Микулек, 1 брой 40 заряден пълнител и 2 броя 30 зарядни пълнители, колан, холдъри 2 броя, комплект /шомпол/ за почистване, ремъци има два вида /никога не съм ги слагал, даже и не съм се питал къде се слагат/ и куфар за всичко това.
По отношение на изстреляните с нея боеприпаси – мислех, че са около 4 000 изстрела. Направих си по-точна сметка след това. Като я взех и нагласих, за прострелка и за кеф, отидоха към 200-300 броя патрони. За изминалите 3 години, в които съм я ползвал /от 2019 г. до 2021 г. – през 2022 г. и 2023 г. тя си стоеше в оръжейната каса почистена и смазана – не съм я вадил, освен за тези две процедури/ съм бил на общо около 10 турнира. На всеки един от тях изстрелвах между 150 и 200 патрона. Преди всеки турнир си правех тренировка с около 100-150 патрона. Реално карабината е на между 2 900 и 3 500 изстрела, но не мога точно да кажа – броя на закупените баеприпаси, не е мерило за това. С карабината са стреляни само Фиочи-та и Маг теч, всичките в калибър .223.
Всичко е в отлично състояние и се продава само ЗАЕДНО.
Цена за всичко – 3 700 лв.

Намира се във Варна. Регистрирана е във 2 РПУ. Излишно е да казвам, че се продава само срещу валидно издадено разрешително за закупуване на дълго нарезно оръжие. Телефон за контакт – 0898459977 – Стефан Савчев.

П.П. За съжаление не мога да приложа направените снимки - телефона ми ги прави над 2 МВ и не ми разрешава сайта да ги кача. Който желае, моля да ми изпрати имейл и ще му ги изпратя при първа възможност, след 18,00 ч. вечер. Ако някой знае как да ги направя по-малки по размер /от 7-8 МВ на под 2 МВ/, то моля да сподели - не съм толкова в част с технологиите.
Отново П.П. При наличие на издадено разрешително за закупуване на дълго нарезно оръжие и наличие на съответната сума в брой, цената подлежи на разумен коментар.
И пак отново П.П. Цените на оръжията в България няма да поевтинеят – напротив – драстично се покачват - щом един добър пистолет вече струва около 3 000 - 4 000 - 5 000 лв.

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2023, 20:34       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1284
s_savchev написа:
Продава се карабина Смит и Уесън МР15Тактикъл, калибър 5,56 NATO /5,56Х45/- .223, с 16 инчова цев – 41 см./. С нея се продава оптика „Вектор Оптикс Арбитър“ 1-4х24, втора фокална равнина /понеже е дългичка и малко ми пречеше на бързото зареждане, съм я поставил малко по-напред, отколкото трябва – закача два „зъба“ от неподвижната пикатина и останалото е към „подвижната“ пикатина на хендгарда – досега за 3 години не е дала никакво оклонение в стрелбата – чак на мен ми е чудно, че само на два зъба, а „държи“ прострелка и не мърда, като разбира се, при смяна на марката боеприпас, може да иска мъничка корекция/, компенсатор на Джери Микулек, 1 брой 40 заряден пълнител и 2 броя 30 зарядни пълнители, колан, холдъри 2 броя, комплект /шомпол/ за почистване, ремъци има два вида /никога не съм ги слагал, даже и не съм се питал къде се слагат/ и куфар за всичко това.
По отношение на изстреляните с нея боеприпаси – мислех, че са около 4 000 изстрела. Направих си по-точна сметка след това. Като я взех и нагласих, за прострелка и за кеф, отидоха към 200-300 броя патрони. За изминалите 3 години, в които съм я ползвал /от 2019 г. до 2021 г. – през 2022 г. и 2023 г. тя си стоеше в оръжейната каса почистена и смазана – не съм я вадил, освен за тези две процедури/ съм бил на общо около 10 турнира. На всеки един от тях изстрелвах между 150 и 200 патрона. Преди всеки турнир си правех тренировка с около 100-150 патрона. Реално карабината е на между 2 900 и 3 500 изстрела, но не мога точно да кажа – броя на закупените баеприпаси, не е мерило за това. С карабината са стреляни само Фиочи-та и Маг теч, всичките в калибър .223.
Всичко е в отлично състояние и се продава само ЗАЕДНО.
Цена за всичко – 3 700 лв.

Намира се във Варна. Регистрирана е във 2 РПУ. Излишно е да казвам, че се продава само срещу валидно издадено разрешително за закупуване на дълго нарезно оръжие. Телефон за контакт – 0898459977 – Стефан Савчев.

П.П. За съжаление не мога да приложа направените снимки - телефона ми ги прави над 2 МВ и не ми разрешава сайта да ги кача. Който желае, моля да ми изпрати имейл и ще му ги изпратя при първа възможност, след 18,00 ч. вечер. Ако някой знае как да ги направя по-малки по размер /от 7-8 МВ на под 2 МВ/, то моля да сподели - не съм толкова в част с технологиите.
Отново П.П. При наличие на издадено разрешително за закупуване на дълго нарезно оръжие и наличие на съответната сума в брой, цената подлежи на разумен коментар.
И пак отново П.П. Цените на оръжията в България няма да поевтинеят – напротив – драстично се покачват - щом един добър пистолет вече струва около 3 000 - 4 000 - 5 000 лв.
Качи ги в postimage.org и изпляскай линковете за форум без преоразмеряване директно в мнението си.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2023, 22:49       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ако това нещо се е получило, Слав Барутчиев, имаш почерпка от мен, като се видим на някой турнир в Стара Загора :)

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Мар 2023, 08:40       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
нова цена за всичко - 3 500 лв. + възможност за разумен коментар по нея :)

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Мар 2023, 17:52       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
нова цена за всичко - 3 299 лв.

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Мар 2023, 14:26       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
нова цена за всичко - 2 999 лв.

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2023, 19:34       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
промоция, която важи до Великден 2023 г. - цена за всичко - 2 499 лв. - след това цената се връща на 2 999 лв.

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2023, 08:19       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
Запазена

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Апр 2023, 18:46       Заглавие:  Re: карабина Smith & Wesson MP15Tactical, калибър 5.56/223
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
Продадена. Честито на новия собственик. Темата е за ключ.

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer