logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 09:33




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Авг 2023, 17:17       Заглавие:  ПРОДАДЕНИ: Три ножа от мен- Бенч, Брадфорд и Рийл стийл
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Колеги, отново станаха над критичния максимум и по тази причина продавам тези ножове. Не е спешно, не ми пречат, цените са съобразени със състоянието и реалностите.
Предпочитам алтернативни методи на разплащане, като гарантирам, че при възникнало неудовлетворение от страна на купувача ще възстановя сумата и ще поема разходите за транспорта в двете посоки. Знаем се, с повечето от вас, от доста години...
1. Real Steel Receptor Blackwash Fixed Blade. Нов, носен в джоба вместо фолдър. Придобит благодарение на колега от ножарски форум, защото не го намерих в страната, а и май още го няма. Чудесен, малък, удобен фикс, но станаха доста подобни при мен, а и си имам фаворит. С кутия, кания и всичко както е от магазина.

- Обща дължина: 172 мм
- Дължина на острието: 70 мм
- Дебелина на острието: 3.1 мм
- Тегло: 92 гр
- Материал на острието: 9Cr18MoV
- Материал на дръжката: G10
- Дизайнер: Ostap Hel
Цена- 105 лева
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Още снимки:
https://postimg.cc/gallery/fzsf5H7

2. Bradford Guardian 3 N690. Втори собственик съм на ножа, като смея да твърдя, че го получих в перфектно състояние. С кутия, книжки, сертификат, БЕЗ ключето за чирените. Носен от мерак няколко пъти, ползван за фотосесии и до там. Оригиналната кания е непокътната. Втора, перфектна кайдексова кания, която прави носенето съвсем комфортно и сигурно.

Dimensions & weight:
Blade height 2.8 cm
Blade length 8.9 cm
Blade thickness 3.4 mm
Handle length 8.5 cm
Length 17.2 cm
Weight 95 g
цена-260 лева /с двете кании/
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
https://postimg.cc/gallery/FFsnDS3

3. Harley-Davidson Pika 3.5" Satin Combo Blade, G10 Handles - BM13402S. Чисто нов, без кутия. Точно два пъти съм го слагал в джоба. Импулсивна покупка...
материал на острието : 9Cr13
(Hrc) : 57-58
тип профил на острието : Clip Point / Bowie
тип режещия ръб : Combo Blade
тип на клина : Hollow Grind
покритие на острието : Satin finish
материал на дръжката : G-10
дебелина на дръжката : 9 мм.
клипс : в четири позиции, скелетизиран, с размери 66/7/1 мм.
материал на линерите и локбара: Титанова сплав 6Al4V Titanium
плътни, анодизирани в синьо, линери
тип заключване: Back-Lock
отваряне : кръгъл отвор в острието
дължина на острието : 8.9 см.
дължина на ножа в отворено положение : 21.08 см.
дължина на ножа в затворено положение : 12.19 см.
дебелина на острието : 3,0 мм.
тегло: 92 грама
Цена- 140 лева
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
https://postimg.cc/gallery/Smwt7hX
Намират се в Пловдив. За контакти на ЛС или ОБАЖДАНЕ на 0888/ две осем/ 91/ нула 5- Весо. От утре ще съм с някаква сапунерка за слушалка, защото моя телефон влиза в бокса.
Ще пусна обявата и на други платформи.
Благодаря за вниманието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Авг 2023, 19:54       Заглавие:  Re: Три ножа от мен- Бенч, Брадфорд и Рийл стийл
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Двата фикса са запазени.
Бенч-а не е за изпускане!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Авг 2023, 13:09       Заглавие:  Re: Три ножа от мен- Бенч, Брадфорд и Рийл стийл
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Имал съм Брадфорд, от същата стомана и финиш, и доколкото си спомням, със същия скос. Качеството е на много високо ниво, made in USA, а това беше един от най-острите ножове, които съм имал. Който го придобие, няма да съжалява нито миг. Кожената кания е направена да се носи хоризонтално на колан и се боядисва сравнително лесно в случай, че цвета не е каквото искате да бъде. Успех!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Авг 2023, 09:43       Заглавие:  Re: Три ножа от мен- Бенч, Брадфорд и Рийл стийл
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
wildyracing написа:
Имал съм Брадфорд, от същата стомана и финиш, и доколкото си спомням, със същия скос. Качеството е на много високо ниво, made in USA, а това беше един от най-острите ножове, които съм имал. Който го придобие, няма да съжалява нито миг. Кожената кания е направена да се носи хоризонтално на колан и се боядисва сравнително лесно в случай, че цвета не е каквото искате да бъде. Успех!

Благодаря, двата фикса заминаха първи! Брадфорд наистина е брутално добро ножче, но след като взех White River този просто стана излишен...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2023, 09:44       Заглавие:  Re: Три ножа от мен- Бенч, Брадфорд и Рийл стийл
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Всичко е продадено, темата е за ключ.
Благодаря за вниманието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: P-G и 181 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer