logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 10:32




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2024, 11:20       Заглавие:  Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Дано не нарушавам някое правило с единичната снима на трите неща, които се продават(ако нарушавам - кажете ще добавям).
Разпродавам арсенала, щото не мисля да подновявам разрешителното през ноември, а и смятам да се пробвам с друга дивотия и искам да си финансирам обучението за нея, че AFF курсовете са си цифра, а като пробва човек самостоятелните скокове после много му се ще пак.
И трите оръжия се намират у нас и се продават единствено на човек с надлежното разрешение за закупуване от КОС.

Изображение
Подробно какво се продава
Глок 17 Gen4 - със сменена цев(старата я раздух в пристъп на адреналин - последният изстрел на сцената изби предпоследният заседнал проектил - през новата цев са минали 155 патрона с прострелката от оръжейника на 6 РУ, старата я счупих оттатък 8000 и сигурно щеше да изкара още), екстрата към него е един 19 заряден пълнител в допълнение на двата 17 зарядни влизащи в комплекта мисля да му искам 850 лева(дава се с фабричната кутия и цялата комплетация от нея)

Мосин, производство 1942 г., обр. 1891/30 - стандартната пехотна пушка - видяла е сигурно около 2000 патрона, основно руски и сръбски, съответно в добро състояние(не се лъжете да си купувате български 7.62х54, няма друг такъв боклук изваден от не знам какъв мобилизационен запас), подготвена е за монтиране на оптически мерник(дръжката на затвора е огъната от оръжейник, така че да не се отваря вертикално нагоре), но така и не сколасах да ида до Панагюрище, да си купя нашенска реплика на ПУ, мисля да и искам 600 лв.

СВТ-40, производство 1941. Предният и собственик и е сменил дървените части, в резултат на което не е съвсем оригинална на вид, но пък е изключително комфортна за ползване (има си даже гумен затилък), но капризна за поддръжка(хубаво е на всяка трета или четвърта стрелба да се чисти газовият регулатор, а това си е приключение, заради което пушката едно време не е станала много масова, слава Богу в наши дни има Туба с доста клипчета, а и НСД-40 се намира сканирано в нета или поне се намираше като я купувах), и тя е видяла към 2000 патрона, заради автоматиката се разбира по-добре с българските патрони. пригодена е за оптика, а кюстендилския оръжейник, който ми огъва болта на Мосина прави и хубава пикатини релса за нея, та можете да и монтирате каквото ви душа иска - 1200 лева ще е цената на баба Света.

За контакти или лично съобщение тук или 0888253006


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Мар 2024, 14:23       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Възможни са коментари на цените в разумни граници, забравих да добавя.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Мар 2024, 19:42       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Оръжията заминаха при новия си собственик.
За да не пускам нова тема добавям и това тук
Изображение
ПОСП 4х24
Наличен е в пълната си комплектация, включително калъф(няма го на снимката), подсветка и оранжев филтър за окуляра.
Мисля да му искам 200. Бях го взел за Мосина, но се оказа доста висок за нея.
Тия дни ще пусна и касата(така и така е празна), ако някой има интерес и един калъф.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Мар 2024, 23:07       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2024, 17:49
Мнения: 17
Това до оптиката някакъв адаптер за батерията 2РЦ63 ли е?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Мар 2024, 14:14       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Стандартния кабел за батерията, адаптер за батерии налични на пазара и ключ за пускане на подсветката доколкото знам, так и не стигнах да пробвам.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Мар 2024, 15:37       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2024, 17:49
Мнения: 17
Благодаря! Понеже търсех такъв адаптер https://zastava-izhevsk.ru/komplekt-dorabotki-pitaniya-opticheskikh-pritselov-pso-1-pgo-7/, сега се разрових и видях, че това е система за зимно осветление на оптиката - https://zastava-izhevsk.ru/sistema-zimnego-osveshcheniya-opticheskikh-pritselov-pso-1-pgo-7/, което си е пак вид адаптер, но изнесен. Ключът за пускане си е на самата оптика.
Успех с продажбата!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2024, 13:06       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Дойде време и на касата
Изображение
Изображение
С три държача за пушки и рафтове на вратичката, плюс две метални подложки на пода(може да се вадят, ако искате да сложите нещо по-дълго в нея), височина около 1.40. Всичко най-горе, плюс 700 патрона и цялото стопанство на Глока(3 пълнителя, четки, кутия) е съхранявано в нея, заедно с мерника и още дреболии. Имам един останал ключ(другите два някъде се погубиха при едно ПТП, при което безмалко не се затрих и аз). Подарявам и два неизползвани анкерни болта, ка който я вземе. Мисля да я дам за 100 лева(допустим е коментар). Намира се в София. Еконт вероятно биха я взели(аз съм си я носил сам до четвъртия етаж), но ще искат доста.
Телефона ми го има по-нагоре. Ако случайно си харесате касата или мерника пишете на вайбър, че тука влизам рядко. Включително ако имате разумно ценово предловение за някое от двете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2024, 13:57       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5286
Местоположение: София
Стените/вратата, колко са дебели?

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2024, 14:04       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Absolut написа:
Стените/вратата, колко са дебели?

Ами трябва да погледна точно. Не са нещо тип банков сейф или каса за РКИ(демек тънички са), но пък кварталния остана доволен.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2024, 15:17       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Касата е запазена!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Апр 2024, 17:25       Заглавие:  Re: Разпродажба
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:17
Мнения: 53
Касата замина да радва новият си собственик. Остава оптиката, един кобур Фобос, един двоен и един единичен холдър за Глоковски пълнители (тия скоро ще ги снимам и ще ги кача тук)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: SGM, Tik Tak и 246 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer