logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 18:00




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Мар 2023, 19:58       Заглавие:  Anschutz Match mod. 54 cal. .22LR с оптика ZOS 10-40x60 SFE
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Здравейте!

Продавам малокалибрена пушка Anschutz Match mod. 54 в калибър .22LR с монтирана на нея оптика ZOS 10-40x60 SFE. Ринговете са алуминиеви и бяха осигурени от производителя конкретно за този модел пушка.
Към оптиката вървят капачките от снимките, сенник и колело за улеснено боравене с паралакс коректора (никога не съм го слагал).
Към пушката върви единствено двуножката от последната снимка. Купих я от един англичанин (този модел пушки са изключително популярни в UK), който твърдеше, че е и производител на изделието. На вид не изглежда нищо особено, но реално върши чудна работа. Фиксира се в улея за ремък.
Не са налични диоптричните мерни прибори. Продава се това, което виждате на снимките плюс сенника и колелото.

В интернет има толкова много информация за тези пушки, че не ща да се конкурирам с него като източник. Конкретното оръжие стреля великолепно стига стрелецът да я разбира стрелбата и да има правилните патрони.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Продавам я, защото ми е страшно трудно да намирам време и условия за стрелба с нея. По тази причина за последните три години съм стрелял веднъж – половин кутия патрони. Няма смисъл само да ми стои.

Цена: 1234,56 лв. Намира се в гр. Русе.

При предварително съгласуване мога да осигуря на място условия за тестова стрелба.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2023, 18:51       Заглавие:  Re: Anschutz Match mod. 54 cal. .22LR с оптика ZOS 10-40x60
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2012, 20:16
Мнения: 535
Вчера имах шанса да стрелям със същия модел Аншуц, какъвто е и на многоуважаемия Съдия-Match Mod 54. И установих, че дори и в ръцете на неопитен стрелец, това оръжие е плашещо точно! След първите 10-ина опознавателни изстрела- които ми бяха нужни да почуствам брутално лекия спусък, вкарах пет изстрела в една дупка от 50-метрова дистанция. ( Веднага уточнявам, че това ми беше четвъртата стрелба с такава пушка, първата- с точно този Аншуц и стрелях не с оптика, а с едни доста позацапани диоптрични мерници)
Имах възможност да сравнявам с модела 1807, но там групата беше доста по- посредствена.
Дред, оръжието ти е страхотно!
Успех с продажбата! :tu:

_________________
ЧЗ СП-01 Шадоу 1
СК "АВГУСТА 92"
СК "РОНИН"
Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: visocki и 38 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer