logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 16:26




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2011, 09:46       Заглавие:  Re: Относно фабричната смазка на Зиг?
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2007, 13:04
Мнения: 780
Точно на КлийнБор е оригиналната. Така че на който му трябва да взима, че после я няма с месеци. А каква е цената знаеш ли?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2012, 13:36       Заглавие:  Re: Относно фабричната смазка на Зиг?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
just_shooter написа:
Точно на КлийнБор е оригиналната. Така че на който му трябва да взима, че после я няма с месеци. А каква е цената знаеш ли?


Цената е 15 лева на тубичка.....
Аз купих 2 и съответно ги изразходих почти.

Иначе в Магазина на Иво Радев- на бул.,,Цар Борис ІІІ" има Формула 3, гъстата течна смазка на Клийнбор....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Окт 2012, 10:27       Заглавие:  Re: Относно фабричната смазка на Зиг?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Относно притежателите на Зиг Зауер /, а и не само те /, изобщо хората, притежаващи изцяло метални/ пистолети...мога да кажа, че смазката на ,,Клийнбор" TW-25B, както течната, така и греста, се конкурира, при това много успешно от бялата грес на ,,GUNTEC" на ,,Лики Моли"...Това са ми впечатленията от неколкомесечна употреба. Греста е със същата консистенция, като TW-25B. Но е много трайна при намазване. Много трайна. работата на оръжието е подобрена, всякакви металически шумове се намаляват до минимум и не се чуват. Самото поведение на оръжието при циклене е друго.
Така че и да я няма TW-25B / течната се намира по-лесно /, то спокойно можете да употребите ,,Гънтек"...
Подчертавам дебело, макар и по-евтина, по нищо не отстъпва на TW-25B на KleenBore. Имам ги и двете марки греси и имам реабна база за сравнение!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer